Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phiaton MS500 zapowiedź nowego "flagowca"


Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacyjne są opinie ludzi, którzy mieli okazje testować pierwsze jeszcze próbne egzemplarze. W najbliższym czasie wrzucę więcej informacji, danych technicznych i zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musi, sam sobie wybrałem te firmy bo coś się dzieje w nich. Co chwila nowe słuchawki, jak jakieś uwagi co do technicznych spraw mamy zaraz poprawki zostają wdrożone. Nie ukrywam tego tak jestem opiekunem marki Cresyn i Phiaton - nie ukrywam tego. Rozdzielam priv WojtekC od reszty. Tamto to praca, to przyjemność. Choć współpraca z Cresynem i Phiatonem tez układa się przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina to Senki Momentum. Poskładać się nie da, będzie pewnie drogie i będzie miało dużo basów, nierówne pasmo i....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda firma (nawet taka od głośników) wypuszcza dziś słuchawki. Muszą być "designerskie", wymyślne, mieć pilota do iPhone'a, czerwony kabelek, impedancję koło 32 omów. A z graniem gorzej.

 

Tak w ogóle - Ameryki nie odkryłem ale Phiaton to marka Cresyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to marka Cresyna, ale to tak jakby dwie oddzielne firmy. To skomplikowane. Pierwsze opinie o graniu porównują właśnie MS500 do Momentum, B&W P5 i Bayerków T50 - z tym, że ma to być lepsze granie i wykonanie. Ile w tym samo zadowolenia i promocji? Nie wiem. Udało nam sie wywalczyć premierę równo w USA i Polsce. Na pewno zrobimy jakieś promocje z tej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele , które przytoczyłes to bardzo różne słuchawki. Z nich T50p są w miarę mobilne bo nie za duże (choć słabo się składają". Podobnie chyba, choć już gorzej P5 ale to inne grania, jak i Momentum.

 

Wrzuciłem fotki,żeby każdy mógł zaobaczyć jak wyglądają na uszach zamożnego młodego dżentelmena i pieknej lady :)

Reszta fotek tu : http://phiaton.com/bridge-ms-500

 

Najśmieszniejsze jest,że Ci zamożni , młodzi (młode) będą je używali z iPhonem 5 zamiast z jakimś wypasionym odtwarzaczem - AK120, DX100 czy Fiio X5.

MS500_001B COM_0.jpg

61b842fc_bridge_copy_cropped_MED.jpeg

MS500_004.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu dla porównania ludziska w Momentum, T50p, P5 i Amperior.

http://earphone.it168.com/a2010/0729/1083/000001083869_all.shtml

 

iPhone 5 nie jest wypasionym odtwarzaczem.... Taki telefon grający.

ac37d434e3fba132.jpg

MG_9985-650x433.jpg

34027389-2-440-HEAD-4.jpg

558751_468414123191678_1010020981_n.jpg

o0570042712268315391.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zatkało jak kiedyś ktoś wrzucił fotkę. Piękne słuchawki. A jak zobaczyłem zdjęcie na głowie, to pomyślałem, że muszle wiszą w powietrzu.

Fajnie, że są marki, które potrafią zrobić coś we własnym stylu, a nie tylko kopiować to, co się sprzedaje.

Z minusów, to tylko pilot jakiś skromny :) Ciekawe jak by wypadło porównanie z Aedle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności