Skocz do zawartości

iriver Astell&Kern AK120


mela49

Rekomendowane odpowiedzi

Na headfi ludzie maja po kilka ak100 oraz ak120 do kompetu. Naprawde nie rozumiem tych ludzi... Zastanawiam sie nad kupnem ak120 ale widzac cene "promocyjna" 3999 zl to w glowie troche sie kreci :P

Edytowane przez iTrang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na headfi ludzie maja po kilka ak100 oraz ak120 do kompetu. Naprawde nie rozumiem tych ludzi... Zastanawiam sie nad kupnem ak120 ale widzac cene "promocyjna" 3999 zl to w glowie troche sie kreci :P

 

Nie za bardzo Ciebie rozumiem, przecież dałeś ogłoszenie o sprzedaży kałacha, bo chcesz się zupgrade'ować do superkałacha ;-)

 

A co tu rozumieć? Ja sam mam kałacha i zamówiłem superkałacha, i na razie nie myślę o sprzedaży 100ki - za bardzo mi się podoba to jedno i chcę osobiście porównać obydwa modele. Możliwe, że wtedy podejmę decyzję o pozbyciu się jednego z nich :-)

Edytowane przez Baele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka "przewaga" nad innymi grajkami powinna wynikać z zastosowania w nim dwóch wolfsonów na kanał?



http://www.innerfidelity.com/content/2013-munich-high-end-show-astellkern-ak120-high-resolution-portable-audio-player

 

tu jest krótka rozmowa z przedstawicielem irivera o ak120 z innerfidelity podczas targów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś jak DACMagic Plus ? Tez 2 Wolfy na kanał. Jeszcze nie czytałem wywiadu ale pewnie chodzi o coś w styl;u DUAL-MONO czyli dwa tory audio...

Niektórzy dają po 2-3 przetworniki na jeden kanał.

 

Ja poszedłbym jeszcze dalej - dołożyłbym układ DSP, który po podpięciu playera do wzmacniacza stacjonarnego (przez wyjście liniowe), dawał by możliwości korekcji charakterystyki pomieszczenia, rozbudowane filtry itp. i proszę nie opowiadać,że nie potrzeba. Jak coś kosztuje 4000 zł to dodanie jednej taniej kości nie jest drogie a marketing mozna by na tym zrobić świetny.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejmy se spokój z tym ak120, bo mam wrażenie , że wypowiedzi niektórych przypominają te kierowane pod adresem ifonów etc. - że cena z kosmosu, a przecież się szybka rysuje i zasięg gubi i że to wszystko zabiegi marketingowe, że to dla debili, że no w życiu nawet gdybym miał pieniądze to bym go nie kupił etc, że za te pieniądze to powinien mieć wbudowaną suszarkę do włosów etc.

Widaomo, że to tyle nie kosztuje, ale nic obecnie ze sprzętu hifi nie kosztuje tyle, ile nam każą za to płacić - wykonane w kosmicznej technologi hd 800 kosztuą tyle, ile kosztują, a przypuszczam, że ich wyprodukowanie kosztuje mniej niż 1000zł

Prawie każdy, kto psioczył na ifony w głębi serca marzył o nich, ale że ni było go na nie stać to zgodnie z mechanizmem resentymentu musiał sobie wmawiać, że to jest niefajny sprzęt; ale gdyby go nabył albo gdy go wreszcie nabył, to huchał i dmuchał na niego i się nieomal nim masturbował i śmiał z biedaków, których na niego nie stać i dlatego piszą o nim żle.

bądzmy poważni. Jak już sobie ktoś z forum kupi tego ak120 to niech się rzetelnie podzieli wrażeniami; ja tam mu zakupu nie będę zazdrościł i mówił, że jest debilem, że kupił przenośny odtwarzacz za ponad 4000 zł, bo mu propaganda irivera wmówiła że musi to zrobić.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał opinie testerów niezależnych... szczerze powiedziawszy. Nie patrzę nikomu do portfela ale 4000zł może naruszyć obiektywność :P

to prawda; szczerze, gdybym kupił taki sprzęt, to bym się ze wstydu nie przyznał nawet przed samym sobą, że coś w nim jest nie tak.

 

z tego, co pamiętam, to Baele jako posiadacz ak100 napisał na audiohobby, że co prawda jest lepszy niż cowon x7, ale nie do końca jest z niego zadowolony. Baele? A może coś się zmieniło? ;)

 

Poza tym; każda osoba z zewnątrz, która słucha muzyki na telefonie albo clipie, patrzyłaby na nas jak na pomyleńców z domu wariatów - z tymi naszymi imodami, kabelkami i cudami na kiju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał opinie testerów niezależnych... szczerze powiedziawszy. Nie patrzę nikomu do portfela ale 4000zł może naruszyć obiektywność :P

to prawda; szczerze, gdybym kupił taki sprzęt, to bym się ze wstydu nie przyznał nawet przed samym sobą, że coś w nim jest nie tak.

 

z tego, co pamiętam, to Baele jako posiadacz ak100 napisał na audiohobby, że co prawda jest lepszy niż cowon x7, ale nie do końca jest z niego zadowolony. Baele? A może coś się zmieniło? ;)

 

Samuel,

są 3 możliwosci:

- mój słuch się zaadoptował do kałacha

- po wgraniu patcha zauważyłem delikatną zmianę brzmienia, poprawiła się głębia

- kałach się wygrzał i zmieniło się nieco brzmienie + efekt po wgraniu patcha

 

No i oprócz SQ pozostaje kwestia UI, po zainstalowaniu patcha jest ten z AK120 i jest naprawdę fenomelnalny.

 

Co do X7 - to naprawdę niezłe playerki, tylko, żeby wyciągnąć z nich to co daje kałach (SQ), to trzeba się nagimnastykować z EQ i jednak nie uzyska się tego poziomu.

 

Nie ma żadnej gwarancji, że superkalach jest idealny - wręcz na 100% nie jest, ale jak czytam o jakości wykonania HM-901, który podobno się rozpada, to na dzień dzisiejszy nie widzę jakiejś sensownej alternatywy.

Żeby była sprawa jasna - mi też się nie podoba cena 120-tki, ale to moja indywidualna decyzja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga , będę mówił !!!!! :)

 

- nikogo, kto kupi AK120 nie uważam i nie będę uważał za debila. Najwyżej za bogatego dżentelmena :)

- nigdy nie marzyłem o ajfonie, jedyny, którego miałem, natychmiast wymieniłem na Samsunga Omnię. Dlatego słowa owe :

"Prawie każdy, kto psioczył na ifony w głębi serca marzył o nich, ale że ni było go na nie stać to zgodnie z mechanizmem resentymentu musiał sobie wmawiać, że to jest niefajny sprzęt; ale gdyby go nabył albo gdy go wreszcie nabył, to huchał i dmuchał na niego i się nieomal nim masturbował i śmiał z biedaków, których na niego nie stać i dlatego piszą o nim żle." mnie osobiście dotykają ! Jedyne co kocham to zRocBoxowane iPody 5G.

- Jak Baele kupi AK120, to z chęcią przeczytam Jego opinię. Wierzę,że przekaże nam swoje wrażenia bez upiększania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał opinie testerów niezależnych... szczerze powiedziawszy. Nie patrzę nikomu do portfela ale 4000zł może naruszyć obiektywność :P

to prawda; szczerze, gdybym kupił taki sprzęt, to bym się ze wstydu nie przyznał nawet przed samym sobą, że coś w nim jest nie tak.

 

z tego, co pamiętam, to Baele jako posiadacz ak100 napisał na audiohobby, że co prawda jest lepszy niż cowon x7, ale nie do końca jest z niego zadowolony. Baele? A może coś się zmieniło? ;)

 

Samuel,

są 3 możliwosci:

- mój słuch się zaadoptował do kałacha

- po wgraniu patcha zauważyłem delikatną zmianę brzmienia, poprawiła się głębia

- kałach się wygrzał i zmieniło się nieco brzmienie + efekt po wgraniu patcha

 

No i oprócz SQ pozostaje kwestia UI, po zainstalowaniu patcha jest ten z AK120 i jest naprawdę fenomelnalny.

 

Co do X7 - to naprawdę niezłe playerki, tylko, żeby wyciągnąć z nich to co daje kałach (SQ), to trzeba się nagimnastykować z EQ i jednak nie uzyska się tego poziomu.

 

Nie ma żadnej gwarancji, że superkalach jest idealny - wręcz na 100% nie jest, ale jak czytam o jakości wykonania HM-901, który podobno się rozpada, to na dzień dzisiejszy nie widzę jakiejś sensownej alternatywy.

Żeby była sprawa jasna - mi też się nie podoba cena 120-tki, ale to moja indywidualna decyzja.

No rozumiem.

Co do alternatywy (bierzemy tylko pod uwagę dżwięk):

- jest też ibasso dx100, który ponoć jest naprawdę topowy, ale ja tego nie wiem, bo go na oczy nie widziałem;

- imod; pisałeś, że nie pasuje ci jego brzmienie, ale:

a) wolfson z ak100 ma podobny charakter grania, co imod

B) naprawdę bardzo dużo zależy od podpiętego wzmaka; pisałem ci o kilku propozycjach np. produkty ALO Audio - sam mam Continentala V3 i serio myślę - ale tego nie sprawdzałem, że ak100 nie ma do tego startu, zwłaszcza ze względu na sekcję wzmacniacza. Dźwięk, który płynie, płynie z daca, ale płynie do słuchawek - jeśli masz dobre słuchawki, a masz takie - np. denon 7100, to naprawdę kluczową sprawą dla wykorzystania ich możliwości jest właśnie odpowiedni wzmacniacz.

takie jest moje zdanie, ale nie twierdzę że jest ono mojsze niż twojsze, bo moje jest najmojsze. możliwe że się mylę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga , będę mówił !!!!! :)

 

- nikogo, kto kupi AK120 nie uważam i nie będę uważał za debila. Najwyżej za bogatego dżentelmena :)

- nigdy nie marzyłem o ajfonie, jedyny, którego miałem, natychmiast wymieniłem na Samsunga Omnię. Dlatego słowa owe :

"Prawie każdy, kto psioczył na ifony w głębi serca marzył o nich, ale że ni było go na nie stać to zgodnie z mechanizmem resentymentu musiał sobie wmawiać, że to jest niefajny sprzęt; ale gdyby go nabył albo gdy go wreszcie nabył, to huchał i dmuchał na niego i się nieomal nim masturbował i śmiał z biedaków, których na niego nie stać i dlatego piszą o nim żle." mnie osobiście dotykają ! Jedyne co kocham to zRocBoxowane iPody 5G.

- Jak Baele kupi AK120, to z chęcią przeczytam Jego opinię. Wierzę,że przekaże nam swoje wrażenia bez upiększania.

L.R.

 

Spokodrinks.gif

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga , będę mówił !!!!! :)

 

- nikogo, kto kupi AK120 nie uważam i nie będę uważał za debila. Najwyżej za bogatego dżentelmena :)

- nigdy nie marzyłem o ajfonie, jedyny, którego miałem, natychmiast wymieniłem na Samsunga Omnię. Dlatego słowa owe :

"Prawie każdy, kto psioczył na ifony w głębi serca marzył o nich, ale że ni było go na nie stać to zgodnie z mechanizmem resentymentu musiał sobie wmawiać, że to jest niefajny sprzęt; ale gdyby go nabył albo gdy go wreszcie nabył, to huchał i dmuchał na niego i się nieomal nim masturbował i śmiał z biedaków, których na niego nie stać i dlatego piszą o nim żle." mnie osobiście dotykają ! Jedyne co kocham to zRocBoxowane iPody 5G.

- Jak Baele kupi AK120, to z chęcią przeczytam Jego opinię. Wierzę,że przekaże nam swoje wrażenia bez upiększania.

Lordzie - szanuję twoje zdanie i nie chciałem cię urazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał opinie testerów niezależnych... szczerze powiedziawszy. Nie patrzę nikomu do portfela ale 4000zł może naruszyć obiektywność :P

to prawda; szczerze, gdybym kupił taki sprzęt, to bym się ze wstydu nie przyznał nawet przed samym sobą, że coś w nim jest nie tak.

 

z tego, co pamiętam, to Baele jako posiadacz ak100 napisał na audiohobby, że co prawda jest lepszy niż cowon x7, ale nie do końca jest z niego zadowolony. Baele? A może coś się zmieniło? ;)

 

Samuel,

są 3 możliwosci:

- mój słuch się zaadoptował do kałacha

- po wgraniu patcha zauważyłem delikatną zmianę brzmienia, poprawiła się głębia

- kałach się wygrzał i zmieniło się nieco brzmienie + efekt po wgraniu patcha

 

No i oprócz SQ pozostaje kwestia UI, po zainstalowaniu patcha jest ten z AK120 i jest naprawdę fenomelnalny.

 

Co do X7 - to naprawdę niezłe playerki, tylko, żeby wyciągnąć z nich to co daje kałach (SQ), to trzeba się nagimnastykować z EQ i jednak nie uzyska się tego poziomu.

 

Nie ma żadnej gwarancji, że superkalach jest idealny - wręcz na 100% nie jest, ale jak czytam o jakości wykonania HM-901, który podobno się rozpada, to na dzień dzisiejszy nie widzę jakiejś sensownej alternatywy.

Żeby była sprawa jasna - mi też się nie podoba cena 120-tki, ale to moja indywidualna decyzja.

No rozumiem.

Co do alternatywy (bierzemy tylko pod uwagę dżwięk):

- jest też ibasso dx100, który ponoć jest naprawdę topowy, ale ja tego nie wiem, bo go na oczy nie widziałem;

- imod; pisałeś, że nie pasuje ci jego brzmienie, ale:

a) wolfson z ak100 ma podobny charakter grania, co imod

B) naprawdę bardzo dużo zależy od podpiętego wzmaka; pisałem ci o kilku propozycjach np. produkty ALO Audio - sam mam Continentala V3 i serio myślę - ale tego nie sprawdzałem, że ak100 nie ma do tego startu, zwłaszcza ze względu na sekcję wzmacniacza. Dźwięk, który płynie, płynie z daca, ale płynie do słuchawek - jeśli masz dobre słuchawki, a masz takie - np. denon 7100, to naprawdę kluczową sprawą dla wykorzystania ich możliwości jest właśnie odpowiedni wzmacniacz.

takie jest moje zdanie, ale nie twierdzę że jest ono mojsze niż twojsze, bo moje jest najmojsze. możliwe że się mylę.

 

Samuel,

 

To prawda, że kałach lepiej gra ze wzmakiem, dlatego często korzystam z xDuoo, który naprawdę jest niezły (choć dla mnie czasami zbyt analogowy) - chętnie bym posłuchał coś z Twojego sprzętu, ale jest to logistycznie niemożliwe, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baele,

 

weż też pod rozwagę tego dx100 - gra ponoć naprawdę TOPOWO. Co do daca, nie można mieć żadnych wątpliwości, a do tego ma znakomitą sekcję wzmacniacza słuchawkowego (nie mogło być inaczej w przypadku producenta przenośnych wzmaków). Czytałem opinie m.in. gościa z head.fi.org, który ma dx100 i zamówił sobie z ciekawości posiadanego przeze mnie Continentala V3 do swoich IEM-ów - były to przebudowane na jego życzenie przez UM shure 535 (dołożyli mu dwa przetworniki) i stwierdził, że wielkiej różnicy (a na pewno niewartej kasy za V3) nie ma i że sam dac ibasso jak i jego sekcja wzmacniacza słuchawkowego jest fenomenalna - także do dużych nausznych słuchawek.

900x900px-LL-9221b848_IMG_4585.jpeg



Podsumowując, Beale - na chu...ci odtwarzacz za kilka tysięcy złotych, do którego trzeba ładować wzmaka za kolejne kilka, a mówimy tu tylko o jakości dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samuel,

 

jestem obecny na forach rosyjskich, gdzie koledzy lubują się właśnie DX100. Ale to ile z tym sprzętem jest problemów hardware'owo-software'owych to masakra.

Natomiast jest japońska mutacja DX100, która podobno jest aktualnie w trakcie poprawek i ostatecznie ma być poprawioną wersją iBasso.

 

Mówiąc szczerze, bardziej niż DX100 interesuje mnie DX50, który wkrótce ma się pojawić.

 

Co do dodatkowego wzmaka dla kałacha - to mnie nie martwi, tym bardziej, że czasami w pracy lubię sobie posłuchać muzy z nbooka i do tego wykorzystuję xDuoo również (w końcu ma dac-a!).

Pierwsi użytkownicy superkałacha donoszą, że można obejść się bez wzmaka - o tym trzeba przekonać się samemu ;-)



i jeszcze jedno - DX100 może grać zaledwie 6 godzin - w moim wypadku to całkowicie odpada. Pomijam kwestie małej ilości pamięci :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Moze nie w tym temacie ale w jakimś innym, opisz nam Baele, co dowiedziałeś się o DX100. Choćby w punktach. Dla mnei to egzotyka, a "bukwów" już chyba sobie nie przypomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, tak jak mówiłem nie widziałem dx100 na oczy.



Lord: tu masz linka do rzetelnej recenzji dz100

http://www.headfonia.com/audiophile-dap-2-0-ibassos-dx100/



Jest jeszcze jeden grajek, żywa LEGENDA - Altamn Tera Player. Pochodzi od naszych zachodnich sąsiadów Niemców i kosztuje 960 euro - powtarzam 960 EURO. Za tę kwotę dostajesz playera, który:

- nie ma wyświetlacza;

- obsługuje tylko wav;

- zrobiony z tego, co było pod ręką;

- brzydki;

- bez pokrowca ze skóry izraelskich jagniąd.

 

za to ma bardzo dobrą baterię, jest mały, lekki i ma FENOMENALNĄ jakość dźwięku - bije na głowę hifiman 801 i wszystkie inne. Tu link do rzetelnej recenzji i strony producenta:

http://www.headfonia.com/altmann-micro-machines-tera-player-review/

http://www.tera-player.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

przygotuję trochę informacji na ten temat - otworzę nowy wątek.

Tylko potrzebuję trochę czasu, żeby dać Wam syntezę najciekawszych informacji na temat DX100.

Sądzę, że najpóźniej za tydzień dam radę to przygotować.



Rozumiem, tak jak mówiłem nie widziałem dx100 na oczy.

Lord: tu masz linka do rzetelnej recenzji dz100

http://www.headfonia.com/audiophile-dap-2-0-ibassos-dx100/



Jest jeszcze jeden grajek, żywa LEGENDA - Altamn Tera Player. Pochodzi od naszych zachodnich sąsiadów Niemców i kosztuje 960 euro - powtarzam 960 EURO. Za tę kwotę dostajesz playera, który:

- nie ma wyświetlacza;

- obsługuje tylko wav;

- zrobiony z tego, co było pod ręką;

- brzydki;

- bez pokrowca ze skóry izraelskich jagniąd.

 

za to ma bardzo dobrą baterię, jest mały, lekki i ma FENOMENALNĄ jakość dźwięku - bije na głowę hifiman 801 i wszystkie inne. Tu link do rzetelnej recenzji i strony producenta:

http://www.headfonia.com/altmann-micro-machines-tera-player-review/

http://www.tera-player.com/

 

Samuel,

 

dodaj tylko, że producent tej Tery to jakiś psychol, który traktuje swoich klientów jak zło konieczne - na HF piszą, że ma coś z głową nie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu jest Niemcem ;) tam psychopatów nigdy nie brakowało



Gdybym miał furę $ i w 4tyś w te czy wewte nie miałoby znaczenia, to też bym się pokusił na tego ak120, bo wygląda bardzo atrakcyjnie, a jako dac według mnie będzie lepszy niż imod, stąd ciekawi mnie też podłączenie go do topowego wzmaka. Imod jako dac/player jest póki co chyba najlepszym rozwiązaniem - nie jest taki drogi (ok. 500/600zł), ma RB itd. Większość osób, które są nim zawiedzione zapomina, że osoba, która w Posce w zasadzie to zapoczątkowała, a zatem Forza, recenzując go, używał do tego (prócz super kondów i kabelka) wzmaka Raya i iBasso, a jednak niemała liczba osób kupuje do niego fiio e3 i mówi, że bez przesady, aż taki fajny nie jest.



Faktyczną alternatywą w "dostępnej" cenie będzie prawdopodobnie - jesli się obroni - fiio x3 oraz fiio x5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Uwaga , będę mówił !!!!! :)

 

- nikogo, kto kupi AK120 nie uważam i nie będę uważał za debila. Najwyżej za bogatego dżentelmena :)

- nigdy nie marzyłem o ajfonie, jedyny, którego miałem, natychmiast wymieniłem na Samsunga Omnię. Dlatego słowa owe :

"Prawie każdy, kto psioczył na ifony w głębi serca marzył o nich, ale że ni było go na nie stać to zgodnie z mechanizmem resentymentu musiał sobie wmawiać, że to jest niefajny sprzęt; ale gdyby go nabył albo gdy go wreszcie nabył, to huchał i dmuchał na niego i się nieomal nim masturbował i śmiał z biedaków, których na niego nie stać i dlatego piszą o nim żle." mnie osobiście dotykają ! Jedyne co kocham to zRocBoxowane iPody 5G.

- Jak Baele kupi AK120, to z chęcią przeczytam Jego opinię. Wierzę,że przekaże nam swoje wrażenia bez upiększania.

Ja miałem iPhone'a 3G, później 3GS, byłem średnio zadowolony, a z czasem zraziłem się do smartfonów. W kwietniu wziąłem na umowę Samsunga Galaxy SIII i wk*rwiało mnie, że po 30 minutach na przeglądarce zaczynał zawieszać się, tracić niespodziewanie zasięg(np. podczas potwierdzania przelewu lub oferty na aukcji - masakra!!), grzał się, nie wspominając o fatalnej jakości zdjęć wyświetlanych ze stron internetowych. Do tego wielokrotnie miał problemy z odwieszeniem się, blokował ekran i po kilkunastu sekundach wyłączał mi wszystkie okna przeglądarki, bez możliwości odzyskania ich. Dostałem po miesiącu nowego na gwarancji i problemy sie powtarzały, więc uznałem to za wadę typową dla tego modelu i sprzedałem. Od 2 miesięcy mam iPhone 4 używanego wcześniej przez rok i nie mam najmniejszych problemów, mimo że aparat cyfrowy jest gorszy(j*bie mnie to), ekran mniejszy(zatem bardziej wygodny w przechowywaniu i użytkowaniu), nie wspominając o solidności urządzeń Apple.

 

Natomiast "bogaty dżentelmen" raczej kupi coś w stylu Shindo Laboratories, Leben, Kondo Audio Note, Dartzeel, Spectral, McIntosh(choć to zbyt spopularyzowana marka na bogatego dżentelmena z klasą ;), podobnie jak Accuphase), Haberth, Ancient Audio ;)

 

Wracając ad rem,

Hifiman 801 sprzedawał się przez rok czy nawet dwa lata jak świeże bułeczki w cenie powyżej 2k pln ;) Nawet obecnie nie jest łatwo odkupić jakiś w przeciwieństwie do wielu przenośnych wzmiacniaczy i dac'ów ;)

Jeżeli miałbym topić ponad 2tysiące czy nawet 4tysiące w przenośnym odtwarzaczu, to wolałbym wybrać producenta który będzie dysponował częściami zamiennymi i serwisantami za 10, 15 i 20 lat, czego w przypadku Hifimana pewien nie mogę być. Moim zdaniem taka jest przewaga AKG nad Hifimanem i iBasso, choć nie zmienia to faktu, że żądanie więcej niż 1000usd za przenośny odtwarzacz jest zupełnie kuriozalne.....

Jedyne co, moim zdaniem, broni Hifimana i Ak100/120, to w pełni analogowa kontrola głośności zamiast cyfrowej, co sprawia że portable amp jest w zupełności niepotrzebny.

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności