Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki wybaczcie, taki lekki offtopic. Krótka piłka - zamierzam dzisiaj zamówić z http://www.mp4nation.net/electronics/audio-amplifiers/ibasso-dx50-24-192-hifi-digital-audio-player stąd ten odtwarzacz i chciałbym opinii czy sklep jest bezpieczny i oczywiście czy to na prawdę kosztuje na polskie 800 zł? z góry dziękuję.

 

Mp4nation ma dobre opinie, gdzieś wyżej było podobne pytanie. Pamiętaj, że możesz mieć do tego dodatkowe opłaty celne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wybaczcie, taki lekki offtopic. Krótka piłka - zamierzam dzisiaj zamówić z http://www.mp4nation.net/electronics/audio-amplifiers/ibasso-dx50-24-192-hifi-digital-audio-player stąd ten odtwarzacz i chciałbym opinii czy sklep jest bezpieczny i oczywiście czy to na prawdę kosztuje na polskie 800 zł? Kuszą dodatkowe za darmo słuchawki :) poza tym płacić tutaj na miejscu 1200 a poczekać trochę dłużej za 800 to jest różnica. Z góry dziękuję.

 

to już chyba lepiej za tę samą kasę kupić ode mnie wyglądającego praktycznie jak nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wybaczcie, taki lekki offtopic. Krótka piłka - zamierzam dzisiaj zamówić z http://www.mp4nation.net/electronics/audio-amplifiers/ibasso-dx50-24-192-hifi-digital-audio-player stąd ten odtwarzacz i chciałbym opinii czy sklep jest bezpieczny i oczywiście czy to na prawdę kosztuje na polskie 800 zł? Kuszą dodatkowe za darmo słuchawki :) poza tym płacić tutaj na miejscu 1200 a poczekać trochę dłużej za 800 to jest różnica. Z góry dziękuję.

po co masz zamawiać, poszukaj na forum a znajdziesz taniej :) o np tu masz za 700: http://forum.mp3store.pl/topic/117476-ibasso-dx50/?hl=%2Bibasso+%2Bdx50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odśwież biblioteki, choć raz jak przez przypadek wszedłem najpierw w mango - tam mi automatycznie zaktualizowało wyłączyłem i wszedłem w rockoboxa i już było dobrze

ale generalnie od jakiegoś czaszu wchodzę bezpośrednio w folder muzyką i nie mam tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ostatnio obserwuję dziwne symptomy w moim DX'ie a mianowicie obcinanie utworów - dosyć często kawałki, które znajdują się na karcie SD są ucinane na końcu. Miał ktoś podobne jazdy?

 

p.s.

Z innej mańki - swego czasu były problemy z odświeżaniem stanu baterii na Rockboxie, ktoś się orientuje czy ten mały glitch został wyeliminowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z innej mańki - swego czasu były problemy z odświeżaniem stanu baterii na Rockboxie, ktoś się orientuje czy ten mały glitch został wyeliminowany?

 

U mnie ten indykator w rb nie działał w ogóle. Cały czas wskazywał pełne naładowanie, nawet w momencie zaliczenia blackoutu przez urządzenie. Nie wiem czy to naprawili - chyba nie, bo instalowałem rb dwa razy i za każdym razem było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, że na RB ma niektóre albumy (flac chyba) razy kilka? A dokładnie utwory w nich (np. 6x każda piosenka) O.o

Miałem tak samo, i nie chodziło tylko o flac, mp3 też. Odświerzanie biblioteki nic nie dawało.

Ale żeby nie było nudno to już mam nowy problem ;) po dograniu kilku nowych albumów na karte, rb widzi zamiast kilkudziesięciu tylko jeden album. Pewnie sformatuje, wrzucę pliki od nowa i będzie git ale dziwne, że się uparł i update bazy w ogóle nie działa (mango albumy widzi).

 

Ale teraz kolej na najważniejszy dla mnie problem: mimo włączenia funkcji przechodzenia między folderami ni cholery to nie działa. Wie ktoś może jak to ogarnąć?

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miał ktoś taki problem, że na RB ma niektóre albumy (flac chyba) razy kilka? A dokładnie utwory w nich (np. 6x każda piosenka) O.o

Miałem tak samo, i nie chodziło tylko o flac, mp3 też. Odświerzanie biblioteki nic nie dawało.

Ale żeby nie było nudno to już mam nowy problem ;) po dograniu kilku nowych albumów na karte, rb widzi zamiast kilkudziesięciu tylko jeden album. Pewnie sformatuje, wrzucę pliki od nowa i będzie git ale dziwne, że się uparł i update bazy w ogóle nie działa (mango albumy widzi).

 

Ale teraz kolej na najważniejszy dla mnie problem: mimo włączenia funkcji przechodzenia między folderami ni cholery to nie działa. Wie ktoś może jak to ogarnąć?

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

Pewnie też spróbuję formata ale ni cholery mi się to nie uśmiecha. Ciekawe czy DX obsłuży format ext4.

 

Co do przechodzenia miedzy folderami:

 

wchodzisz w Ustawienia > Ustawienia odtwarzania > Powtarzaj (wyłącz) i pózniej jedziesz w dół do pozycji Przechodzenie między folderami (Tak) i jeszcze Ogranicz przechodzenie między folderami (Nie).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ale RB zrobił mnie w bambo. Teraz dx włącza się do poziomu wyboru mango/rb i przestaje reagować. Co mogę teraz zrobić (pytam się bo boję się uwalenia dxa), wystarczy w recovery wybrać "wipe data/factory reset" czy jakąś inną drogą? Mimo flashowania galaxy s 1 i 3 nadal android jest dla mnie masakrą ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz uzyskać? Jeżeli chcesz powrócić do oryginalnego oprogramowania to musisz w recovery przywrócić stock_bootloader.zip (jest w paczce z RB, opisane na stronie projektu RB dla DX50), następnie w już oryginalnym bootloaderze zainstalować normalnie, oryginalny firmware (plik .img) z karty SD lub urządzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz uzyskać? Jeżeli chcesz powrócić do oryginalnego oprogramowania to musisz w recovery przywrócić stock_bootloader.zip (jest w paczce z RB, opisane na stronie projektu RB dla DX50), następnie w już oryginalnym bootloaderze zainstalować normalnie, oryginalny firmware (plik .img) z karty SD lub urządzenia.

Dzięki, to już wiem jak wrócić do oryginału. Rzeczywiście pominąłem napisać do czego dąż ;) Chcę mieć znowu sprawnego rockboxa. Wgrywać wszystko na nowo czy można w cwm recovery coś wybrać np. update from sd lub wipe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja bym spróbował najpierw po prostu nadpisać RB/Mango, w zależności który się wiesza, ostatecznie CWM restartować czy jakie tam są dostępne opcje. Ale może faktycznie poszukaj na HF więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemy ze wskaźnikiem naładowania zniknęły po wyjęciu akumulatora na kilka minut

 

Naprawił się permanentnie? Pamiętam, że u mnie po rozładowaniu baterii i wymianie na świeżą też wksaźnik zaczynał działać ale po ponownym uruchomieniu znowu była lipa.

Jeszcze mała wskazówka odnośnie użytkowania RB - jeżeli nie chcecie się przebijać od pozycji Pliki po /mnt/external_sd żeby dotrzeć do folderów z muzyką to można to bardzo szybko załatwić:

 

z głównego menu wybieramy Pliki > mnt, dotykamy ekranu i przytrzymujemy na pozycji external_sd, powinny pojawić się opcje i gdzieś tam na dole jest pozycja - Rozpocznij przeglądanie plików..., zatwierdzamy i tym sposobem przy każdym uruchomieniu Rockboxa, po nacisnieciu Pliki lądujemy bezpośrednio na karcie SD.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności