Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] sony mdr v55 czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Aktualnie używam słuchawek Koss PortaPro, jednak ostatnio znudziły mi się, a poza tym mają za małe basy.

 

Słuchałem Sony MDR v55, jakiegoś tam Pioneera i Marshala.

 

Z tej trójki najbardziej pasuje mi Sony i na razie jestem najbliżej kupna tego modelu, jednak postanowiłem się was spytać czy może nie polecilibyście czegoś inego mniej więcej w tym przedziale cenowym (do 400zł), i oczywiście mocnym basem. Czekam na propozycje.

 

Słucham głównie metalu, dubstepu i rocka

Edytowane przez frdnm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam mdr-v55... miałem je do wczoraj do czasu gdy autobus ruszyl a kabel zaczepił się o siedzenie .

Słuchawki godne polecenia . Bass jest silny jednak nie zawsze wytlumiaja otoczenie.

Gdy jeździłem rano samochodem do szkoły z rodziną to oczywiście przy rozgadanych siostrach i kolumnach w aucie z tyłu słychać było niektóre dzwięki.

Na ulicy jednak nidy nie zawodziły. Minusem jest to, że kabel sie nie odpina i to że nauszniki się niszczą i kulki sie takie robią na nich.

 

Jeśli miałbym poleać to skullcandy skullcrushers z sabwooferem na baterie sa spoko. Miałem je no dość często baterie musisz zmieniać ( jeden paluszek) ale no robią wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności