Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Noah napisał:

Ja to chyba jako jedyny lubie 800tki za to jakie sa i nie chce z nich robic czegos czym nie sa :rolleyes: 

 

Również i ja, ale tylko podczas testów. Wielokrotnie chwaliłem je za ich właściwości w tych zastosowaniach. Do słuchania muzyki tak jak lubię mam w zależności od nastroju/realizacji LCD-2 i K1000. 

 

Choć pytanie nie było skierowane do mnie, dla czystej informacji mój egzemplarz to ~48k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusiły mnie swego czasu SRS-3100 i już prawie byłem gotów zaryzykować zakup w ciemno, ale trafiła mi się wtedy dobra oferta na LCD-2 Rosewood. A że do brzmienia Dwójek mam wielki sentyment i słabość, tak samo jak do tego konkretnego wykończenia, to tak też się stało. SRS-3100 trafiły parę miesięcy później na testy, dzięki czemu mogłem wykonać sobie stosowne porównania między wszystkimi czterema parami.

 

o05FG7J.jpg

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lcd z fazorem czy bez? Miałem kiedyś takie bez fazora i grały najlepiej ze wszystkich lcd, które słuchałem. Zdecydowanie ciekawsze od lcd-x
Zgadzam się, ale czy słuchałeś XC? Inne granie od pozostałych Audeze, szybsze i jaśniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fazorem, wersja zeszłoroczna. Podobnie do wersji bez fazora grałyby prawdopodobnie LCD-2C. Na dzień dzisiejszy jednak 2F i 4 to najbardziej mieszczące się w moim zakresie preferencyjnym słuchawki tego producenta, choć Trójki też miały swój unikalny klimat i świetną definicję.

 

Bo mają. Gdy odkręciłeś puszki w XC oraz maskownice w X brzmienie robiło się identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, bakus1233 napisał:

Te lcd z fazorem czy bez? Miałem kiedyś takie bez fazora i grały najlepiej ze wszystkich lcd, które słuchałem. Zdecydowanie ciekawsze od lcd-x

Bakus,chyba jesteś moim bratem albo co ,masz te same odczucia co ja...to zadziwiające....stare LCD2 bez Fazora najlepsze,masz rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Palpatine napisał:

Szału nie ma. Delikatnie poprawione HD580? 

Jak ktoś chce to niech kupi 580 na allegro za 600 zł zamiast HD660s za 500$ ;)

Jeśli to prawda, to Sennheiser naprawdę odcina kupony. Pałąk i muszle z HD600 driver HD700 i strojenie na modłe HD580.

GJ :D

Ale 580 są bardzo dobre, imo lepsze ciut od HD600. 
Nówka słuchawki za 1900zł lepsze od HD600? Dla mnie super. 
"Sanrejsy" i HD660 w końcu dają coś świeżego do puli słuchawek otwartych do 2k zł, bo wcześniej była straszna bieda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci...., bo się wyda :D

Teraz, retter napisał:

Nie do do końca.

Dwa ludzie mogą sobie mówić co chcą ale czekam na opinie kogoś osłuchanego.

Miałem okazję mieć równocześnie oba modele. Nie zauważyłem różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marekhall napisał:

Ci...., bo się wyda :D

Miałem okazję mieć równocześnie oba modele. Nie zauważyłem różnicy.

Też miałem oba były inne. Teraz  też mam oba też są inne ale w drugą stronę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze swobodnie dynamiki i radość z odsłuchu...a co będzie jutro?...ciężko powiedzieć....he,he....

Uwielbiam jak czarny pas w karate,/dzisiejszy słuchacze to tylko panowie....he,he....zabiera się za muzykę....he,he...

 

 

 

Presley dał radę all....ha,ha...i potem odmieńce się rodzą....ha,ha.

Edytowane przez Soundman1200
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności