Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe do rocka.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po ostatnim bardzo udanym zakupie, który by nigdy się nie odbył bez porady ze strony tutejszej społeczności znowu proszę was o pomoc. Tym razem jednak poszukuję odpowiednich słuchawek dokanałowych, albo dousznych. Moim źródłem dźwięku będzie w tym wypadku HTC 7 Mozart który nie jest wyjątkowo melodyczny. Słucham głównie rocka, albo czasem coś mocniejszego. Głównie zależy mi na dźwięku w kształcie "V", a szczególnie soczystej gitarze :P. Bardzo ważnym dla mnie aspektem jest dobra izolacja. Chciałbym na zakup przeznaczyć około 70 zł.

 

Zastanawiałem się nad

Awei ES900 http://dx.com/p/awei-es900i-stylish-in-ear-earphone-w-microphone-for-iphone-4-blue-3-5mm-plug-125cm-cable-110922

Awei ES600 http://dx.com/p/awei-es600i-noodle-style-in-ear-earphones-w-mic-earbuds-red-3-5mm-jack-130cm-cable-179271

SoundMagic ES18

?? Vivanco Xtreme-Buds (znalezione w komisie) jednak chyba można je skreślić. Bas ma być dodatkiem.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sztuka SHE9700 na znanym portalu aukcyjnym jest dostępna, ale jest używana i z nie pewnego źródła, a natomiast o SHE9750, ani widu, ani słychu. ProAlpha są trochę ponad mój tymczasowy budżet. Wiem że w tym przedziale cenowym nie mogę oczekiwać zbyt wiele, ale mam nadzieję jeszcze na jakąś ciekawą propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zrobię, ale mam jeszcze możliwość dostać w przyzwoitej cenie.

Sony MDR-EX50LP

i SoundMagic P11.

Nie mam żadnego typowo muzycznego sklepu w Lublinie, a zatem tipsy dostanę tylko wysyłkowo. Problem że koszt słuchawek + tipsy wyjdzie mi około w cenie ProAlpha. Najwyżej po prostu odłożę na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności