Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

HD600 i HD650 to chyba najfajniej skalujące się słuchawki pod względem dobieranego wzmacniacza jakie miałem okazje testować. Gdybym tylko mógł sobie pozwolić na spory stacjonarny wzmak, to jakiś model z tej serii bez wątpienia by u mnie zagościł.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Adam 76 napisał:

EISA dla 660, sila marki czy faktycznie bardzo fajne sluchawki?

Dla mnie, całkiem poprawnie grające słuchawki, poza tym, że po tylu latach, wciąż pojęcie gry niskim basem, jest dla nich obce.

 

Uważam też, że jest to celowe zagranie producenta, bo w mojej ocenie, byłyby to słuchawki "kompletne", ale "show must go on", więc... ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 11.08.2018 o 10:09, tilt napisał:

Temu to podoba się wszystko co dostaje do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestię gustu myślę, że dziś można zaryzykować twierdzenie, że HD58x to pod względem neutralności i klasy dźwięku najlepsze słuchawki na świecie do 1000 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, wiatrak napisał:

Pomijając kwestię gustu myślę, że dziś można zaryzykować twierdzenie, że HD58x to pod względem neutralności i klasy dźwięku najlepsze słuchawki na świecie do 1000 zł ?

 

Takie twierdzenie to spore ryzyko. Przede wszystkim, trzeba by znaleźć kogoś kto przesłuchał wszystkie słuchawki na świecie do 1000zł he,he.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!!

Mam pytanie,może ktoś testował, sprawdzał,czy w Senkach HD660S fabrycznie  montowany jest takiej samej słabej jakości kabel jak w HD600?

Kupiłem nowe HD600, ale jakość dźwięku degraduje fabryczny kabel, dokupiłem fabryczny kabel od modelu HD650, ale to nadal kicha, kable z ryżu czyli CHRL.

Dodam , że mam oryginalne słuchawki HD540 REF z epoki kupione w 95r w Niemczech, w całości produkowane w Niemczech i tam przewód jest super , nie degraduje dźwięku, a po przerzuceniu kabla od 600tek lub 650tek masakra, brak rozdzielczości, czystości , w ogóle inna liga dźwięku.Z tego co czytałem Sennheiser do modelu HD600 / niestety włącznie z nim / wysyła swoje oryginalne przetworniki do Chin, a tam dopiero składają i następuje montaż z kablami, ale już niestety z ryżu.Dopiero model HD660S składany jest i produkowany w pełni w Irlandii, ciekawe jak z przewodami, czy dają dobrej jakości.Nastały masakryczne czasy, gdzie , żeby posłuchać i docenić dobre słuchawki trzeba dokupować osobno przewód, w starych , ale jarych HD540REF wszystko było super, niestety słuchawki już mam mocno wysłużone.Panowie co polecacie do Hd600 , jaki przewód, żeby wydobyć z nich faktyczną jakość? dziękuję za podpowiedź,życzę miłego dnia pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KECCAJ napisał:

Dzięki za podpowiedź, Audeos Deluxe 3 metry cena 470 zł, sporo, to prawie połowę ceny słuchawek HD600.Pozdr.

Da radę taniej - jakby co pisz PM ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś szczęśliwcem, jeżeli Twoje 600-tki produkowane były jeszcze w Irlandii,ciekawe jak tam masz z przewodem? w porządku, czy musiałeś wymienić?.Rozmawiałem z przedstawicielem dystrybutora na Polskę dzwoniąc na kontakt sennheiser.pl  i uzyskałem informację, że od kilku lat modele HD600 oraz HD650 składane są w Chinach / jedynie oryginalne przetworniki wysyłane są do Chin z Niemiec, a dalej już wszystkie pozostałe podzespoły produkowane są i montowane w Chinach / niestety.Dopiero od modelu HD660S składane są w całości w Irlandii, ale nie uzyskałem informacji czy w tym modelu przewody nie są identyczne jak np w HD650 czyli z ryżu.Dziadostwo i tyle , słuchawki za sporą kasę , a przewody z ryżu.

Dawniej HD600 oferowany był w eleganckim drewnianym pudle, odkąd przenieśli produkcję do Chin już w standardowym pudle.Niestety masę firm przeniosło produkcję do Chin obniżając koszty i niestety bardzo również jakość produktów, dawne Senki, AKG lub inne to przepaść w jakości w stosunku do dzisiejszych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności