Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.11.2017 o 09:32, blackromek napisał:

ale kusi zakup jak nie wiem mam straszny sentyment do 650

 

Na tym sentymencie to się można przejechać, jeśli hd650 to ciemny, duszny, zadymiony klub jazzowy to hd660s są...nie wiem... jak tapeta na windows xp...żeby tak obrazowo;)

Nie ten klimat, nie ten romantyzm, nie ten rocznik wina, to inne podejście do muzyki ale przyznać należy-swoje mocne strony mają, dobrze chyba, że nie nazwano ich hd650s, inne ocyfrowanie daje nadzieję, na 650s w przyszłości, a hd660s będą sobie żyć niezależnym bytem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej ceny 2k to ja bym się powstrzymał, czasem jest tak, że niektóre polskie sklepy na premierę ceny zawyżają mocno. Podejrzewam też, że jakieś planary (AR-H1, LCD2C, Sundara) za jakieś 3k będą jednak lepsze (choćby bas bardziej liniowy w dół i detale).

 

@octavarium "Nie ten klimat, nie ten romantyzm, nie ten rocznik wina" - czyli teraz grają bez udziwnień :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, octavarium napisał:

 

Na tym sentymencie to się można przejechać, jeśli hd650 to ciemny, duszny, zadymiony klub jazzowy to hd660s są...nie wiem... jak tapeta na windows xp...żeby tak obrazowo;)

Nie ten klimat, nie ten romantyzm, nie ten rocznik wina, to inne podejście do muzyki ale przyznać należy-swoje mocne strony mają, dobrze chyba, że nie nazwano ich hd650s, inne ocyfrowanie daje nadzieję, na 650s w przyszłości, a hd660s będą sobie żyć niezależnym bytem.

 

To żeś porównał halloween do tepety okna zamiast okna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, oblivion napisał:

Co do tej ceny 2k to ja bym się powstrzymał, czasem jest tak, że niektóre polskie sklepy na premierę ceny zawyżają mocno. Podejrzewam też, że jakieś planary (AR-H1, LCD2C, Sundara) za jakieś 3k będą jednak lepsze (choćby bas bardziej liniowy w dół i detale).

 

@octavarium "Nie ten klimat, nie ten romantyzm, nie ten rocznik wina" - czyli teraz grają bez udziwnień :D

 

Na pewno są bardziej liniowe i dysponują bardziej otwartym brzmieniem, fakt, można by im przypiąć łatkę "normalniejszych".

 

3 godziny temu, nsk napisał:

@octavarium a ty masz jakiś stary rocznik tych hd650? Bo chyba aż takich róznic nie powinno być.

 

Oczywiste, że AŻ TAKICH różnic nie ma, jednak zupełnie hd660s nie odebrałem jako kontynuacji brzmienia 650-tek.

 

 

Można rzucić okiem na wątek sennheisera na hedfaju, od 2-3 dni przybywa właścicieli hd660s, zaczyna się pisać, że bliżej nowym senn do hd600:

 

" ...From memory I would say these sound closer to HD 600 than HD 650..."

"... Cleaner, clearer, faster and more energetic...."

 

Może jednak aż tak bardzo nie wyolbrzymiłem tej różnicy;)

 

https://www.head-fi.org/threads/meet-the-sennheiser-hd-660-s.862720/page-7

Edytowane przez octavarium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim poście z 27.10 znajdziesz trochę pierwszych wrażeń i tylko ogólnych, odsłuch 45min w sklepie z DAPem, nie pokuszę się o głębszą analizę.

To nie jest tak, że jakieś aspekty brzmienia mnie odrzuciły, że coś się nie podobało, to było bardziej rozczarowanie, że hd660s są tak daleko od hd650 mimo, że hucznie anonsowane jako kontynuator, a tylko w niewielkim stopniu ulepszony. Pierwsze doniesienia użytkowników z head-fi też na to wskazywały ale teraz mam wątpliwości czy piszący 660-tek w ogóle słuchali.

Jutro, wszystko na to wskazuje, powinienem otrzymać kabelek balans do hd650...może być interesująco.

 

 

 

6 godzin temu, retter napisał:

To żeś porównał halloween do tepety okna zamiast okna.

 

Bardziej tu miałem na myśli łąkę w słońcu versus piwnica jazzowa;)

 

Edytowane przez octavarium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, octavarium napisał:

Bardziej tu miałem na myśli łąkę w słońcu versus piwnica jazzowa;)

 

 

No to generalnie duuuużo zmienia, bo wiesz tapeta zielonej plastikowej łąki brzmi jak dźwięk superluxów za 30$

Czyli będzie coś w stylu dołu 650 i reszty 600 bardziej soczyście bardziej otwarcie ... byle nie było bardziej nowocześnie (sztucznie plastikowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności