Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Gość nera1981

Mi po wgraniu najnowszego firmware 1.8 kilka utworów przestało działać-po naciśnięciu "PLAY" powodowały reset playerka.

Dodam że soft 1.8 pobierałem ze strony producenta 2 razy i też 2 razy go wgrywałem.

Wróciłem do 1.6 i problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po wgraniu najnowszego firmware 1.8 kilka utworów przestało działać-po naciśnięciu "PLAY" powodowały reset playerka.

Dodam że soft 1.8 pobierałem ze strony producenta 2 razy i też 2 razy go wgrywałem.

Wróciłem do 1.6 i problem znikł.

normalne nie stresuj się :), nawiasem mówiąc tak to jest jak się ma pirackie pliki audio niewiadomego pochodzenia (chyba że się mylę) ;)

napisz jaki masz kodek tych mptójek w foobarze właściwości pliku 2 zakładka

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi i pochodzenie plików audio to powiedzmy że idziesz w dobrą strone ;-) a jeśli chodzi o kodek to... korzystam z AIMP3 i żadnych konkretnych informacji tam nie znalazłem na temat kodeka tych plików które mi nie działały.


Poza tym tylko chwile miałem wrzuconego 1.8 i jakoś różnicy w dźwięku nie usłyszałem względem 1.6... myle się??

Edytowane przez nera1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi i pochodzenie plików audio to powiedzmy że idziesz w dobrą strone ;-) a jeśli chodzi o kodek to... korzystam z AIMP3 i żadnych konkretnych informacji tam nie znalazłem na temat kodeka tych plików które mi nie działały.

 

Poza tym tylko chwile miałem wrzuconego 1.8 i jakoś różnicy w dźwięku nie usłyszałem względem 1.6... myle się??

Dlatego pisałem o fobarze, chcecie pomocy ale jak już samemu coś trzeba to już ciężko coś zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie 1.8 jest lekko bardziej basowy i ma jakby "więcej mocy" - trzeba było ściszyć głośność. Ale i tak wróciłem do Sound Unlocked 1.3.3.

Bardziej basowy niż SU 1.3.3 czy 1.6?

 

Ktoś może siedzi na SU Rockbox i wie skąd wziąć najnowszą wersje?

Edytowane przez pat_net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy komuś po instalacji nowych sterowników pojawiły się opcję 32-bit tak jak tu: https://d1jesv1uvhg9i4.cloudfront.net/c/c4/c47be556_dx50driver.png

 

Dziwna sprawa z tym bo dx50, chyba wyżej niż 24bit nie obsługuje?

 

Na plus nowych sterów zaliczam brak problemów z kernel streaming i asio4all -> Zero BSOD jak na razie :)

Edytowane przez pat_net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności