Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne , Monster Beats Mixr kupno.


bq95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Planuje kupic słuchawki Dr.Dre . Jakis czas temu pisałem tu na forum o dousznych Tour'ach . Zakupiłem je i słucham muzyki z ipoda :) Wszystko cacy , gra ładnie . Ale postanowiłem kupic sobie coś większego . Mam do wydania koło 800 zł . Jestem do firmy przekonany , chodzi mi tu o sam model Mixr , jaka jest wasza opinia na ten temat ? Pytam was jako ludzi znajacych sie na tym , bo ja laik jestem :D

Ja wiem że tam sie płaci 2x wiecej za to 'B' . Nie musicie mi tego mówic , ale czy same w sobie słuchawki są dobre ? I gdzie najlepiej kupowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SĄ! Jest masa ładnych i Wartych swojej ceny słuchawek NP: Sony MDR-1R które też mogą się podobać i są o niebo lepsze! (http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-sony-mdr-1rb-czarne-pl-24gw-i3302759250.html)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - mam Beats Wireless i Cresyny C750H, które kosztują cztery razy mniej i Cresyny biją Beatsy na głowę pod każdym względem.

 

 

EDIT:

To nie jest kwestia totalne ****o czy nie, bo grać gra, ale za te pieniądze można kupić coś o wiele lepszego jakościowo i dźwiękowo. Jeżeli chcesz lansu i wyglądu, to bierz beatsy (najlepiej podróby, bo dużej różnicy nie ma).

Edytowane przez Aerial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pezesluchaj sam, Ci ludzie nie sluchali mixrow. Studio i solo graja jak gowno to prawda, sam sie przekonalem. Ale mam znajomych ktorzy sluchali mixrow i podobno sa mega ******ste i bija lekko hd25. Sam jestem sceptycznie nastawiony ale radze przesluchac samemu

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę przejść w poniedziałek do scc w Katowicach i tam chyba można posłuchać. Podziele się opinią oraz porównam do jakiś znanych mi słuchawek w podobnej cenie ;)

 

Swoją drogą też słyszałem o nich trochę dobrego ... jeśli by grały chociaz na poziomie 500-600 zł to też o nich pomyśle, bo ładne są, a nie aż takie drogie. Studio i solo HD jednak były porażką i boję się troche próbować :P

Edytowane przez TvSuperStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłoby fajnie usłyszec opinie , no jesli wlasnie mam placic powiedzmy te 500-600 zl za słuchawki i miałbym dorzucic te 200 zł za 'b' i ładny wyglad to bardzo chętnie ;)

 

Coś mi się zdaje, że zapłaciłbyś nawet 1000 zł za wygląd.....nie musiałyby nawet grać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności