Jump to content

Recommended Posts

Są lepsze, ale czy akurat to dla Ciebie będą to TE słuchawki, tego nie wiem. Są dokładniejsze, bardziej powietrzne, precyzyjne a wersji złotej to już nawet dziś ekstra klasa! Dla mnie bardziej prawdziwe niż HD580/600.

• Thanks 1
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zrobiłem sobie przeszkloną, drewnianą witrynkę. Żeby się słuchawki nie poniewierały po różnych kątach i nie kurzyły. Z góry od lewej HD 560 Ovation II, HD 540 Reference II, HD 530, HD 520, HD 250 Lin

Problemem „starych” 8-setek wcale nie był zły do szpiku kości dźwięk w kategoriach absolutnych.  Ich głównym problem była i jest cena; zamiast 2000pln - 5000pln. Do tego należy dorzucić słynny pik

Cd. Ciągnąc temat oponenta dalej, to t90 artykułują na odwrót, dwie pierwsze fazy u nich to podstawa. Są skupione na szybkim gwałtownym ataku i stromym opadaniu do fazy podtrzymania, nad którą

Posted Images

Same piny są takie same ale plastikowa część wtyczki jest do nowszych modeli grubsza i raczej bez obcinania nie wejdzie. Natomiast stare kabelki do nowych modeli wchodzą jak najbardziej. Osobiście nie słyszę różnicy między kalami słuchawkowymi, a już takie kwieciste wypowiedzi na temat wielkich zmian to dla mnie "Z archiwum X"...  Natomiast połączenia zbalansowanego na tych słuchawkach nie sprawdzałem. 

• Like 1
  • Thanks 1

Gdzie zapytać jak nie w fanklubie 🙂

Zakupiłem niedawno Lotoo Paw S1 i chodzą za mną pełnowymiarowe słuchawki. Na pewno wrócę do AKG k7xx, które miałem przez chwilę. No ale chciałbym spróbować Sennheisea również. Pytanie, czy Lotoo jest w stanie wysterować np. takie HD650? Naprawdę, nie znam się na tych ohmowo-voltowych sprawach. W specyfikacji S1 stoi, że Max Output: 3.5mm:70mW/ch @32Ω
4.4mm:120mW/ch @32Ω

No i czy są Senki, których częścią składową brzmienia nie jest lampa 🙂

1 godzinę temu, bendezar napisał:

Pewnie najtaniej wyjdzie w sklepie Sennheisera.

Czy są jeszcze jakieś inne pewne źródła? Może ktoś z kolegów wie, jakiej produkcji są te ze sklepu Sennheisera? Przecież dzisiaj wszystko można zamówić w Chinach. Jak je odróżnić?

Z Chin nie ma oryginałów, i nie ma co wierzyć w kwieciste opisy, że są takie same jak sennheiserowskie.

14 minut temu, kartonik napisał:

Z Chin nie ma oryginałów, i nie ma co wierzyć w kwieciste opisy, że są takie same jak sennheiserowskie.

Można je rozpoznać?

8 minut temu, slawsim napisał:

Można je rozpoznać?

Można. W cenie poniżej 175 złotych są te nieoryginalne. Sprowadzane z Chin powyżej tej ceny - najpewniej też.

Edited by bendezar
  • Like 1

Welurowe pady HM5 całkiem dobrze sprawdzają się na HD600. Mój znajomy jest z nich bardzo zadowolony, bo trochę wyciągnęły skraje pasma i słuchawki są bardziej liniowe.

Nie wspominając o niższej cenie i lepszej trwałości :) . 

Jedyny kłopot to założyć te pady na oryginalne ringi, bo najpierw trzeba trochę kołnierz porozciągać, żeby nie przycinać ramką przy zakładaniu.

To ja zapytam ile kosztuje adapter usb M-Ż a ile kosztuje naprawa gdy gniazdo jest wyłamane w laptopie?

Cyna wbrew pozorom to nie jest trwałe i elastyczne połączenie.

W dniu 15.09.2020 o 01:47, bob2000 napisał:

:D

tr.jpg

Przypomniała mi się sytuacja z moim oraz @pabloj adapterem furutecha do Audio Technik w tym wątku ;)  

• Haha 1

@saudio zgadzam się, że oczekiwania mogły być większe. Jednak z drugiej strony dobrze, że zmiana koloru muszli oraz ograniczona ilość takich egzemplarzy nie wpłynęła na wzrost ceny względem dostępnych w regularnej dystrybucji HD800s.