Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze swojego nie dostałem więc sam nie sprawdzałem, ale z tego posta wynika że można wejść w recovery mode, i jest to na pewno android http://www.head-fi.org/t/679473/ibasso-dx50-appreciation-thread-new-2-firmware-update-v1-1-6/555#post_9787084

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

- If you turn it off and the press the power button and the volume up button for ten seconds it will go in recovery mode. (and the bootloader seems to be unlocked)

- then if you plug it to your pc it is recognized by ADB (Android Bridge Debugger from Android SDK) and you can run adb shell to access it.

- It's running a modified version of Android 4.1.1

- it's already rooted (busybox is present)

- The "player" seems to be called mango


Fakt, dzięki za linka :) Wszystko, co tam napisali, jest wielkim +, może będzie jakieś wsparcie, skoro bootloader jest otwarty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to zależy od "sceny". Nie ma dużo tych grajków, ani pewnie dużo kucharzy wśród nas, więc trzeba liczyć na szczęście :) Ale nie powiem - myślę, że coś wykombinują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga: mamy testowego DX50. Pracujemy nad możliwością zorganizowania większego zamówienia od producenta - mniej oficjalnie, dla forumowiczów.

Fatso jesteś zainteresowany testem tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku - nie pytaj tylko ślij mu do testów ! Fatso zbada go wnikliwie i sprawdzi ile w nim wudu a ile audio ;). Przy okazji pomaca go Kurop i może...Lord :)

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez kilka dni - pewnie do końca tygodnia będzie w wawie. Potem pojedzie do Fatso. Jak będzie pozytywnie ja sie pisze na jedna sztukę. Po tym co usłyszałem od wawy będzie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przez kilka dni - pewnie do końca tygodnia będzie w wawie. Potem pojedzie do Fatso. Jak będzie pozytywnie ja sie pisze na jedna sztukę. Po tym co usłyszałem od wawy będzie warto.

Możesz rozwinąć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest porównywalna bardziej z AK100 niż z X3 i tyle. Zrobił duże wrażenie na osobie obeznanej w wawie - nie sprzedawca. Jestem wstanie mu zaufać, a jak Fatso potwierdzi, ze warto to mogę kupić go w ciemno.

Jak będzie kilka osób zainteresowanych zorganizujemy zamówienie. Czekamy na decyzje producenta odnośnie ceny i jakby miało to wyglądać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest porównywalna bardziej z AK100 niż z X3 i tyle. Zrobił duże wrażenie na osobie obeznanej w wawie - nie sprzedawca. Jestem wstanie mu zaufać, a jak Fatso potwierdzi, ze warto to mogę kupić go w ciemno.

Jak będzie kilka osób zainteresowanych zorganizujemy zamówienie. Czekamy na decyzje producenta odnośnie ceny i jakby miało to wyglądać.

O, to fajnie, dzięki :)

Wychodzi na to, że pośpieszyłem się tylko w ten sposób, że trochę więcej mnie to wyniesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest porównywalna bardziej z AK100 niż z X3 i tyle.

 

Czyżby zatem lekko obśmiewane porównania z forum head-fi, które tu przytaczano, okazały się jednak bliskie prawdy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności