Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Nauszne/wokółuszne do 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

 

Tym razem zostałem poproszony o rekomendację jakichś fajnych, dobrze tłumiących hałas z otoczenia nowych słuchawek nausznych (najlepiej wokółusznych) w kwocie do 200 zł. Docelowo mają być używane w warunkach miejskich (tramwaje, autobusy i inne takie).

 

 

Jeśli chodzi o muzykę, to głównie rap, ale czasem i coś z innych gatunków.

 

 

 

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o tego typu słuchawki w tej cenie, to do czynienia miałem z Pioneerami SE-M390, CAL!, HTX7. Te pierwsze: dobry dźwięk i tłumienie, wygoda nawet ok, jedynie co, to kabel przydługi. CAL! odpadają ze względu na słabe tłumienie, co do HTX7: te, które miałem, były jakoś obcięte z basu (co dziwne, bo większość opisów sugeruje wprost przeciwną charakterystykę). Może to przez to, że były czymś w środku wytłumione.

 

Tak czy inaczej, kiedyś polecano mi w innym temacie Superluxy HD662B, które kosztują nieco ponad stówę. Co o nich sądzicie - faktycznie nadadzą się do wspomnianych wyżej zastosowań i rodzaju muzyki? W rapie, zdaje się, stopa musi mieć walnięcie.

 

 

 

Oprócz tego, często polecane są K518, gdzieniegdzie pojawiają się wzmianki o Audio Technika'ch SJ55 - co o nich sądzicie? Może macie jakieś inne pomysły?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności