Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Soundman1200 napisał:

Majkel miał zamiar napisać ,HD800s są tak wspaniale muzycznie zestrojone że zagrają świetnie z każdego źródła....odwrotnie od starych HD800....he,he.

Nie, Majkel z nieznanych nikomu powodów, chce zmusić hd800 do grania na technicznym poziomie t90-ek, co przecież zawsze kończy się ośmieszeniem tych pierwszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzież tam ,HD800 rozjeżdzają T90 jak walec ślimaka....biedaki...T90 to takie karne słuchawki powinny być przeznaczone dla przestępców w więzieniu....

10 lat paki plus kara słuchania przez 6h dziennie T90.....ha,ha.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD800 przyjemniej się słucha na byle czem...za to T90 to jakby obedrzeć muzykę z ubrania i kazać śpiewać nago....efekt żałosny....i zero magii i czarowania, same technikalia...brrrr.

Jak za komuny marszrutra wojska dla świeżych kotów....koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, audionanik napisał:

Nie, Majkel z nieznanych nikomu powodów, chce zmusić hd800 do grania na technicznym poziomie t90-ek, co przecież zawsze kończy się ośmieszeniem tych pierwszych.

Nie, Majkel słyszał parokrotnie dźwięk z HD800 ciekawszy dla niego od tego z lampy i pokazuje inną drogę. Tak na marginesie, to co często obserwuję tutaj na forum, to kupowanie widelca w miejsce łyżki, a potem kombinowanie, jak ten widelec możliwie zbliżyć do funkcji łyżki.

Poza tym, w moim prywatnym pojedynku - HD800 po rekablu i T90 po przeróbkach i rekablu, punktowały się wzajemnie w różnych aspektach technicznych. Mógłbym mieć HD800, ale na razie nie jest to pierwszy na mojej prywatnej liście sposób na pomniejszenie zasobów finansowych. Mam już tańsze T90 i robią robotę.

A wybrzmienia HD800 są top of the notch. Być może dlatego też, jak się im w tym pomoże, grają bardzo realistycznie. Mnie chodzi właśnie o realizm, a nie "technikę", cokolwiek ona ma oznaczać.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Soundman1200 napisał:

Majkel to już z tymi T90 do grobu chyba dociągnie...he,he.

A ma obok doskonałe,poprawione DT1990 na wyciągnięcie ręki....ehhh.?

Ciągnąłby do grobu z Grado PS1000, gdyby się nie psuły regularnie. T90 chyba piąty rok rozpoczęły i przetworniki nie chcą paść. :mellow:

Kolejne słuchafony pójdą na testy przedzakupowe po awarii T90. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2018 o 23:06, retter napisał:

Od czasu 256 powstał chyba tylko 1 zamknięty model domowy hd820 ale ta cena :P więc taniej odnowisz 256.

 

470zł to jeszcze tanio :D kwestią użytych elementów można dać wtyk za 10/15zł jak i za 300zł spełniający ta samą funkcje.
 

Prawda jest taka że na każdym kablu zagrają, tylko z różnym efektem. Będzie on nas albo satysfakcjonował albo nie.

Jeden powie ze 100zł to dużo inny wyda 1000 ot tak.

 

Co do hd600 8zył occ lub 4 grubsze robi swoje na tyle że znajomy z miejsca chciał odkupić kabel od moich hd600.

Tym bardziej ze mi te hd265 przerabiales i mi te twoje laczenie puscilo....Sama przerobka jest okej drugiej muszli nie ruszalem, ale... tak naprawiam po tobie Wtyki nadal siedza ciasno jak siedzialy ?

 

Wiec jezeli chodzi o przerabianie to nie polecam ciebie. Naucz sie porzadnie lutowac bo nie wiem jak ciasny wtyk mogl zerwac laczenia... A zaplacilem za to grubo.... Faktycznie lepiej bylo kupic kolejna pare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pat_net to fajnie że napisałeś PMke w sprawie naprawy :) podeślij naprawię odeślę.
O moje doświadczenie z lutownicą się nie martw mało kto przesiedział tyle z lutownicą w ręku i mogę się o to założyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, retter napisał:

@pat_net to fajnie że napisałeś PMke w sprawie naprawy :) podeślij naprawię odeślę.
O moje doświadczenie z lutownicą się nie martw mało kto przesiedział tyle z lutownicą w ręku i mogę się o to założyć...

Sorry ze to mowie, ale tez sie troche zagotowalem w sobie, bo zrozumialbym jakby wtyki puscily, bo wejscie na jacki sa wyciagniete dosc mocno do przodu...

 

A to poszlo od srodka.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku miejscach przeczytałem o świetnej synergii z moim DAPem no i kusi. Ale gdzie nie dzwonię, to przesłuchać się nie da.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2018 o 10:49, retter napisał:

HD600 było 3 wypusty każda grała inaczej, HD580 było 4 wypusty też były inne.

Zadałeś słabo określone pytanie.

 

W stylu hd600 to pm3.

A może AQ NightOwl ? Chociaż to chyba bardziej alternatywa dla HD650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F173534136873

 

Kabel noname niby 6N, wtyk Acrolink. Może spróbuję jako tanią opcję pod DAP.

1 metr byłby wygodny i nie tak drogo 28 funciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ doświadczyłem z kablem i padami osobiście, przestrzegam innych :)

Natomiast jakiś czas temu kupiłem taką poduszkę za pięć złoty właśnie i jest ok:

https://www.ebay.pl/itm/Foam-Headband-Cushion-Pad-for-Sennheiser-HD650-HD600-HD581-Headphones/382400757479?hash=item5908dc7ee7:g:7DgAAOSwdXdankVC:rk:1:pf:0

Oryginał 140 PLN z wysyłką.... Warto informować innych Kolegów o takich rzeczach moim skromnym zdaniem ;) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bakus1233 napisał:

Te oryginalne poduszki na pałąk jeszcze 3 lata temu tyle nie kosztowały... :)

A dokładniej to 40zł dla HD650 i chyba 55zł dla HD600. Kabel z kolei ok. 80zł, teraz 140zł, trzeba dusić klienta, ile się da ;).

2 godziny temu, Aulait napisał:

Kolejny chiński szajs, po padach, który zdecydowanie odradzam. Kabelek mały/duży jack z dłuższym przewodem do muszli lewej. Piny do muszli dramatycznie niedopasowane. Po jakimś czasie przy próbie wyjęcia taka niespodziana. Od razu oba kanały :)

 

 

DSC_0415.JPG

Aulait, ale ten kabel to jest oryginał (chiński) Sennheiser-a, czy jakiś z AliExpress za parę zł?

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności