Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Przeciętny słuchacz może nawet nie wyłapać różnic pomiędzy hd600 a hd650. Sam tak miałem na początku. Jednak różnica jest, hd650 są bardziej basowe.

 

I tak oto, w bardzo subtelny sposób, dowiedzieliśmy się, że nie jesteś już "przeciętnym słuchaczem" :D 

________

 

U mnie HD 650 grają z xDuoo TA-26. To mój tor do wokali :D 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cztery pary innych słuchawek ale sentyment do hd -650 i firmy sennheiser mam cały czas a wstyd się przyznać z senek mam tylko monumentum kusi mnie żeby sobie nabyć 650 i 600 , z drugiej strony strasznie za mną chodzą Hd-800 choć wiem że to raczej wtopa do mojej muzyki metal rock pochodne choć ostatnio coraz więcej słucham jazzu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny słuchacz może nawet nie wyłapać różnic pomiędzy hd600 a hd650. Sam tak miałem na początku. Jednak różnica jest, hd650 są bardziej basowe.
Nie tylko na tym to polega. Dla mnie hd650 miały mniej góry, były cieplejsze i nudniejsze. Nie wiem czy miały więcej basu, różnica jak dla mnie dotyczyła głównie góry i środka.
Ale każdy ma inne ucho...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, blackromek napisał(a):

z drugiej strony strasznie za mną chodzą Hd-800 choć wiem że to raczej wtopa do mojej muzyki metal rock pochodne choć ostatnio coraz więcej słucham jazzu 

Co ty z tą wtopą. Już chyba raz ci ktoś pisał, że żadna wtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blackromek napisał(a):

Mam cztery pary innych słuchawek ale sentyment do hd -650 i firmy sennheiser mam cały czas a wstyd się przyznać z senek mam tylko monumentum kusi mnie żeby sobie nabyć 650 i 600 , z drugiej strony strasznie za mną chodzą Hd-800 choć wiem że to raczej wtopa do mojej muzyki metal rock pochodne choć ostatnio coraz więcej słucham jazzu 

Na HD800 z Little Dot MK4+ na lampach mocy RCA przesłuchasz całą dyskografię metalu.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSRP HD660S2 to 599 EUR (u nas 2799 PLN). To o 100 EUR więcej niż MSRP HD 660S.

 

Przedstawiciel Sennheisera potwierdził na Head-Fi, że HD660S2 zastępują model HD660S, a co za tym idzie sprzedaż HD660S zakończy się z chwilą wyczerpania obecnych zapasów. 

________

 

Pierwsza recenzja (opinia) na Head-Fi

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, marek_m napisał(a):

 

Przedstawiciel Sennheisera potwierdził na Head-Fi, że HD660S2 zastępują model HD660S, a co za tym idzie sprzedaż HD660S zakończy się z chwilą wyczerpania obecnych zapasów. 

 

 

 

To smutna dla mnie wiadomość, ale pokazuje ona że 660S raczej miały niską sprzedaż w stosunku do 600 i 650. 300 omów przy relatywnie niskim SPL to już stwarza porencjalne problemy z DAPami, 150 było idealne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szczurov napisał(a):

W związku ze zmianą ceny to warto kupować HD660S skoro teraz mam HD600 i właściwie niewiele mi brakuje? 

One inaczej grają, musisz posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Szczurov napisał(a):

W związku ze zmianą ceny to warto kupować HD660S skoro teraz mam HD600 i właściwie niewiele mi brakuje? 

Tak jak wyżej, musisz posłuchać :)

 

HD660S to nie jest bezpośrednia kontynuacja HD600. Mając przez jakiś czas oba modele mogę śmiało powiedzieć, że z tych dwóch nie ma jednoznacznie lepszej pary. HD600 brzmią bardziej realistycznie i relaksująco, są takie "przyjemnie wolne". HD660S mają więcej werwy i znacznie lepiej poukładaną scenę, ale barwa i realizm to już nie to samo. HD660S mają zdecydowanie za mało wyższej średnicy i wysokich.

 

W moją kolekcję akurat HD600 lepiej się wpasowują.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że cenowo tak odlecieli, a jakość wykonania tych słuchawek w stosunku do ceny to jakiś żart. Ciekawe jak będzie ze sprzedażą, skoro HD 660S raczej nie były hitem sprzedaży, to co dopiero będzie tutaj przy takiej cenie?

 

Mam wrażenie, że Sennheiser to się generalnie trochę gubi w tym co ostatnio wypuszcza i dalej jadą głównie na renomie starszych modeli. Trochę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dirian napisał(a):

 

Mam wrażenie, że Sennheiser to się generalnie trochę gubi w tym co ostatnio wypuszcza i dalej jadą głównie na renomie starszych modeli. Trochę szkoda.

 

Marka konsumencka Sennheiser jest już od ok. 2 lat w rękach firmy Sonova a nie Sennheisera, więc wzięli się za porządki portfolio i co się nie sprzedaje to idzie w odstawkę i próba reanimacji tego w nowej odsłonie i niestety cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2023 o 10:16, marek_m napisał(a):

 

 

Sennheiser HD 660S2 Przewodowe Słuchawki Stereo, dla Audiofilów z Głębokimi Sub Basami, Zoptymalizowanym Dźwiękiem Przestrzennym, Przetwornikiem z Przepływem Powietrza, Czarne : Amazon.pl: Elektronika

 

Sennheiser HD 660S2 (HD660S2 / HD660 S2) (q21.pl)

 

Popłynęli z ceną tych senek 2,8kz, to dużo, za taką kasę można mieć nówki hd 600+ hd 650 i zostanie jeszcze na nowe oryginalne pady.

Ciekawe jak zagadają te nowe senki, ale wątpię, żeby znacząco poprawili jakość z tych komór akustycznych, które mają przecież swoje ograniczenia...

Kabel do Aktualizacji Audio, 4-pinowy Męski Kabel do Aktualizacji Balansu Słuchawek XLR, do Sennheiser HD650 HD600 HD580 HD660S HD58X HD565 HD545 HD535 HD6XX : Amazon.pl: Elektronika

 

pojawiły się kable zbalansowane XLR, może ktoś ma i może coś napisać, czy warto brać?

zastanawiam się nad zrobieniem samemu kabelka z wtykiem XLR na kablu oryginalnych sennheisera, ale może ten w/w warty jest uwagi i zachodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności