Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się zarówno dt990 jak i hd600 zupełnie nie podobały ale nie można powiedzieć, że są to słabe słuchawki. Po prostu nie wpisały się w mój gust.

 

Ciekawi mnie natomiast czy zmiana plastikowych muszli na drewniane nie zamuli dźwięku?

 

 

Ps czerwony księżyc wygląda super :)

Edytowane przez down32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zarówno dt990 jak i hd600 zupełnie nie podobały ale nie można powiedzieć, że są to słabe słuchawki. Po prostu nie wpisały się w mój gust.

 

Ciekawi mnie natomiast czy zmiana plastikowych muszli na drewniane nie zamuli dźwięku?

 

 

Ps czerwony księżyc wygląda super :)

Wręcz jest odwrotnie otwarte są takie mułki dobrze to widać że są to słuchawki do relaksu a nie funu ;)

Drewno MichałchokEdyszon nadaje im lekko werwy i już są całkiem akceptowalne w metalu ale nadal to nie do tego słuchawki, czy warto? warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że mając dziś cały dzień na głowie M220 brakuje mi... HD800. Ta spektakularność w elektronice, otwartość, czystość, aż dziw że ludzie najczęściej polecają je do spokojnych gatunków, wolnych i klasyki :).

Widzisz,a u mnie znowu leżą od miesiąca i czekają na tor :)

Ma ktoś opinię na temat połączenia hd800 + Oppo HA-1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodzi,a żeby dociążyć przekaz,lecz nie wiem co jest warte przesłuchania w podobnym budżecie.

 

Mowa o combo dużej funkcjonalności,choć priorytetem jest dźwięk dla HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o CMA800R chyba D.Grzyb coś o nim pisał na blogu i PR też, mp3stor chyba niedługo będzie miał u siebie,

więc może będzie okazja posłuchać, a jest też wersja CMA800i z DACiem.

 

A tak na marginesie to nie udało mi się jeszcze ich dociążyć tak jak grają Edition :(

Faktycznie,właśnie przeczytałem recenzję i wydaje się obiecujący.

Wydaje się dobry przyszłościowo,bo można podpiąć Hd-ki,ale równie dobrze Lcd-ki.

Mi się podobały na Myteku Stereo DSD, ale to musiałbyś posłuchać :)

Właśnie wyczytałem,że Panu "złotouchemu" z High Fidelity, Mytek zagrał najlepiej z...hd 800. :D

Well well.Trzeba to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem kolekcjonera starych sennków :D

Ładnie grają HD 424 i HD 540 Goldy ;)

A nie Goldy już nieładnie? Jakie są różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno przetwornik ten sam siedzi, to w takim razie to złoto tak ociepla przekaz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zrobili bardziej przepuszczający materiał przykrywający i do tego coś co nazywam w swoich modach filtrem ocieplającym (przeciw sybilantom) - wyciągnęli górę pasma łagodząc jednocześnie przekaz. W sumie takie "pozłocone" brzmienie - pasuje ten "Gold" w nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem kolekcjonera starych sennków :D

Ładnie grają HD 424 i HD 540 Goldy ;)

Podobały Ci się jeszcze HD 560 Ovation I na HV-1 Pana Dubiela ;)

Trochę strach się przyznawać, ale Grado RS2, HD 800, HDVD 800 i AKG K 701 poszły w kąt pokoju a my zachwycaliśmy się starymi senkami połączonymi z Luxmanem L-530, Espressivo-E i HV-1. Nie sposób tu nie wspomnieć o pięknej harmonii DT 990 PRO z Espressivo... bardzo przyjemne granie na długie zimowe wieczory. Źródłem był Maratnz CD 60 NOS DAC z lampowym stopniem wyjściowym wykonany przez Pana Dubiela.

1.JPG

IMGP6794.JPG

IMGP6839.JPG

No tak, zrobili bardziej przepuszczający materiał przykrywający i do tego coś co nazywam w swoich modach filtrem ocieplającym (przeciw sybilantom) - wyciągnęli górę pasma łagodząc jednocześnie przekaz. W sumie takie "pozłocone" brzmienie - pasuje ten "Gold" w nazwie.

Perul z goldami to bardziej skomplikowana sprawa.Na zewnętrznej kratownicy są dwa korektory fazy i trzeci na rancie drivera. Czwarty wraz z przebudowaną wentylacją jest w samym driverze. Niestety w amoku pracy zrobiłem fotkę tylko kratownicom, zapominając o driverze.

WP_20150411_15_23_37_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aulait wiedziałem że to Ty :D rozumiem że HV-1 hd800 i hd580 RS2 Bakusa a reszta Twoje?

Jakieś spostrzeżenia espressiwo vs HV1?

 

Brakuje tu starszych AKG, tych 600ohmowych :D


Przetwornik może być ten sam, ale zobacz na to zdjęcie: http://cdn.head-fi.org/c/c9/c95aae15_IMGP3460.jpeg

Który to który?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego forum?

 

2 x hd800 :woot: :woot: ....

 

Normalnie poczułem potrzebę zakupów, choroba nawraca :blink:

Co ciekawe HD 800 najsłabiej zagrały z dedykowanym wzmacniaczem a najlepiej z HV-1.

Aulait wiedziałem że to Ty :D rozumiem że HV-1 hd800 i hd580 RS2 Bakusa a reszta Twoje?

Jakieś spostrzeżenia espressiwo vs HV1?

 

Brakuje tu starszych AKG, tych 600ohmowych :D

Przetwornik może być ten sam, ale zobacz na to zdjęcie: http://cdn.head-fi.org/c/c9/c95aae15_IMGP3460.jpeg

Który to który?

Oba lampiaczki są wspaniałe, HV-1 ma więcej blasku, perlistości, ale DT 990 pro lepiej zagrały na Espressivo. Trochę to było zabawne bo Espressivo stał zakurzony w koncie i na końcu, trochę z nudów go podłączyliśmy a on nam pokazał fuck'a i zagrał z klasą.

 

Przetwornik może być ten sam, ale zobacz na to zdjęcie: http://cdn.head-fi.org/c/c9/c95aae15_IMGP3460.jpeg

Który to który?

Od lewej HD 540 I, II i Goldc95aae15_IMGP3460.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności