Skocz do zawartości

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony Grażka zagrała Yennefer także ma u mnie niesamowite fory :P

@Palpatine żeby wycisnąć soki z T1 potrzeba drogich klocków i magicznych kabli - miej to na uwadze.

No i sposób słuchania - ten najbardziej sceniczny - nie każdemu przypada do gustu...

 

beyer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Palpatine napisał:

Opiszcie mi proszę dokładnie różnicę pomiędzy między Amiron Home a T1 rev2.

Główną różnicą jest to że T1 rev2 to pół zamknięte słuchawki a Amirony otwarte, więc inne charakterystyki przekazu, inne zalety też...

T1 rev2 dzięki tej niemal zamkniętej cesze mają bardziej dociążony przekaz, nie ma aż takiego uczucia otwartości grania za to jak w Amironach....

Amirony brylują na średnicy, która jest dla mnie lepsza od tej z T1 rev2, (dla tego je mam a nie T1...he,he.).

Jest bliska, ocieplona, naturalna, wokalista ma większy głos od tego z T1 rev2,  nie wiem ja kto opisać, po prostu jest uczucie że dany muzyk zajmuje więcej miejsca na scenie.

T1 są lepsze wiadomo technicznie, żyletka w przekazie,detal zjawiskowy ,wszystko słychać w przekazie, nic się nie ukryje...

Na szczęście góra już nie iskrzy i nie kuje jak w T1rev1, jest akuratna,ociągnięto to niestety ściemnieniem całego przekazu, czasem aż za ciemno było dla mnie.

Nie mają tej wady Amirony, grają bardziej neutralnie barwowo, wiadomo otwarte, są dla mnie też uniwersalniejsze od T1 ,właśnie dzięki tej średnicy...

Mimo że gorsze technicznie, Amirony dla mnie wygrywają muzykalnością z T1 ,a to przecież najważniejsze w słuchawkach, by były muzykalne, przynajmniej dla mnie...

Technicznie też stoją na wysokim poziomie, nie czuję braku w żadnym zakresie.

Jakbym musiał wybrać między T1 a Amironami, ciężka sprawa...warto samemu posłuchać...czy warto dopłacać te 2 tys do T1...hmmm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem na T5p pady od T1. Masakra... dobrze że cały proces trwa 30 sekund na jedną stronę. Jestem w szoku jaki wpływ na sygnaturę ma zamiana padów. Liczyłem na przybliżenie do T1 a otrzymałem ... nie wiem nawet jak to określić, najlepszym porównaniem będą chyba zepsute słuchawki :wacko: wytrzymałem 2 minuty i wróciłem do skórkowych... po lewej spody T5p, po prawej T1.

fullsizeoutput_1700.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy producent podaje parametry słuchawek. Po co te wymysły jakoby niektóre potrzebowały nie wiadomo jakiej mocy ponad to co podaje producent? Tak jak legendy, że K7 potrzebują nie wiadomo czego? To kupcie wzmak do kolumn i z tego je napędzajcie. Przecież to wszystko są malutkie głosniczki i nie potrzebują nie wiadomo czego.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Palpatine napisał:

@decees - myślisz, że Aune S6 to będzie za mało dla T1?

 

Nie będzie za mało na pewno, tylko patrząc na cenę obu modeli (ceny sklepowe nowych) to nie wiem czy T1 na S6 pokażą wyższość nad Amironami.

Jeśli celujesz w używane T1 to inna rozmowa, aczkolwiek warto by posłuchać tych tańszych braci, bo może rzeczywiście Soundman tym razem mówi prawdę, tę prawdę :P

Bas w T1 to najlepszy bas jakiego mi było dane słuchać do tej pory - w zasadzie od tego momentu zmieniła mi się sygnatura słuchania na jasną ;)

@Rafacio - nie dywagujemy tu o mocy bynajmniej.

 

Edytowane przez decees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, ale żyjemy w takim kraju w jakim żyjemy.

Zestawiane są dwie pary słuchawek z ceną różniącą się o 100%.

 Te droższe nie zagrają na S6 100% lepiej od tańszych.

Pytanie ile % lepiej zagrają bo może 10-20? i czy wtedy warto się na nie wykrwawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie dawały mi spokoju te pady i dopatrzyłem się że kupiłem do T1v1 które różnią się sporo od T1v2 - na pewno perforacją, ale też na oko wysokością - z pamięci też zapamiętałem z moich byłych T1 pady jako nieco wyższe niż te które zakupiłem teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła okazja,na razie 2 tys....ehh, jak człek chciał kupować i miał kasę to nic nie było z używek na gwarancji a teraz proszę...he,he.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że warto myśleć o T1...T90 są ostre i nieprzyjemne dla wielu osób, dopiero po modach da się je zaakceptować. Lepszą ich wersją są Amirony...do rany przyłóż:wub:

T1 rev1 grają po jasnej stronie i chudsze , bardziej skupione na wyższej średnicy i górze.

T1 rev2 grają po ciemniejszej stronie, lepszy bas, wyrównane zakresy, średnica już nie tak podkreślona...połączenie detalu i muzykalności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności