Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon e2 po aktualizacji nie wlącza się ni nie czyta go komputer!


Rekomendowane odpowiedzi

Błagam o ratunek w tej ciężkiej sytuacji. :( .

Aktualizowałem firmware... Wszystko szło dobrze.. Zielona dioda sobie pomigała... Skończyła.. Próbowałem włączyć.. I nic! Podłączyłem do komputera.. I nic! Komputer nie znajduje dysku, dioda nie miga jak migała! Lecz zauważyłem że coś delikatnie delikatnie zdaje się świecić. Koniec końców... Wszystko na NIC!!

Nie wiem co robić.... :(

 

Jakieś sugestie?

 

W ogóle... Co mogło pójść nie TAK? :(

 

Z góry.. DZIEKI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jedyny pomysł jaki mi przychodzi do głowy to taki, że nie włącza się, bo padła batka (dlatego tal leciusieńko dioda świeci), a jako, ze nie jest włączony to nie wykrywa go komputer. Jesteś w stanie podładować go jakoś, ale nie pod usb w komputerze, a przez jakąś ładowarkę sieciową z wejściem usb? Ewentualnie spróbuj jeszcze zresetować go w ten sposób, że wciśnij przycisk reset i nieprzerwanie trzymaj wciśnięty przez jakieś 30s. Mój e2 nie chciał się resetować inaczej jak z przyciśniętym długo przyciskiem reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset zakończył sie niepowodzeniem... :(



Ale od czegóż mogła się bateria wyczerpać? Myślę że przez USB powinien się (z rzekomą rozładowwaną baterią) ładować bez problemu.. Poza tym E2, zawsze był czytany przez komputer, podczas gdy był WYŁĄCZONY... :unsure: .. Ogółem bardzo absurdalna sytuacja..

Ale ja się na tym nie znam.. Więc chętnie zobaczę kolejne posty... :(



Jutro znajdę jakąś ładowareczkę i będę próbował. Ale nie liczę, że pomoże :( ...



Ładowarka nie zadziałała.. Wszystko tak jak przy komputerze.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam podobny problem, resetu nie próbowałem, ilekroć zostawiam go podłączonego do komputera, który się potem wyłącza, cowonik przestaje działać, nie reaguje na nic, komputer go nie widzi, nic się nie zapala. Raz wysłałem do serwisu, po dwu tygodniach znów to samo. Nie chce mi się znów wysyłać, może reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności