Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki z mega basem?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem to mój pierwszy post.Chciałbym kupić słuchawki nauszne w granicach do 200zł, chodzi mi głównie o bass no ale trochę sopranu też mile widziane obecnie mam Sony XB300 i planuje kupić XB400 i pytanie do was czy się opłaca czy bass jest większy niż w xb300? czy do bani?

PS. A jakie wy polecacie ma być mega bass :D

I gdzie moge kupić Sony XB500

Edytowane przez marcel1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie to pierwsze co przychodzi mi na myśl to AKG K518 i K520. kiedyś były XB500, które były basowe, ale nie każdy uważał je za dobre , a te niższe modele to pewnie dziadostwo.

Jeszcze warte uwagi mogą być 2 modele philipsa SHP6000/8000 - był o nich temat na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XB300 i XB400 grają bardzo słabo. NIe idz w nie. Instrumenty brzmią nienaturalnie i warto dołożyć do XB500. Różnica jest ogromna i mają świetny bas. Ewntualnie AKG K518, poczytaj recki na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie to pierwsze co przychodzi mi na myśl to AKG K518 i K520. kiedyś były XB500, które były basowe, ale nie każdy uważał je za dobre , a te niższe modele to pewnie dziadostwo.

Jeszcze warte uwagi mogą być 2 modele philipsa SHP6000/8000 - był o nich temat na forum.

Słuchałeś k520? bo mega basu to one nie mają. Na T4G nie nadawały się do słuchania rapu

Edytowane przez crasch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem K540, a one miały basu sporo. K520 czytałem na tym forum kiedyś, że mają więcej. Poza tym on pisze, że chciałby, aby słuchawki miały też sopran. W każdym bądź razie teraz napisał, że na ulicę, więc i tak odpadają.
Z drugiej strony warto mieć na uwadze, że xb300 nie są tak basowe, jak xb500 i 700. No i słuchawki muszą być łatwo napędzalne, bo domyślam się, że będą używane z nokii n8.

Ja myślę, że Kolega chce mieć bassss. Więc beatsy.

Ma to nawet pod avatarkiem napisane.. lecz są znacznie powyżej budżetu. Zaś poza tym jak patrzę na wykresy to beatsy to komedia jakaś. ząs porównywalnie D1100 mają więcej basu i równiejszy wykres, bez dziury na wysokich lub bez wyciętego najniższego basu - LINK HEADROOM

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googlujcie a znajdziecie, na allegro sprawdź to się dowiesz ile kosztują, tak ciężko użyć wyszukiwarki?

 

Własnie nie ma ich na allegro a grają ponoć bardzo dobrze gzie ja je moge dostać????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

googlujcie a znajdziecie, na allegro sprawdź to się dowiesz ile kosztują, tak ciężko użyć wyszukiwarki?

 

Własnie nie ma ich na allegro a grają ponoć bardzo dobrze gzie ja je moge dostać????

 

Tak jak na początku pisałem, że kiedyś były xb500. Obecnie ich nie ma w sprzedaży, pewnie Sony wycofało, jak to w przypadku innych modeli ostatnio. Czy jest jakiś model, który je zastąpił nie wiem, bo się tym nie interesuje akurat. D1100 z amazona zobaczyć cenę możesz, bo w Polsce drogo. Denony D1100 raczej powinny być lepsze (lepszy wykres mają), zresztą nieco osób na forum je kupiło i je lubi.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdmuchaną scenę, wykastrowaną górę i podbity niższy środek. Dominujący bas jest tylko na początku, wystarczy jakieś 20 godzin by zaczął się przesuwać na średnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdmuchaną scenę, wykastrowaną górę i podbity niższy środek. Dominujący bas jest tylko na początku, wystarczy jakieś 20 godzin by zaczął się przesuwać na średnicę.

W takim razie nie wolno ich wygrzewać, popsułeś słuchawki ;)

 

HD631 jeszcze mogą być dobre, chociaż basu raczej nie będzie więcej niż w xb300, może nawet mniej. Tylko w PL kosztują od 300, w Niemczech np. thomannie, 160zl około (czasem na forum są zbiorowe zamówienia, żeby wysyłka była tańsza).

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz chodzić po ulicy to musisz też brać pod uwagę izolacje, bo jak będzie beznadziejna to będziesz słyszał samochody a nie bass. Kupiłem K518 jakiś czas temu i jestem zadowolony zarówno z bassu jak i izolacji, problemem jest jedynie wygoda, a raczej jej brak przy dłuższym słuchaniu. Nie daj się oszukać że są wygodne odsłu****ąc je w sklepie, bo dopiero po czasie zaczynają się problemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności