Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Impedancja 100 ohm + laptop = ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dylemat, chcę kupić słuchawki AKG K300 z impendancją 100 Ohmów. I zastanawiam się, czy laptop będzie w stanie je napędzić? Wcześniej miałam Philipsy 32 Ohmowe i wszystko działało bez problemu.

 

Proszę o pomoc. (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zależy co w laptopie siedzi (np ponoć MacBooki mają niezłe wyjście dźwięku). Ale do full możliwości to ciut zabraknie.

A czemu chcesz akurat K300 kupić? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie przydałby się do nich jakiś wzmacniacz słuchawkowy? W moim laptopie jest jakaś zintegrowana karta dźwiękowa Realteka, także zero rewelacji. MacBook to to nie jest. :D

 

A czemu chcesz akurat K300 kupić? :huh:

 

Chcę kupić K300 lub K301, bo podoba mi się ich brzmienie. (: Poza tym są wygodne i ładne.

 

 

do odsłuchów na yt w jakości 240p powinno starczyć :P

 

Marzenia się spełniają, yay. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić K300 lub K301, bo podoba mi się ich brzmienie. (: Poza tym są wygodne i ładne.

Uff, już sie bałem że na zasadzie "jest okazja a słuchawki audiofilskie" ;)

 

Mój pomysł, FiiO E07k albo E10 (warto by posluchać). Majątek na nie nie pójdzie a powinny sobie ladnie dać radę podpięte pod kompa. Ewentualnie jak nie boisz się ebay to osobiście HA Info U2 plus V2 polecam (mam i jest fajne) a i ciutkę taniej niż FiiO wychodzi. Tylko trzeba z Chin zamawiać.

 

Chyba że ma być mozliwie najtaniej to szukaj mikroforum (bywa po około 100zł ale to sam wzmacniacz bez interfejsu audio).

Ewentualnie hybrydka... http://forum.mp3store.pl/topic/101422-bravo-audio-v2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałam, że K300 to słuchawki audiofilskie. Audiofilem bynajmniej nie jestem, na dźwięku znam się tak, jak ekspedientka ze spożywczaka, także... :D

 

Wiadomo - im taniej, tym lepiej. Ale nie chcę też kupować byle czego kosztem kilkudziesięciu złotych. (:

 

Dziękuję za odpowiedź, jest bardzo pomocna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności