Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] słuchawki dokanałowe ~~250 zł + odtwarzacz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję słuchawek dokanałowych mysle do 250 zł no chyba że bedzie cos naprawde wartego dołożenia to moge sie skusić ;D

Myślałem nad :

Senheisser CX400-II Precision

Phonak Audeo PFE 012 jeżeli warto dołożyć te parę złotych

a-JAYS Three

NE-7M Nu Force

SoundMAGIC PL50

Aktualnym odtwarzaczem jest komputer i telefon Samsung Galaxy Ace 2, ale myślę nad zakupem jakiegoś nowego odtwarzacza, chciałbym abyscie tez mi takowego dobrali pod słuchawki ;D

Ogólnie to jestem najbardziej przekonany za Sennkami gdyż miałem już 2 słuchawki tej firmy i byłem zadowolony. W domu posiadam Sennki HD438 wiec milo by bylo aby grajek takze z nimi pasowal, mysle także że po wakacjach sprawię sobie grado sr80i lub HD 598 albo cos w tym stylu xd. Jestem również otwarty na wasze propozycje :)

Pozdrawiam imool

 

EDIT: zapomniałem dopisać że slucham głównie rocka typu Three days grace czy skillet ale lubie czasem klimaty bardziej dyskotekowe ;D zależy od humorku czasem nawet Pop sie nawinie ogólnie to muzykę w 90% mam we flacu

Edytowane przez imool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zostały jeszcze 3 sennki nu force i jaysy, Teraz tylko które ;f

Mogę dodać że lubię gdy jest szeroką scena i dźwięki są dobrze odseparowane

I jeżeli będę kupował player to jaki?

Myślałem nad tanim nationite n2, ponoć ma dobrą moc i wszystko no ale może być coś droższego ewentualnie

 

up

Edytowane przez imool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze że mieszkam w takiej dziurze że nie mam kompletnie jak przetestować cokolwiek ;F . Co do tych Audio Eterna to nie wiem czy nie będą " przebasowione" albo że bas będzie dudnił :/ a coś o tych Sennheiserach możesz powiedzieć?

Edytowane przez imool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności