Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

pany, szukam jakiegoś taniego, twardego futerału na HD565 i podobne, najlepiej z aliexpress. kupował coś ktoś kiedyś i mógłby polecić?

 

No mam od dawna 565, 600 a ty tak szukasz??? przerabiałem temat z sennami mocno

 

Polecam oba, choć ten po prawej lepiej pasuje i ma miejsce na wtyki.

 

gallery_39810_429_113630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Miał ktoś problem z regulacją w Momentum 2 over-ear? Bo to już moja druga para w której takie białe plastiki pomiędzy metalem, a słuchawką się odklejają?(chyba są na klej) i słuchawka lata sobie luźno. Myslałem że poprostu miałem pecha, ale pierwszą parę wymienili mi na nową i to samo tylko że w tej to się stało po kilku miesiącach a w tamej po 3 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam od pół roku M2 Over-Ear (z bluetooth) i są codziennie używane na spacerach z psem (aktywnie tłumią szuranie o kaptur), w domu od rana gdy wszyscy śpią, potem mój syn je zagarnia do tabletu, wieczorem się wyciszam w łóżku na poduszce (czyli pełen poligon zastosowań), a jak "się wietrzą" to wiszą na kołku na ścianie, więc łączenie muszli cały czas pracuje i nie mam zupełnie żadnych problemów. Ale ja mam całe czarne- może inny skład tego pierścienia czyni różnicę? Ale raczej robisz coś nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bakus, Dt150 sporo lepsze od HD650...he,he.

HD380 bardzo mile wspominam, to chyba najbardziej wygodne zamknięte słuchawki co miałem.

Dźwiękowo piękna sprawa...za tą cenę, świetne słuchawy.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow,leżę na ziemi i zdycham...dogorywam...to ja mam łeb jak sklep i dla mnie 380pro były idealne?, mały docisk do głowy...63cm obwód głowy.

To jaki rozmiar głowy ma Rafacio?...chyba Listen nie miał na głowie jeszcze...he,he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a u mnie Dt150 sporo mocniej dociskają teraz od HD380.

380 w ogóle nie czułem na głowie, chyba to były moje najwygodniejsze zamknięte co miałem,i lekkie jak piórko też.

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No proszę, a u mnie Dt150 sporo mocniej dociskają teraz od HD380.

380 w ogóle nie czułem na głowie, chyba to były moje najwygodniejsze zamknięte co miałem,i lekkie jak piórko też.

 

Pierwsza pozytywna opinia jaką klient wystawił HD380 za wygodę :) innych nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He,he, no to widać dziwak jestem jak tak...

Też bałem się kupować te 380pro bo czytałem o tym mocnym docisku.

A tu zaskoczenie jakie wygodne,pewnie przez te pady miękkie.

Do docisku znanego z Listen to jednak daaaleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście trafili na fajny temat o doborze wzmacniacza pod senki HD600 podrzućcie linka tu lub na PW może być DAC+WZM

Od siebie mogę polecić Panda AMP albo Skorpion HV-1.

Z dac/amp, to dobrze mi grał yulong u100.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście trafili na fajny temat o doborze wzmacniacza pod senki HD600 podrzućcie linka tu lub na PW może być DAC+WZM

Ja używam Cayina HA-3

Polecał go do HD600 Barthuss

http://forum.mp3store.pl/topic/131118-cayin-ha-3-czyli-lampowa-magia-po-chinsku/

 

Posłuchałem Barthussa i nie żałuję, cayin zgrywa się z sennkami wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności