Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Tzn, tak tłumaczę sobie to, że otrzymałem 2 silikony zamiast 1. Tak wyglądało jakby 1 już tam był fabrycznie. Gwarancji nie mam. A samo etui bardzo fajne. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w najnowszym batchu ten pokrowiec jest w zestawie z DXem. U mnie siedział w pudełku od DXa, a oprócz tego dostałem drugi od mp4nation.

Tak, teraz do zamówienia na ibasso gratis dodają pokrowiec silikonowy (czarny) jak na zdjęciach powyżej.

Edytowane przez mureklos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn, tak tłumaczę sobie to, że otrzymałem 2 silikony zamiast 1. Tak wyglądało jakby 1 już tam był fabrycznie. Gwarancji nie mam. A samo etui bardzo fajne. :)

 

Potwierdzam. Mój DX50 kupiony 19 marca w Hong Kongu w zestawie silikonowe etui i soft 1.2.8 wgrany fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego chyba bardziej opłaca się zamówić z mp4nation z dodatkowym silikonem oraz Brainwavz S1 za +/- 780 zł (jak doliczą VAT to będzie koło 950 zł). Jednak z tego co czytałem, to na przesyłki z mp4nation rzadko doliczają VAT.

 

Zamówiłem w Chinach na ebayu całkiem coś innego i tamten sprzedawca sam z góry ostrzegł mnie, że mają teraz w Chinasz szaleństwo celne i większość rzeczy dochodzi z opóźnieniem. A mp4 nation skąd wysyła?

P.S. Co do kilku poprzednich postów...na prawdę touch brzmi lepiej? hmm :/

 

 

Chciałem sprostować. Nie, touch nie brzmi lepiej, touch ma lepszą dynamikę, jest mniej flegmatyczny.

 

W ogólnym rozrachunku SQ DXa jest dużo wyższe, słychać to zwłaszcza na średnicy i górze, które jakością i naturalnością biją iPoda.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem leniwy i nie chce mi się szukać.

 

Wie ktoś na jakim poziomie są prace nad rockboxem??

Warto już się tym interesować czy nadal to bardziej w formie "ciekawostki" czy już bardziej użyteczny soft??

 

Coś tam się rusza, ale ostatnio zwolniło :), można śledzić tutaj:

http://forums.rockbox.org/index.php/topic,48058.15.html

 

EDYTA

 

Bardziej mnie interesuje USB-DAC.

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem leniwy i nie chce mi się szukać.

 

Wie ktoś na jakim poziomie są prace nad rockboxem??

Warto już się tym interesować czy nadal to bardziej w formie "ciekawostki" czy już bardziej użyteczny soft??

 

Coś tam się rusza, ale ostatnio zwolniło :), można śledzić tutaj:

http://forums.rockbox.org/index.php/topic,48058.15.html

 

EDYTA

 

Bardziej mnie interesuje USB-DAC.

 

 

I tutaj: http://www.head-fi.org/t/709855/ibasso-dx50-rockbox-finally-here-latest-update-2014-03-25/525

 

Nowszych wersji nie sprawdzałem (jeszcze). Rozglądam się już za USB-DAC... Pewnie jeszcze poczekamy, DX90 ich pochłonie.

 

robertos, z którego chętniej korzystasz?

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie już nie korzystam z oryginalnego softu, w rockboxie podoba mi się to, że można zmieniać głośność palcem na wyświetlaczu i po liście utworów można przechodzić guzikami. No i na plus też rozbudowany EQ. Nie podpinałem karty więc nie wiem czy to działa, korzystam tylko z wewnętrznej pamięci narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie już nie korzystam z oryginalnego softu, w rockboxie podoba mi się to, że można zmieniać głośność palcem na wyświetlaczu i po liście utworów można przechodzić guzikami. No i na plus też rozbudowany EQ. Nie podpinałem karty więc nie wiem czy to działa, korzystam tylko z wewnętrznej pamięci narazie.

dla mnie zmiana głośności na wyświetlaczu to minus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W zasadzie już nie korzystam z oryginalnego softu, w rockboxie podoba mi się to, że można zmieniać głośność palcem na wyświetlaczu i po liście utworów można przechodzić guzikami. No i na plus też rozbudowany EQ. Nie podpinałem karty więc nie wiem czy to działa, korzystam tylko z wewnętrznej pamięci narazie.

dla mnie zmiana głośności na wyświetlaczu to minus :)

 

nikt nie każe korzystać z tego:) boczne przyciski też działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W zasadzie już nie korzystam z oryginalnego softu, w rockboxie podoba mi się to, że można zmieniać głośność palcem na wyświetlaczu i po liście utworów można przechodzić guzikami. No i na plus też rozbudowany EQ. Nie podpinałem karty więc nie wiem czy to działa, korzystam tylko z wewnętrznej pamięci narazie.

dla mnie zmiana głośności na wyświetlaczu to minus :)

 

nikt nie każe korzystać z tego:) boczne przyciski też działają

 

 

Ale można zrobić to przez przypadek, mając głęboko w uszach doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady przeczytać całego tematu, a już dość późno się zrobiło, interesuje mnie czy dx50 ma regulację balansu lewy/prawy. Niestety słyszę gorzej na lewe ucho, w tej cenie balans powinien być standardem.

Edytowane przez Glymbol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady przeczytać całego tematu, a już dość późno się zrobiło, interesuje mnie czy dx50 ma regulację balansu lewy/prawy. Niestety słyszę gożej na lewe ucho, w tej cenie balans powinien być standardem.

Nie ma i z tego co wiem to nie bedzie miec - przynajmniej na orginalnym firmware. Moze powinien miec ale malo ktory odtwarzacz go ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jest już rockbox na dx50,czy warto go instalować ?może ktoś już sprawdził czy soft jest stabilny.

Ją próbowałem ale chyba popełniłem jakiś błąd przy instalacji .

Może jakieś sugestie jak poprawnie wygrać ten wybitny soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem jak wyżej opisano w linku i po uruchomieniu dx50 wyskakuje okno wyboru softu : mango lub rockbox.

Mango -soft fabryczny uruchamia się, natomiast rockbox nie reaguje i wiesza odtwarzacz.ktoś wie gdzie można popełnić tu jakiś błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem jak wyżej opisano w linku i po uruchomieniu dx50 wyskakuje okno wyboru softu : mango lub rockbox.

Mango -soft fabryczny uruchamia się, natomiast rockbox nie reaguje i wiesza odtwarzacz.ktoś wie gdzie można popełnić tu jakiś błąd

 

Wtedy chyba trzeba wgrać oddzielnie Rockboxa, po wgraniu launchera.

 

Jeszcze tego nie zrobiłem, wgrałem samego rockboxa.

 

RB Jest już w pełni funkcjonalny, trzeba się przestawić, bo wygodniej obsługuje się go klawiszami niż dotykiem. Rockboxowcy piszą, że DX50 na RB nie brzmi lepiej, a brzmi tak jak powinien. Krytykują trochę iBasso w kwestii kodeków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, szkoda że balansu na firmowym oprogramowaniu nie ma. Napiszę do ibasso w tej sprawie, nie spodziewam się żadnej reakcji ale niech wiedzą, że są ludzie którym na funkcji balansu zależy.

 

Możesz przy okazji zapytać co w końcu z USB-DAC, miał już chyba być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wgrałem RB z launcherem. Rzeczywiście spoko, przy włączaniu prosty wybór softu.

 

pazi1980: Wgrałem zgodnie z instrukcją i jest ok. Próbowałeś jeszcze raz?

 

Ja wgrałem 1.2.8, potem update.img z folderu DOC2008, a potem z recovery cwm_rockbox_2013-03-25.zip. Oba softy śmigają jak trzeba. Jedynie miałem gain na 3-cim stopniu i RB był standardowo na maks głośności :C

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności