Skocz do zawartości

Chickenek


Chickenek

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym tutaj o komentarze (szkoda, że dopiero teraz założyłem to dla swojego profilu :P). Będą się też tutaj pojawiać odnośniki do moich recenzji.

 

1. Beyerdynamic T90

2. Cowon D20

3. Cowon X9 - coming soon ujrzy światło dzienne po AK100 vs C4

4. C4 vs AK100

Edytowane przez Chickenek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil do komentarzy ze sprzedaży/kupna, ale żeby mieć poukładane i nie zakładać osobnego tematu nie wiadomo gdzie, zakładam tutaj też spis moich recenzji. Nie jestem półmózgiem :P

Edytowane przez Chickenek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Oddałem na mod mój wzmacniacz, tani chiński klon, a spod skrzydeł Chickenek-a wyszła prawdziwa perełka :)

Wspomnę, że ceny rekablingu słuchawek, ma najniższe, bądź jedne z najniższych wśród użytkowników tego forum.

Gorąco polecam!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

O naprawionych słuchawkach już nie wspominam bo było ich wiele :) Jedyne co mogę powiedzieć to to, że chłopak odwala kawal dobrej roboty !
Tym razem chciałem mu podziękować za zasilacz, który mi złożył tak jak sobie zażyczyłem :)
W jednej budzie upchał wszystko dzięki czemu mam zasilanie do konwertera i fiio w jednym :D
Kontakt za każdym razem świetny, wykonanie szybkie a cena? Niech to zostanie pomiędzy mną i kolegą :D
Jedyne co mogę na ten temat napisać to to, że dzięki cenom nie skończę NA PEWNO interesów z tym userem :D
Jeszcze raz wielkie dzięki i zapraszam do siebie na piweczko! :D
Każdemu innemu szczerze POLECAM i nie uwierzę w złe słowo na jego temat !!

Edytowane przez JuRik99
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Przepraszam że tak późno. Słuchawki sony mdr ex85 pięknie zrobione na łączeniu! Nie dość że wszystko działa, a w sklepie muzycznym zapewniali mnie że nie da się tego zrobić, to jeszcze od dłuższego czasu nic nie przerywa. Genialnie! Dziękuję!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności