Jump to content

[ROZWIĄZANE] Trudny wybór: słuchawki do słuchania muzyki, skype oraz kompa?

Recommended Posts

Witam...

Szanowni użytkownicy tego forum, mam do Was pytanie o słuchawki, ale ze względu na opcje jakie chce mieć w tych słuchawkach oraz zastosowanie ich, sprawiają, że wybór jest na tyle trudny, że proszę Was o pomoc.

Poszukuję słuchawek do 600 PLN (max.) a najlepiej do 400 PLN.
Słychawki muszą być:
- nauszne,
- zamknięte,
- z mikrofonem (koniecznie odłączanym fizycznie),
- najlepiej bezprzewodowe, ale z takim rozwiązaniem, abym mógł je podłączyć zarówno do komputera, smartfona/telefonu, jak i zestawu audio,
- jeżeli nie ma takiej opcji z bezprzewodowymi, to przewodowe z wtykami minijack 3,5mm *2 (słuchawki - jeden i mikrofon - drugi),
- mogą być z opcją USB (jako dodatkową kartą dźwiękowową),
- powinny być raczej trwałej konstrukcji (zarówno same słuchawki jak i przewody),
- no i oczywiście mają ładnie grać (w miarę możliwości o wysokiej jakości dźwięku).

P.S. Jeżeli jakość dźwięku lub inny parametr/funkcja będzie zbyt upośledzona ze względu na opcje bezprzewodową, mogą być przewodowe z jak najdłuższym przewodem, lub dokupię jakiś przedłużacz.
Wiem, że dużo tych punktów, ale takie chce poprostu kupić :)

Proszę o porady i jakieś linki lub modele słuchawek.

Z góry dziękuję i pozdrawiam...
MC_NEO

- z mikrofonem (koniecznie odłączanym fizycznie),

Na pewno ? Sam zakupiłem dobrej jakości słuchawki + ZM-Mic1 i jestem zadowolony.. Pzt. łatwiej ci będzie nosić słuchawki bez mikrofonu podpięte pod np. telefon.

Jeśli chcesz wyłazić w tych słuchawkach na zewnątrz, to musisz zainwestować w 2 parę, bardziej do tego dostosowaną.

Jedynym dobrym wyborem, mogą być AKG GHS-1, są to jedyne w miarę dobre słuchawki dla graczy.. są o niebo lepsze od Siberia V2. Ale niestety, mają słabe plastiki..

Twoje wymagania można bez problemu spełnić, ale słuchawki bezprzewodowe to bullshit..

Karty USB ( te dołączane do jakichś tam słuchawek jak Siberia ) to także badziewie nie warte uwagi.

Polecam ci na przykład zakup FiiO E10 + powiedzmy Superlux HD-681 lub HD660 + ZM-Mic1.

Edited by Dawidson
AKG HSC271

Mikrofon nie jest odpinany tylko wyłączany - to raz.

Słuchawki nie posiadają dwóch jacków 3,5mm - to dwa

Kosztują około 1000 PLN - to trzy.

Miało być do 400, max. 600 PLN.

Edited by MC_NEO

Bo kombinujesz jak koń pod górę.

Kup sobie normalne słuchawki, do tego mikrofon doczepiany do kabla (Zalman Zm-mic1 kosztuje kilkanaście złotych) i masz wszystko to co chcesz, bez ładowania się w gamingowe słuchawki.

Bo kombinujesz jak koń pod górę.

Kup sobie normalne słuchawki, do tego mikrofon doczepiany do kabla (Zalman Zm-mic1 kosztuje kilkanaście złotych) i masz wszystko to co chcesz, bez ładowania się w gamingowe słuchawki.

Oj tam czepiasz się... pewnie idealnie pasują do płyty głównej... ;D

OK.

To jakie słuchawki mam kupić.

Bużet: najlepiej 400, max.600 PLN.

Koniecznie:

zamknięte, w miarę pancerne :P , koniecznie zakończone jackiem 3,5 mm wskazana ale nie konieczna przejściówka na 6,3mm.

W większości odsłuch muzyki Dance, Rock.

Może: http://www.komputronik.pl/product/143695/Akcesoria/Akcesoria_do_telefonow_i_smartphonow/SENNHEISER_HD_280_PRO_sluchawki_zamkniete.html

Pozdrawiam...

MC_NEO

Edited by MC_NEO
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy