Jump to content

Recommended Posts

2 godziny temu, Noah napisał:

Ten mały Jack to jakiś dziwaczny , 5 pin ?

Ten 5 pin to zbalansowany jack 4.4mm trrrs. Do tego daja 6.3 i przejsciowke na 3.5mm.

13 godzin temu, Compton napisał:

To dziwne!

Może Bryston po tej podwyżce BHA-1 na 2k$ coś tam pogrzebał przy okazji i te nowe modele nie grają tak jak starsze?

Piszesz serio ? Jakaś nowa seria wyszła ?

8 minut temu, Chcheckitout napisał:

Piszesz serio ? Jakaś nowa seria wyszła ?

Gdybam.

Bo nie mieści mi się w głowie jak na Brystonie HD800 mogą grać ciemno a LCD-3 za słodko. 

Dla mnie to neutralny wzmak.

• Like 1

2 godziny temu, Noah napisał:

Dzieki @Soundman1200 , to juz wiem jak Bryston NIE gra;)

Czy to jest tak, że brakuje detalu i spektakularnie przestrzennie skrzącej się góry i średnicy?

Bryston jest wybitnie detaliczny, gra przestrzennie i szeroko, również analogowo, świetny wzmak, jeden z najlepszych co słyszałem.

Nie wiecie czy hd660S są już u nas dostępne? Q21 na swojej stronie podaje, że już je mają, tylko cena jest konkretna.

Nie wiecie czy hd660S są już u nas dostępne? Q21 na swojej stronie podaje, że już je mają, tylko cena jest konkretna.

Tak jak pisałem wcześniej dostałem e-mail z Q21 że będą dostępne fizycznie dzisiaj lub jutro
  • Like 1

A to nie doczytałem o tym. Kupujesz czy jedziesz posłuchać na miejscu?

Posłuchać nie mam jak w Częstochowie nie ma gdzie a koniec roku pracy wyklucza podróże , ale kusi zakup jak nie wiem mam straszny sentyment do 650

nie wie ktoś czy mp3store jest w posiadaniu egz. demo hd 660s? Chyba się troszkę na nie podpaliłem a tu cisza...

Dnia 2.11.2017 o 09:32, blackromek napisał:

ale kusi zakup jak nie wiem mam straszny sentyment do 650

Na tym sentymencie to się można przejechać, jeśli hd650 to ciemny, duszny, zadymiony klub jazzowy to hd660s są...nie wiem... jak tapeta na windows xp...żeby tak obrazowo;)

Nie ten klimat, nie ten romantyzm, nie ten rocznik wina, to inne podejście do muzyki ale przyznać należy-swoje mocne strony mają, dobrze chyba, że nie nazwano ich hd650s, inne ocyfrowanie daje nadzieję, na 650s w przyszłości, a hd660s będą sobie żyć niezależnym bytem.

Co do tej ceny 2k to ja bym się powstrzymał, czasem jest tak, że niektóre polskie sklepy na premierę ceny zawyżają mocno. Podejrzewam też, że jakieś planary (AR-H1, LCD2C, Sundara) za jakieś 3k będą jednak lepsze (choćby bas bardziej liniowy w dół i detale).

@octavarium "Nie ten klimat, nie ten romantyzm, nie ten rocznik wina" - czyli teraz grają bez udziwnień :D

Godzinę temu, octavarium napisał:

Na tym sentymencie to się można przejechać, jeśli hd650 to ciemny, duszny, zadymiony klub jazzowy to hd660s są...nie wiem... jak tapeta na windows xp...żeby tak obrazowo;)

Nie ten klimat, nie ten romantyzm, nie ten rocznik wina, to inne podejście do muzyki ale przyznać należy-swoje mocne strony mają, dobrze chyba, że nie nazwano ich hd650s, inne ocyfrowanie daje nadzieję, na 650s w przyszłości, a hd660s będą sobie żyć niezależnym bytem.

To żeś porównał halloween do tepety okna zamiast okna.

4 godziny temu, oblivion napisał:

Co do tej ceny 2k to ja bym się powstrzymał, czasem jest tak, że niektóre polskie sklepy na premierę ceny zawyżają mocno. Podejrzewam też, że jakieś planary (AR-H1, LCD2C, Sundara) za jakieś 3k będą jednak lepsze (choćby bas bardziej liniowy w dół i detale).

@octavarium "Nie ten klimat, nie ten romantyzm, nie ten rocznik wina" - czyli teraz grają bez udziwnień :D

Na pewno są bardziej liniowe i dysponują bardziej otwartym brzmieniem, fakt, można by im przypiąć łatkę "normalniejszych".

3 godziny temu, nsk napisał:

@octavarium a ty masz jakiś stary rocznik tych hd650? Bo chyba aż takich róznic nie powinno być.

Oczywiste, że AŻ TAKICH różnic nie ma, jednak zupełnie hd660s nie odebrałem jako kontynuacji brzmienia 650-tek.

Można rzucić okiem na wątek sennheisera na hedfaju, od 2-3 dni przybywa właścicieli hd660s, zaczyna się pisać, że bliżej nowym senn do hd600:

" ...From memory I would say these sound closer to HD 600 than HD 650..."

"... Cleaner, clearer, faster and more energetic...."

Może jednak aż tak bardzo nie wyolbrzymiłem tej różnicy;)

https://www.head-fi.org/threads/meet-the-sennheiser-hd-660-s.862720/page-7

Edited by octavarium

a jak wypadaja w nich wokale? Sa wzmocnione na gornej/dolnej srednicy, czy jest w punkt? I czy wokal jest wypchniety i wlazi w sam srodek globusa? Co Ci sie w ich brzmieniu nie podobalo? Z gory dzieki.

W moim poście z 27.10 znajdziesz trochę pierwszych wrażeń i tylko ogólnych, odsłuch 45min w sklepie z DAPem, nie pokuszę się o głębszą analizę.

To nie jest tak, że jakieś aspekty brzmienia mnie odrzuciły, że coś się nie podobało, to było bardziej rozczarowanie, że hd660s są tak daleko od hd650 mimo, że hucznie anonsowane jako kontynuator, a tylko w niewielkim stopniu ulepszony. Pierwsze doniesienia użytkowników z head-fi też na to wskazywały ale teraz mam wątpliwości czy piszący 660-tek w ogóle słuchali.

Jutro, wszystko na to wskazuje, powinienem otrzymać kabelek balans do hd650...może być interesująco.

6 godzin temu, retter napisał:

To żeś porównał halloween do tepety okna zamiast okna.

Bardziej tu miałem na myśli łąkę w słońcu versus piwnica jazzowa;)

Edited by octavarium

46 minut temu, octavarium napisał:

Bardziej tu miałem na myśli łąkę w słońcu versus piwnica jazzowa;)

No to generalnie duuuużo zmienia, bo wiesz tapeta zielonej plastikowej łąki brzmi jak dźwięk superluxów za 30$

Czyli będzie coś w stylu dołu 650 i reszty 600 bardziej soczyście bardziej otwarcie ... byle nie było bardziej nowocześnie (sztucznie plastikowo).