Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO X3


FiiO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

wygląda na fajny player i na pewno bym się bardzo cieszył, gdybym go kupił jako swój pierwszy przenośny odtwarzacz albo dostał np. na urodziny; recenzje i testy mają swoje prawa i tak naprawdę żaden player nie będzie idealny i każdy będzie według recenzenta miał jakąś wadę. A gdyby tak kalkulować absolutnie czy warto i czy się opłaca, to by człowiek nic nie kupił, bo nic tak absolutnie się nie opłaca i nic nie jest bez wad.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ze swoim iModem i wzmacniaczem od Raya Samuelsa w ręku (w światku audio to to samo co torebka od Luisa Vuittona w świecie mody) muszę prezentować się nawet nie vintage'owo, bo vintageowy to jest kaseciak czy discman, ale po prostu głupawo. Dlatego niektórzy gapią się na mnie i moje zabawki z lekkim politowaniem w oczach, ale cóż, nie będę przecież każdemu z osobna tłumaczył co takiego mam w ręku i jak dźwiękowo ******ste to jest. W każdym razie pocieszam się tym, że są większe hardkory niż ja... kolesie z dużym odtwarzaczem, osobnym dakiem do niego, a na dokładkę wzmacniaczem lampowym i puszką kondensatorów. Do tego poziomu nie dobiłem, zatem nie jest ze mną chyba tak źle. Dobra, ale nie będę nikogo oszukiwał, samego siebie też nie. Dlatego pomimo mojego przywiązania do pary iMod plus wzmacniacz RSA, z chęcią bym ją zamienił na coś mniejszego, albo nawet i gabarytowo podobnego, ale bardziej poręcznego, "

 

Jak się czuje recenzent głupawo , nich sprzeda sprzęt i kupi Clipa Plus albo telefon i stockowe do niego słuchawki.

A w teście po co robi kanapkę z X3 i E12 ? dobry dźwięk na razie leci z kanapek albo Kałachów. Czy dobrze gra X3 przekonamy się niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Kupiłem X3 na Amazon UK. Nie nacieszyłem się zbyt długo bo się popsuł. Podczas słuchania wyłączył się i koniec. Słucham muzyki jeżdżąc na rowerze a czas pracy na baterii jest bardzo krótki (ok6h). Z Monster Turbine Pro grał przeciętnie. Z monster inspiration bardzo dobrze.

Generalnie jednak to psująca się „chińszczyzna”. Menu kiepsko rozwiązane. Aby wejść na kartę SD trzeba przejść przez dwa menu (chyba ze sześć kliknięć w różne knefelki).

Generalnie niepolecam. W tej cenie sa lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie niepolecam. W tej cenie sa lepsze.

Jakie ?

 

U mnie żeby "wejść na kartę" wystarczy kliknąć dwa razy.

 

Aby wejść na kartę SD trzeba przejść przez dwa menu (chyba ze sześć kliknięć w różne knefelki).

Jedno Menu=jedno klikniecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, jak zna ktoś zna Patryka, a Patryk zna ktosia, to można dostać w lepszej cenie nówkę :) Mam nadzieję, że ja nie będę żałował wyboru ibasso...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej handlarzem nie jestem po prostu kupilem wczesniej X3 a niedawno mialem okazje posluchac Colorfly CK4 i jego dzwiek Mi sie bardziej podobal takze kupilem CK4 a X3 to teraz zbedny sprzet wiec moze ktos sie zainteresuje-a z cena juz zszedlem nizej, pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ebay.com/itm/COLORFLY-CK4-24bit-192KHz-8GB-internal-AMP-HiFi-Music-Audio-Video-Player-/290610028898

CK4 - nowy pomysł Colorfly ? Jak to gra ? Może założysz wątek i napiszesz parę słów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności