Skocz do zawartości

iriver Astell&Kern AK120


mela49

Rekomendowane odpowiedzi

A propos stać czy nie to w moim odczuciu jak mnie nie stać to mnie nie stać, to jest mierzalne obiektywnie; jedynie oczywiście czym się ludzie mogą różnić przy tej samej ilości posiadanej gotówki to punkt w którym stawiają sobie limit.

 

I to właśnie znaczy stać lub nie stać ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja, każdy wyznacza sobie limit który może przeznaczyć, choć mi się wydaje że jest pewien pułap funduszy które się posiada o którym można obiektywnie powiedzieć, że mnie nie stać gdyż po zapłaceniu rachunków, kredytów, nianiek, przedszkoli nie zostaje mi kompletnie nic poza funduszami na jedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja, każdy wyznacza sobie limit który może przeznaczyć, choć mi się wydaje że jest pewien pułap funduszy które się posiada o którym można obiektywnie powiedzieć, że mnie nie stać gdyż po zapłaceniu rachunków, kredytów, nianiek, przedszkoli nie zostaje mi kompletnie nic poza funduszami na jedzenie.

I wtedy też musisz podjąć decyzję, czy stać Cię na zakupy w Almie, czy w Biedronce (robię zakupy w obu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też racja. Biedronka ma parę fajnych rzeczy, ale pewnych tam wolę nie kupować. W Almie poza kilkoma rzeczami, które są warte uwagi, reszta jest przesadnie droga (choć to ten sam produkt co w każdym innym sklepie, no ale może dla pewnej grupy ludzi jak za ten sam słoik dżemu Łowicza zapłaci się 50% więcej to czują że kupują coś bardziej wartościowego; abstrahuje od czynszów w centrum handlowym bo Alma tak jak każdy inny operator w stylu Carrefour płaci czynsz na podobnym poziomie).

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia ? Teraz mam folię "firmową". nie zdjętą. Muszę iść do Kuropa, żeby ząłożył mi tą z pudełka. Na AK100 miałem 2 folie - tą z pudełka i tą fabryczną. Nic nie zdjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia ? Teraz mam folię "firmową". nie zdjętą. Muszę iść do Kuropa, żeby ząłożył mi tą z pudełka. Na AK100 miałem 2 folie - tą z pudełka i tą fabryczną. Nic nie zdjąłem.

 

Być może chodziło o AK100, to beż znaczenia bo ekran ten sam. Rozumiem że chcesz wymienić folię, bo starą porysowałeś? Bo wyglądają identycznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście kiedyś o placebo ? Ponoć już nie jednego wyleczyło. Patrz leki homeopatyczne, dyskusji na ten temat chyba jeszcze więcej niż u Nas. Ja posiadając AK120 jestem szczęśliwy i to chyba jest najważniejsze. Mam zestaw Colorfly C4 / Alo V2 i też gra genialnie. Gdybym miał 10 prób w ciemno, chyba do końca nie byłbym pewny wyniku. Życzę owocnych debat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście kiedyś o placebo ? Ponoć już nie jednego wyleczyło. Patrz leki homeopatyczne, dyskusji na ten temat chyba jeszcze więcej niż u Nas. Ja posiadając AK120 jestem szczęśliwy i to chyba jest najważniejsze. Mam zestaw Colorfly C4 / Alo V2 i też gra genialnie. Gdybym miał 10 prób w ciemno, chyba do końca nie byłbym pewny wyniku. Życzę owocnych debat.

jasne, że nie. Na serio ak120 gra dla ciebie lepiej niż C4+V2 ??? Rozumiem, że odsłuchy robiłeś na słuchawkach z sygnatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw C4 i Alo V2 kolegi gra świetnie, ale z powodów czysto użytkowych jest do d... C4 ma problemy z plikami bezstratnymi, do tego ciężko taki zestaw nazwać portable. <br /><br />A co do leków homeopatycznych i placebo to były testowane na świniach bądź krowach nie pamiętam z dobrym skutkiem, a one na efekt placebo raczej podatne nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy AK120 gra lepiej od zestawu Colorfly C4/Alo V2 ? - powiedziałbym , że raczej trochę inaczej. Porównuję AK z tym zestawem już ze dwa tygodnie i jednoznacznie stwierdzić co jest lepsze nie mogę. Postanowiłem zmienić jak wcześniej wspominałem przede wszystkim z dwóch powodów. Colorfly nie czyta (a czekałem długo na nowy soft i chyba się nie doczekam) flac 24/192 oraz mało ergonomiczne wymiary do transportu. W wygodnym fotelu bądź na leżance jego wymiary nie stanowią żadnego problemu z użytkowaniem.

Z AK jestem bardziej mobilny. Miałem już tyle sprzętu, że zapragnąłem mieć jeden player i dwie pary słuchawek co powinno mi wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan zrobił kanapkę z AK100 i ALO a nie z AK120. Zresztą słusznie uczynił, skoro korzysta z odrębnego ampa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności