Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test wzmacniacza słuchawkowego Schiit Lyr


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do przeczytania recki mocarnego Lyra :)

 

Przedmiotem testu jest robiący za granicą furorę wzmacniacz Schiit Lyr. Chociaż w stylu firmy powinienem napisać: „Dostałem do testów niezły Schiit z USA. Tak, czyta się to dokładnie tak, jak myślisz.”

Lyr to potężny wzmacniacz hybrydowy pracujący w klasie A, który jest w stanie wygenerować niebagatelne 6 W mocy przy 32 Ohmach i może obsłużyć słuchawki z przedziału 8–600 Ohmów, w tym te z przetwornikiem ortodynamicznym (firma oczywiście nie odpowiada za spalone słuchawki). Lyr wyceniony został na 2150 zł – to mało czy dużo?

 

Całość dostępna tutaj: http://zakupek.pl/test/wzmacniacze/recenzja-schiit-audio-lyr/

 

6.jpg

Edytowane przez maciux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shiit Lyr aka "Ety killer" :lol:

Ja jak miałem okazję rzucić uchem to poza fenomenalnym wykonaniem nic mnie nie ruszyło. No... może filmiki z youtube jak gniecie membrany słuchawek przy włączaniu i wyłączaniu. :rolleyes:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam z odsługów shiita, to nie tyle szumy były obecne, a brumienie. Nie było one jakieś straszne, ale było słyszalne na skuteczniejszych słuchawkach.

Tyle, że nie było tam standardowych lamp. Ale o to jaki model to był, to już trzeba by zapytać kolegę @tdisr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być rzeczywiście dobre połączenie z hd650. Z he-500 było naprawdę dobrze,a słyszałem głosy, że i he-6 z nim dość dobrze grają (sam niestety nie słuchałem tego połączenia). Sam się zastanawiałem nad kupnem lir-a. Ogólnie produkty schiita zbierają bardzo dobre recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso, właśnie się zastanawiałem czy ich nie przymuli, skoro są ciemniejsze niż HD600 :) Ma skubaniec pary i ciężar w dźwięku, co nie?

 

Od wczoraj mam Asgarda 2 - pół nocy słuchałem Chesky Records :)

 

GryfPomorski: Jak uda Ci się dorwać Bifrosta, to skrobnij proszę parę słów :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso, właśnie się zastanawiałem czy ich nie przymuli, skoro są ciemniejsze niż HD600 :) Ma skubaniec pary i ciężar w dźwięku, co nie?

 

Od wczoraj mam Asgarda 2 - pół nocy słuchałem Chesky Records :)

 

GryfPomorski: Jak uda Ci się dorwać Bifrosta, to skrobnij proszę parę słów :)

Jeszcze się nie udało dorwać bifrosta. Na razie liczę na jakąś używkę :) , jak się nie doczekam, to kupię nowy. Na razie za tor robi mi C4 podłączony do sonic pearl. Do bifrosta przekonała mnie ta recenzja: http://www.highfidelity.pl/@main-1136&lang= Jak już będę go miał to oczywiście napiszę o wrażeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności