Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Dylemat - SL HD681 vs SL HD330


Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż to mój pierwszy post, witam wszystkich.

Forum i wątki na nim śledzę od dłuższego czasu jednak teraz postanowiłem napisać gdyż mam dylemat.

 

Przeczytałem praktycznie cały 40stronnicowy temat o SL HD681, podobają mi się wizualnie jak i opinie o nich mocno mnie nakręciły. Jednak potem trafiłem na temat o HD330 - również mnie zainteresowały, też półotwarte i chwalone.

Jedne i drugie zbierają dobre opinie, oczywiście w obu biorę pod uwagę wymianę padów i ew. jakiś mod do tego.

 

Do czego potrzebuję słuchawek? Głównie szeroko pojęty rock/metal po jazz. Gram też na gitarze, czasem coś nagrywam dlatego szczegółowość na pewno się przyda :) .

Głównie będę je podłączał albo do laptopa z integrą (a za niedługo pewnie coś pokroju fiio e10, które mógłbym przekładać do stacjonarki) jak i ew. amplitunerka harman kardon.

 

Najbardziej zależy mi na tym by nie uwypuklały za bardzo basów jak i pozostałych pasm. Czyli jak najbardziej naturalne i równo grające, wiadomo iż ideałów nie ma ale pytanie, które z nich będą odpowiedniejsze HD330 czy HD681.

 

Jeśli ktoś by pytał to nie szukam zamkniętych bo i tak używać będę ich w domu, raczej nie muszę nic z zew. tłumić bo u siebie mam cicho, a przy półotwartych wydaje mi się iż mniej się będę męczył - zobaczymy.

Edytowane przez agraf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A recenzje hd330 na zakupku czytał? http://zakupek.pl/test/sluchawki/test-superlux-hd330/

 

(...)HD330 nie spodobają się zwolennikom naturalnego przekazu.

 

Może pomyśl nad 681evo vs hd330, bo sam sie nad tym zastanawiam. Niedługo ktoś powinien dostać te słuchawki, więc nic tylko czekać na recenzje evo:)

Poza tym między starymi hd681 a hd681 evo jest 6$ różnicy na thomann'ie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj umknął mi ten komentarz bo recencje czytałem. No właśnie na forum czytałem iż są bardziej wyrównanie te hd330 a hd681 są bardziej w V - aczkolwiek po wygrzaniu ponoć jest lepiej.

 

Co do EVO to zapowiada się ciekawie aczkolwiek przyznam, iż ten nowoczesny wygląd tak średnio mi leży - ale on nie jest najważniejszy.

Szkoda, że nie ma ich jeszcze w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dołączyc sie do zbiorowego zamówienia. Jeszcze byś zdążył :) Tylko nie wiadomo kiedy byś te EVO otrzymał, bo brakuje ich w thomannie.

HD681evo

W zbiowowym zamówieniu bedzie troche taniej, tylko czekać trzeba, a nie każdy ma czas :)

 

A nie zastanawiałes sie nad innymi modelami hd681? Ten model istnieje jeszcze w 2 odmianach B i F, oznaczające „zrównoważenie” i „płaskość”.

Edytowane przez copulation
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze się załapać na zamówienie?

Bo co do EVO to w sumie nie ma recenzji - nie wiadomo jak zagrają, ale jeśli dołączyć się do zbiorowego można to może bym na pady się skusił do tych hd681 (które dostać mogę w sumie w mojej okolicy bo mają je w muzycznym) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności