Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przyjdzie ZENek UNO od Janusza (jd1210) to dam znać czy coś się zmieniło, czy brak synergii nie jest czasem wynikiem zbyt małej ilości prądu :P Zobaczę też, jak wpłynie na DT-150, którym na razie chyba nic nie brakuje, a czuję, że ZENek UNO doda im basu, którego już im nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fex, to wyobraź sobie że u mnie DT990 grają ciemno i nasycenie...to jak to musiało grać z DT150....niemal poziom LCD2 już.

DT150 to jedne z najlepszych słuchawek do 2tys....

z tych blisko neutralnych to tak, z różnych już nie koniecznie. Dla moich preferencji AH-D600 są ciut lepsze, bo okazalsze scenicznie, no i więcej góry (aczkolwiek zależy, gdzie je podłączany ) ,co bardzo lubię .Nie zmienia faktu, że to wybite słuchawki z tym jak grają, a co kosztują.

Edytowane przez adivxv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

DT150 jak słabo napędzone to bas taki misiowaty jest, jak jest prądu sporo to już inna bajka, blisko już tego co mamy w LCD2.

Gra warta świeczki....DT150 zupełnie inaczej też grają z padami welurowymi.

 

D600 mile wspominam, fajne nasycone granie,choć scena mała, lekko duszna...Jakoś u mnie wydaje się scena większa w DT150 od D600..ale to tak z pamięci mówię, może jest odwrotnie...

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niedawno pozbyłem się welurowych padów HM5 <_<

DT-150 nie mają misiowatego basu, tylko jego ilość troszeczkę, jak dla mnie za duża. DT990 600Ohm mają w tym aspekcie przewagę, ale na AIMie brakuje mi w nich średnicy i góra jest zbyt krzykliwa.


No i scenicznie DT990 sporo lepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

No to DT150 będą chyba dobrym wyborem....jak rzadko muzyki słuchasz, przy dłuższych odsłuchach DT150 potrafią męczyć, jednak zamknięte.

Ja czasem i po 5h słucham albo i więcej....wiec takie 990 półotwarte są lepszą alternatywą od Dt150.

Zazdroszczę braku chęci zakupu lepszego wzmacniacza...to duża zaleta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT150 jak słabo napędzone to bas taki misiowaty jest, jak jest prądu sporo to już inna bajka, blisko już tego co mamy w LCD2.

Gra warta świeczki....DT150 zupełnie inaczej też grają z padami welurowymi.

z Yulong A28 względem Aune S16 jeszcze trochę zyskują , bo dynamikę, rozdzielczość, powietrze , scenę ,ciut więcej detali i coś jeszcze by się znalazło. Palce lizać ile daje im dobry sprzęt.

Edytowane przez adivxv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie :

- czy mając T70 warto jeszcze pooszczedzać na T90 i mieć parę closed/open ?

- czy Astell AK120 napędzi T90 ? Z T70 daje sobie radę całkiem przyjemnie. Lepiej niż z Q701.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie :

- czy mając T70 warto jeszcze pooszczedzać na T90 i mieć parę closed/open ?

- czy Astell AK120 napędzi T90 ? Z T70 daje sobie radę całkiem przyjemnie. Lepiej niż z Q701.

T90 grają klasę wyżej od t70, zdecydowanie warto.

Jakiś czas temu słuchałem t90 z x3 i takie połączenie dawało radę.

Do t90 obowiązkowo mod Majkela i rekabling.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

DT150 to wspaniałe słuchawki...mogą porwać. Warto sobie dogiąć pałąk tak żeby w pozycji do słuchania pady niemal dotykały siebie.

Wtedy bas jeszcze się poprawia oraz przekaz nabiera większego nasycenia. Miałem uczucie że pady za słabo do głowy mi przylegają, dźwięk ucieka przez to.

Po dogięciu padów jest lepiej ale nie idealnie jak dla mnie...

Takich problemów nie mam z 990 600 om, zakładam i leżą jak ulał na głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

DT150 to wspaniałe słuchawki...mogą porwać. Warto sobie dogiąć pałąk tak żeby w pozycji do słuchania pady niemal dotykały siebie

 

Odległość między padami wynosi u mnie około 10 cm a nigdy nie narzekałem na brak dobrego seala czy brak basu, pewnie co głowa to opinia:) Najlepsze w nich jest właśnie to, że spokojnie można sobie pałąk odgiąć pod własne upodobania.

Mi się jednak od tych beyerów już uszy zatykają, dwie nocki z rzędu w nich zasnąłem i do dziś mam prawy kanał słuchowy przytkany trochę;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Soundman1200

Mnie porwały 990 600 om....O ile DT150 przekazywały muzykę tuż obok nas ,bezpośrednio i dosadnie, to 990 robią to zupełnie inaczej.

990 bardziej malują dźwiękiem wokół nas, często daleko przed słuchaczem ale również blisko ucha.

Czuć większą głębię przekazu, wiele poziomów dźwiękowego spektaklu ,wszystko to podane wyraźnie i przejrzyście...góra delikatna i zwiewna....łaskocze uszy jak dotyk najlepszej kochanki. Pieszczotliwie tak...

To już inny poziom grania od DT150, jak dla mnie sporo lepszy całościowo, mniej również męczący a bardziej relaksujący dzięki półotwartej konstrukcji.

Ta wspaniała wielopoziomowość 990 600 om na scenie, przypomina mi TH900, tam również grało mi dużą Vką, z uczuciem bezkresnej sceny.

Th900 bardziej ciepło jeszcze grały, słodkawo przez co mniej naturalnie, dynamiczniej i bardziej basowo.

Ale różnica w cenie jakże duża między tymi słuchawkami, a powiem szczerze że 990 mają kilka zalet których Th900 nie mają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności