Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Trudny wybór: słuchawki do słuchania muzyki, skype oraz kompa?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Szanowni użytkownicy tego forum, mam do Was pytanie o słuchawki, ale ze względu na opcje jakie chce mieć w tych słuchawkach oraz zastosowanie ich, sprawiają, że wybór jest na tyle trudny, że proszę Was o pomoc.

Poszukuję słuchawek do 600 PLN (max.) a najlepiej do 400 PLN.
Słychawki muszą być:
- nauszne,
- zamknięte,
- z mikrofonem (koniecznie odłączanym fizycznie),
- najlepiej bezprzewodowe, ale z takim rozwiązaniem, abym mógł je podłączyć zarówno do komputera, smartfona/telefonu, jak i zestawu audio,
- jeżeli nie ma takiej opcji z bezprzewodowymi, to przewodowe z wtykami minijack 3,5mm *2 (słuchawki - jeden i mikrofon - drugi),
- mogą być z opcją USB (jako dodatkową kartą dźwiękowową),
- powinny być raczej trwałej konstrukcji (zarówno same słuchawki jak i przewody),
- no i oczywiście mają ładnie grać (w miarę możliwości o wysokiej jakości dźwięku).

P.S. Jeżeli jakość dźwięku lub inny parametr/funkcja będzie zbyt upośledzona ze względu na opcje bezprzewodową, mogą być przewodowe z jak najdłuższym przewodem, lub dokupię jakiś przedłużacz.
Wiem, że dużo tych punktów, ale takie chce poprostu kupić :)

Proszę o porady i jakieś linki lub modele słuchawek.

Z góry dziękuję i pozdrawiam...
MC_NEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- z mikrofonem (koniecznie odłączanym fizycznie),

Na pewno ? Sam zakupiłem dobrej jakości słuchawki + ZM-Mic1 i jestem zadowolony.. Pzt. łatwiej ci będzie nosić słuchawki bez mikrofonu podpięte pod np. telefon.

Jeśli chcesz wyłazić w tych słuchawkach na zewnątrz, to musisz zainwestować w 2 parę, bardziej do tego dostosowaną.

 

Jedynym dobrym wyborem, mogą być AKG GHS-1, są to jedyne w miarę dobre słuchawki dla graczy.. są o niebo lepsze od Siberia V2. Ale niestety, mają słabe plastiki..

Twoje wymagania można bez problemu spełnić, ale słuchawki bezprzewodowe to bullshit..

Karty USB ( te dołączane do jakichś tam słuchawek jak Siberia ) to także badziewie nie warte uwagi.

 

Polecam ci na przykład zakup FiiO E10 + powiedzmy Superlux HD-681 lub HD660 + ZM-Mic1.

Edytowane przez Dawidson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale pozwolę sobie na podpięcie się pod ten temat. Mam podobne wymagania jak autor tego tematu, czy ktoś mógłby mi pomóc w wyborze słuchawek?
http://forum.mp3store.pl/topic/105666-suchawki-dla-gracza-budet-450-z/ to mój temat.

Edytowane przez Vanquish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kombinujesz jak koń pod górę.

Kup sobie normalne słuchawki, do tego mikrofon doczepiany do kabla (Zalman Zm-mic1 kosztuje kilkanaście złotych) i masz wszystko to co chcesz, bez ładowania się w gamingowe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kombinujesz jak koń pod górę.

Kup sobie normalne słuchawki, do tego mikrofon doczepiany do kabla (Zalman Zm-mic1 kosztuje kilkanaście złotych) i masz wszystko to co chcesz, bez ładowania się w gamingowe słuchawki.

 

Oj tam czepiasz się... pewnie idealnie pasują do płyty głównej... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

To jakie słuchawki mam kupić.

Bużet: najlepiej 400, max.600 PLN.

 

Koniecznie:

zamknięte, w miarę pancerne :P , koniecznie zakończone jackiem 3,5 mm wskazana ale nie konieczna przejściówka na 6,3mm.

W większości odsłuch muzyki Dance, Rock.

 

Może: http://www.komputronik.pl/product/143695/Akcesoria/Akcesoria_do_telefonow_i_smartphonow/SENNHEISER_HD_280_PRO_sluchawki_zamkniete.html

 

 

Pozdrawiam...

MC_NEO

Edytowane przez MC_NEO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności