Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO X3


FiiO

Rekomendowane odpowiedzi

Metal (ramka) wokół wyświetlacza ma faktóre taką samą jak metal wokół przycisków a w sieci widziałem te ramki bez żadnej faktóry, po prostu gładkie i połyskujące.

Poza tym mam pudełko czarno-czerwone a nie biało czerwone jakich również pełno w sieci.

Zaraz po pierwszym włączniu sprawdziłem i mam FW 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy słuchał ktoś z Was X3 (najnowszy soft) z sony xba h3? Z X5 to ponoć dobre połączenie. Zastanawia mnie, czy z x3 sony by się dobrze zgrały.

Słuchałem ich tylko z ZX1. Obawiam się, że z X3 może być mocno basowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchał ktoś z Was X3 (najnowszy soft) z sony xba h3? Z X5 to ponoć dobre połączenie. Zastanawia mnie, czy z x3 sony by się dobrze zgrały.

 

Miałem kiedyś jakiś czas XBA-H3 razem z X3, ale na starszym sofcie jeszcze.

Jak dla mnie fajnie się zgrywały, basu nie było za dużo, o ile pamiętam był raczej punktowy i wydawał się dobrze kontrolowany, wyraźne wokale, detaliczna góra, bez sybilantów, przyjemne połączenie.

Wtedy X3 był trochę hejtowany, w odróżnieniu od DX50. Ledwo udało mi się sprzedać 4 miesięczny za połowę ceny.

Teraz widać wraca do łask właszcza z nowym softem, całkiem dobrze "ciepło" :) go wspominam, ciekaw jestem jak teraz gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie, jak podłączyć x3 do laptopa jako dac? Ja robię to tak że kabelkiem usb do usb w laptopie, w menu x3 przełączam na usb dac no i wejściem słuchawkowym z x3 do wzmacniacza stacjonarnego no i cisza, nic nie słychać tylko dalej z głośniczków w laptopie. Aha próbowałem też z wyjścia line out do wzmaka i też nic, pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikasz na ikonkę głośniczka w treyu prawym przyciskiem, wybierasz urządzenia do odtwarzania i pojawi się okienko. W zakładce pierwszej odtwarzanie klikasz na x3 i przycisk ustaw domyślne.

A tak wogóle to czy zainstalowałeś sterowniki?

Edytowane przez Mercury
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

To prawda sam miałem uszkodzony X3 pierwszej generacji wysłałem do sprzedawcy on wysłał mi nowego fiio x3 2gen i masakra nie mogłem się przyzwyczaić do tego brzmienia. I teraz posiadam X3 pierwszej generacji z softem 2.1 gdyż ten nowy mi nie podszedł dynamika lepsza w 2.1 i normalne menu jak podepnę w funkcji dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności