Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Same piny są takie same ale plastikowa część wtyczki jest do nowszych modeli grubsza i raczej bez obcinania nie wejdzie. Natomiast stare kabelki do nowych modeli wchodzą jak najbardziej. Osobiście nie słyszę różnicy między kalami słuchawkowymi, a już takie kwieciste wypowiedzi na temat wielkich zmian to dla mnie "Z archiwum X"...  Natomiast połączenia zbalansowanego na tych słuchawkach nie sprawdzałem. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zapytać jak nie w fanklubie 🙂

Zakupiłem niedawno Lotoo Paw S1 i chodzą za mną pełnowymiarowe słuchawki. Na pewno wrócę do AKG k7xx, które miałem przez chwilę. No ale chciałbym spróbować Sennheisea również. Pytanie, czy Lotoo jest w stanie wysterować np. takie HD650? Naprawdę, nie znam się na tych ohmowo-voltowych sprawach. W specyfikacji S1 stoi, że Max Output: 3.5mm:70mW/ch @32Ω
4.4mm:120mW/ch @32Ω

 

No i czy są Senki, których częścią składową brzmienia nie jest lampa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bendezar napisał:

Pewnie najtaniej wyjdzie w sklepie Sennheisera.

Czy są jeszcze jakieś inne pewne źródła? Może ktoś z kolegów wie, jakiej produkcji są te ze sklepu Sennheisera? Przecież dzisiaj wszystko można zamówić w Chinach. Jak je odróżnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, slawsim napisał:

Można je rozpoznać?

Można. W cenie poniżej 175 złotych są te nieoryginalne. Sprowadzane z Chin powyżej tej ceny - najpewniej też.

Edytowane przez bendezar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welurowe pady HM5 całkiem dobrze sprawdzają się na HD600. Mój znajomy jest z nich bardzo zadowolony, bo trochę wyciągnęły skraje pasma i słuchawki są bardziej liniowe.

Nie wspominając o niższej cenie i lepszej trwałości :) . 

Jedyny kłopot to założyć te pady na oryginalne ringi, bo najpierw trzeba trochę kołnierz porozciągać, żeby nie przycinać ramką przy zakładaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2020 o 01:47, bob2000 napisał:

:D

tr.jpg

 

Przypomniała mi się sytuacja z moim oraz @pabloj adapterem furutecha do Audio Technik w tym wątku ;)  

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saudio zgadzam się, że oczekiwania mogły być większe. Jednak z drugiej strony dobrze, że zmiana koloru muszli oraz ograniczona ilość takich egzemplarzy nie wpłynęła na wzrost ceny względem dostępnych w regularnej dystrybucji HD800s. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności