Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Beats Audio by dr.Dre


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż mam takie pytanie, Czy te słuchawki z tej strony : http://usadlaciebie.pl/ są orginalne, czy to fake ?

Napisałem do wielu osób na facebook'u i wszyscy polecają, piszą, że są to orginały, ale nie wiem dlaczego, nie jestem pewien, no bo ta cena :o

 

Dokładnie chodzi mi o model Solo |HD| : http://usadlaciebie.pl/product.php?id_product=16

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica fake/ledzit, graja tak samo, bierz najtańsze na bazarze Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2 & Swype

Widzę, że twoja wiedza jest bardzo uboga na ten temat ...

Nie wiesz, to się nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale babicz ma rację. W podróbkach będzie pewnie gorsza jakość, ale wykonania. Te beatsy grają naprawdę fatalnie. Czytałem o nich wiele negatywnych opinii, jednak nawet po nich odsłuch był nieprzyjemny. Takiej kaszany się nie spodziewałem! :D

Edytowane przez Zopsesen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale babicz ma rację. W podróbkach będzie pewnie gorsza jakość, ale wykonania. Te beatsy grają naprawdę fatalnie. Czytałem o nich wiele negatywnych opinii, jednak nawet po nich odsłuch był nieprzyjemny. Takiej kaszany się nie spodziewałem! :D

 

Słuchałeś Beats Solo, czy Solo HD?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, naprawdę sobie odpuść. W zamierzchłych czasach też myślałem, że beatsy reprezentują jakiś poziom - w końcu wysoka cena musi coś znaczyć, a i te wszystkie sławy je noszą tu i ówdzie. Uważałem, że Ci wszyscy hejterzy beastsów nigdy ich nie słuchali i powtarzają opinie nie mając pojęcia o czym mówią. Mój kolega pożyczył mi je jakieś 2 lata temu na odsłuch .Prawda jest niestety bolesna - te słuchawki grają fatalnie. Dla kogoś kto dotychczas używał pchełek np. od htc, będzie to może w jakimś sensie upgrade, ale kompletnie nieopłacalny. Solo HD, jak zresztą i wszystkie modele Beatsów, kosztują o wiele za dużo w stosunku do ich faktycznej wartości. Za te pieniądze można dostać o niebo lepsze słuchawki.

Chyba, że nie zależy Ci tak naprawdę na jakości dźwięku, tylko na samych słuchawkach. Wtedy bierz te podróby - znaczek jest, a dźwięk to przecież drugorzędna rzecz, prawda?

Starałem się Ci to wyjaśnić najlepiej jak potrafię :)

Edytowane przez Kuba10
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatsy grają jak ****o, którym są... Tylko ciut za drogie to ****o... Za 200-300 zł masz AKG K518, CAL!, Shure SRH240 i wiele innych słuchawek które w*******ają Betsy na śniadanie, obiad czy kolację. Nie licz, że za połowę ceny dostaniesz oryginały. Choć zarówno Ci kupujący zarówno oryginały jak i podróbki są dla mnie kompletnymi idiotami...

 

Nie jest sztuką kupić drogie grające jak ****o słuchawki. Sztuką jest zapłacić jak za ****o a dostać pełnowartościowy produkt wysokiej jakości.

 

Do moderatorów: możecie mi walnąć warna, choć uważam, że piszę prawdę :)

 

Dziękuję, dobranoc!

Edytowane przez snuffmajster
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem pierwszy w moim ulubionym temacie, w takim samym tonie jak wy wszyscy. Ale mójpost usunięto......

 

Złóż zażalenie do administracji. Boją się prawdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nikt się nie zorientował, że ten cały Yakamashi i jego kolega WKAROLW to najprawdopodobniej ta sama osoba, w dodatku pracownik tego śmiesznego sklepu? Obaj zarejestrowani tego samego dnia, zakładają podobne tematy o podobnej godzinie... No i ten tekst: "Napisałem do wielu osób na facebook'u i wszyscy polecają, piszą, że są to orginały, ale nie wiem dlaczego, nie jestem pewien, no bo ta cena". No właśnie ta cena, ATRAKCYJNA CENA, WSZYSCY ZADOWOLENI, ORYGINAŁY... :lol:

 

W skrócie - gość sobie reklamę robi. Nieudolną zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności