Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam mocowo wypada DX50 w praktyce? Chodzi mi o pełnowymiarowe nauszniki, ktoś próbował już?

 

BTW. Dostałem dziś info od warszawskiego mp3store że jest już DX do odsłuchu, czyli jeśli to nadal ten sam egzemplarz to jeszcze nie pojechał do Fatso...

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem:

Nie ja decyduję - pewnie czekają na wysyłkę z czymś. Mam informacje, że w czwartek dopiero pojedzie do Wrocka. Do czwartku można słuchać na sklepie w Wawie. Proszę nich ktoś racjonalny go oglądnie i posłucha.

 

Dlaczego dziwny - im się nie śpieszy, na tym nie zarabiają. W sumie szkoda, że iBasso nie przesłało od razu do mnie - następnego dnia byłoby u Fatso.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mój ojciec dzwonił i bardzo chętnie otworzy paczkę - może on napisze kilka słów, bo Westone zostawiłem też w domu? :D
A tak na serio - z nausznikami Wam nie pomogę, niestety, bo sam nie używam żadnych - za mało portable sprzęt dla mnie, a stacjonarnie nie słucham praktycznie wcale, bo nie mam kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z K550 jest bardzo dobrze. Z innych słuchawek, to czytałem o połączeniach z Mad Dogami, Beyerami, Senkami i raczej większość chwali, choć są opinie że brakuje w niektórych zestawieniach mocy. Zawsze można piec podłączyć. A do parku starczy, myślę, że dla większości słuchawek portable mocy jest wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ? AK100 nie starcza ?

 

A zobacz. Chinczycy z iBasso nie polecają tego połączenia. Dmuchają na zimne ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ? AK100 nie starcza ?

 

A zobacz. Chinczycy z iBasso nie polecają tego połączenia. Dmuchają na zimne ?

 

Gościu z ibasso, który odpowiadał na pytanie połączenia K550 zaznaczył, że nie słyszał ich ale wyczytał, że są trudne do napędzenia.

Wyczytał głupotę, bo raczej nie potrzebują dużo mocy.

 

Jak taczka i video dają radę to ibasso tym bardziej, a po opiniach o charakterystyce DXa obstawiałbym nawet, że to dobre połączenie.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiu... słuchałem X3. Dla mnie jest kiepski. A czekałem na niego tak bardzo. To moja prywatna opinia i nie ukrywam jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie DX50 zgra się z future sonics atrio mg5? Czy będzie zbyt basowo?

Z tego, co piszą, to jest to raczej jasny grajek... Musiałbyś sam spróbować i zobaczyć, czy ilość basu Ci odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie planuje :). Jakby było za dużo to mam Brainwavz B2 tylko one z kolei basem nie grzeszą.

 

Mam nadzieje że preorder wypali. Już mnie nosi żeby ze strony Ibasso zamówić :P ale na razie czekam.

 

Dopisujcie się ludzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny muzykalny grajek jakich pelno IMO).

 

 

No to zastosował PT Kolega daleko idące porównanie. Moim zdaniem lekko nieuprawnione, bo kryteria relewantne, jakie zostały wskazane przez PT Kolegę jako podstawę do dokonanego porównania - są dość niepewne, a z całą pewnością - jak dotąd średnio weryfikowalne (jak rozumiem, nie było okazji do osobistej percepcji rzeczonego grajka). Zatem konkluzja, że takich grajków jest "pełno" jest jednak pewną egzageracją, IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prosty czlowiek I nie rozumiem uzytych slow.

W kazdym badz razie dwie osoby mowia o rolloffie na wysokich, lekko cofnietej srednicy I podbitego dolu, jest to mierzalne I slyszalne wiec nie wiem w czym rzecz. No chyba ze nie ma prawa mi sie nie podobac taki styl grania - jezeli tak, to przepraszam ale ja wlasnie takiego grania nie lubie. I przypominam ze ja wyrazam swoja osobista opinie nt co mi odpowiada a co nie, nie jest to obiektywna opinia czy jest to dobry grajek czy nie bo przeciez taka jest niemozliwa imo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na opinię Fatso, bo on (podobnie jak ja) lubi brzmienie Etymotic, aczkolwiek przyznam Ci szczerze, że coraz bardziej wątpię w sens kupowania iBasso. No nic, poczekamy - zobaczymy. Mam podobne obawy co Krismarzyk (kolejny Ety-fan) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz okazuje się że chyba tylko pierwsze 25 szt będzie w tej cenie :( - kurcze za szybko wrzuciłem temat. Dlatego może jednak będzie lepiej zamówić już teraz, żeby potem móc zrezygnować. Jak coś to mnie nie liczcie ja będę miał z puli przeznaczonych na firmę. Wpłaty zrobimy od piątku. Podam konto itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko do osłuchanych bardziej.

Czy na podstawie najlepiej własnych doświadczeń może ktoś powiedzieć jak się ma ten DX50 do starego dobrego Sonego NWZ-X1050 ?

Lub jak sądzicie czy na podstawie tego co już wiemy o tym ibasso zagra on podobnie / lepiej / gorzej od X-a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności