Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Beyerdynamic


Witax

Rekomendowane odpowiedzi

Nową? Też mnie ciekawi. Będzie pewnie lepsza, tylko znowu pod elektrownie trzeba będzie podpinać. Mnie dt 990 600 ohm zagrały dopiero tak, jak spodziewałem sie po nich, na Feliks Audio Espressivo...

Najlepsze dynamiki, jak Grubby pisał, z wyjątkiem kilku dzisiejszych flagowców po kilka k. , bez dwoch zdań. Ale dopoero , powiadam, z espressivo tak mnie urzekło, wcześniej było dobrze, bardzo dobrze, ale czuć było, ze stać je na więcej. Teraz wreszcie wiem, jak grają. Warto było przymierzać tory do nich , hehe!

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o takie z wyglądu jakie są teraz sprzedawane w wersjo "pro 250 Ohm". Na head-fi znalazłem informacje że przez jakiś czas na rynku azjatyckim były sprzedawane wersje 600 Ohm - a przynajmniej takie widniały na stronach - co w sumie mnie zdziwiło bo do tej pory myślałem że pro występowały tylko w wersji 250 Ohm (oczywiście nie piszę o Beyerach z lat 80').

 

Takie też można sobie zrobić samemu wkładając przetworniki 600 Ohmowe do wersji Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy piszą o sporych różnicach względem 250 ohm Premium, niektórzy o bardzo niewielkich. Nie oczekiwałbym jakichś wielkich zmian.

 

Mnie za to ciekawią stare 880 i 990 (które podobno były bliżej dzisiejszych 880, niż 990).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale mnie tylko 600 ohm kręci ;)

Kręci, nie kręci, ale do kolekcji by ci się przydały, aby być 100% fanklubowiczem beyera. A inni by się dowiedzieli o różnicach :P.

 

cztery pary beyera mam. 990pro moje zmihauczokował Perul, to jak jeszcze były moje, stockowe na kablu dhc, to będzie piąta para, dt1350 all999 słuchałem i w muzo przedwczora opisałem, to szósta, do kolekcji brakuje mi tylko dt150 i właśnie trzymam się za klawisz enter, by nie kupić (w zamówieniu z thomanna) Nic mnie więcej nie potrzeba. Do kolekcji.

ale 990 z espressivo tak grają, że wierzę Grubbemu, że dt150 ich nie doganiają, więc chyba odpuszczę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale mnie tylko 600 ohm kręci ;)

Kręci, nie kręci, ale do kolekcji by ci się przydały, aby być 100% fanklubowiczem beyera. A inni by się dowiedzieli o różnicach :P.

 

cztery pary beyera mam. 990pro moje zmihauczokował Perul, to jak jeszcze były moje, stockowe na kablu dhc, to będzie piąta para, dt1350 all999 słuchałem i w muzo przedwczora opisałem, to szósta, do kolekcji brakuje mi tylko dt150 i właśnie trzymam się za klawisz enter, by nie kupić (w zamówieniu z thomanna) Nic mnie więcej nie potrzeba. Do kolekcji.

ale 990 z espressivo tak grają, że wierzę Grubbemu, że dt150 ich nie doganiają, więc chyba odpuszczę...

 

bo to fajne polaczenie :D

Ty kupiles zdrewnione dt990 jeszcze????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cztery pary beyera mam. 990pro moje zmihauczokował Perul, to jak jeszcze były moje, stockowe na kablu dhc, to będzie piąta para, dt1350 all999 słuchałem i w muzo przedwczora opisałem, to szósta, do kolekcji brakuje mi tylko dt150 i właśnie trzymam się za klawisz enter, by nie kupić (w zamówieniu z thomanna) Nic mnie więcej nie potrzeba. Do kolekcji.

 

ale 990 z espressivo tak grają, że wierzę Grubbemu, że dt150 ich nie doganiają, więc chyba odpuszczę...

 

 

Rozumiem, rozumiem, chciałem tak trochę podpuścić ciebie do kupna :P . Sam tak się zastanawiałem czy nie wziąć jakichś z Thomanna, ale nie ma żadnej okazyjnej ceny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei na audiohobby bardzo ciepłe słowa padały w kierunku 32 ohmowych dt 990 :P

 

Ja w weekend będę miał w końcu okazję spróbować 990 pro.

 

Podziel się wrażeniami. :)

 

Co do 990pro vs 150 to Te pierwsze potrzebują źródła które je rozbuja i da się z nich pazura wyciągnąć. Świetne są, ale trzeba synergiczny tor do nich zapodać aby rozwinęły skrzydła. Dt-150 Pewnie też mają swoje synergiczne upodobania, ale jeśli wzmak je ogarnia to same z siebie grają bardzo dobrze, relaksująco i marzycielsko. Jeśli przyjdzie mi się rozstawać z którymiś to pewnie 990tki pójdą w świat, dt-150 potrafią czarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dla mnie właśnie w dt990 pro miodu było za dużo, najbardziej miodne słuchawki. Co ciekawe miód w 990 600 ohm zupełnie mi nie przeszkadza... :P [na uszach d1100 z ZENka z chromebooka po kablu 6n, luuuudzie d1100 grają i mnie basem nie zalewają, świetnie grają, nawet metal, co się dzieje.... ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale dobrze jak pazurka trochę zachowają. Dla mnie analogiczna sytuacja do hd681, którym trzeba ciepełka i masy dodać oraz hd668b, które lubiły otwarty dobrze kontrolowany dźwięk.

A ja mialem dokladnie na odwrot :) dt150 zupelnie mnie nie czarowaly...

990pro fakt bardziej kaprysne ale mmmmmiod :) pazura to ja w nich tepilem.stad lampy polecam z nimi.

Potrafię to zrozumieć. :) Mam nadzieje, że uda mi się zostawić obie pary :D Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje rade... w ciagu tygodnia powinna byc moja recka.

manu pewnie tez cos skrobnie.

Si. Daje radę, to mało powiedziane. AudioGD Grubbego pewnie lepiej nimi targa, ja słuchałem dt990 600 ohm z mojego rzeźnickiego klona i z FCLII i z ZENka i z microforum608 i z iCan Ifi nano (też mały mocarz) - i zdecydownie na espressivo grają tak, jak spodziewałem się, że potrafią zagrać - pomijając synergię - bo ta jest tu oczywista i bezdyskusyjna, technicznie też jest dobrze, nie ma mowy o problemach z wysterowaniem.

 

Pan Feliks podaje 0d 100 ohm, a z 32 OHM grado sr60e jest ogród rozkoszy ziemskich ;)

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT-150 tak mają, że na jednym wzmaku czarują a na drugim, nawet dosyć podobnym konstrukcyjnie idą w analizę. Ja wolę jak mnie czarują, niestety mój aktualny wzmacniacz zrobiłem zbyt przeźroczystym;) Jak się trafi ze sprzętem pod DT-150 to jest pięknie, nawet na przeciętnym źródle, grunt to wzmacniacz pod te słuchawki, prosto nie jest dobrać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności