Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jest tak jak mówisz, to ja jestem w euforii, bo w końcu ktoś naprawił hd650 :D

Nigdy nie rozumiałem ich fenomenu i myślałem że w sennheiserze tego nie widzą. A jednak widzą. 

Aczkolwiek biorąc pod uwagę liczbę ich fanów - faktycznie nie powinny być zastępowane tak innym modelem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ZenekHajzer napisał:

Jeśli jest tak jak mówisz, to ja jestem w euforii, bo w końcu ktoś naprawił hd650

 

Odebrałem je niemal jako przeciwieństwo hd650 i w tej kwestii jestem rozczarowany, oczywiście ten 45-minutowy odsłuch obarczony jest sporym marginesem błędu: niewygrzane, źródło tylko jedno: DAP, sklep ma kilka sal odsłuchowych i momentami było słychać stamtąd "zakłócenia", brak bezpośrednich porównań z innymi słuchawkami, tylko 45min...etc, ale co słyszałem to słyszałem-to nie są ciemne słuchawki, moim zdaniem poszli za daleko.

 

 

10 minut temu, Palpatine napisał:

@octavarium - tym opisem czuje się zachęcony, bo opis brzmi jakby faktycznie za jednym zamachem poprawiono 600 i 650. Co prawda cena wg mnie jest absurdalna, ale za rok będą już używki poniżej 1k ;)

 

Póki co mam inne zdanie, poprawili hd600 i zepsuli hd650;)

Pozostaje mieć nadzieję, że to był efekt niewygrzania :mellow:, na plus jeszcze: są gładkie i mimo otwartości brzmienia nie odczuwałem z tego powodu jakiegoś dyskomfortu, nawet nie najgorzej to wszystko było poukładane, należy też wziąć poprawkę, że jestem zwolennikiem hd650, lubię takie brzmienie-trochę...nie wiem..niedopowiedziane.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, octavarium napisał:

Póki co mam inne zdanie, poprawili hd600 i zepsuli hd650;)

Pozostaje mieć nadzieję, że to był efekt niewygrzania :mellow:, na plus jeszcze: są gładkie i mimo otwartości brzmienia nie odczuwałem z tego powodu jakiegoś dyskomfortu, nawet nie najgorzej to wszystko było poukładane, należy też wziąć poprawkę, że jestem zwolennikiem hd650, lubię takie brzmienie-trochę...nie wiem..niedopowiedziane.

 

Jeśli lubisz 650 to nie było potrzeby ich poprawiać. Starali się stworzyć coś nowego/świeżego w starym sprawdzonym pałąku i pierwsze opinie, w tym Twoja mówią, że prawdopodobnie im się to udało. Jeśli lubisz takie brzmienie posłuchaj Nighthawk Carbon lub Nighowl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe, na head-fi już kilku posiadaczy hd660s i raczej przychylne opinie, generalnie rządzi: "przejrzyste hd650" , no nie wiem, tam też opisują brzmienie prosto z pudła...kilka dni temu, w tym samym miejscu, z tego samego DAPa HD800s wydały mi się ciemniejsze...:unsure:

18 minut temu, Palpatine napisał:

Jeśli lubisz takie brzmienie posłuchaj Nighthawk Carbon lub Nighowl.

 

AQNH miałem jakieś dwa lata temu, estetyka brzmienia nie w moim guście ale dużo aspektów na wysokim poziomie, to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak trzeba poczekać na opinie użytkowników by w pełni zorientować się w przekazie HD660s.

Słuchanie w sklepie, pewnie nie wygrzanych , to nie to samo...i tylko na Dapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, octavarium napisał:

Co ciekawe, na head-fi już kilku posiadaczy hd660s i raczej przychylne opinie, generalnie rządzi: "przejrzyste hd650" , no nie wiem, tam też opisują brzmienie prosto z pudła...kilka dni temu, w tym samym miejscu, z tego samego DAPa HD800s wydały mi się ciemniejsze...:unsure:

 

AQNH miałem jakieś dwa lata temu, estetyka brzmienia nie w moim guście ale dużo aspektów na wysokim poziomie, to fakt.

A jeżeli chodzi o SQ HD660s, to dorównuje tej z AQ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQ stawiają poprzeczkę wysoko tylko to znów odnoszę wrażenie inne podejście do odtwarzania muzyki, zupełnie inne, łatwiej takie porównanie h2h zrobić dwóm konstrukcjom z podobnego obszaru brzmieniowego, przyciśnięty do muru powiem jednak, że raczej nie dorównują.

18 minut temu, Soundman1200 napisał:

Jednak trzeba poczekać na opinie użytkowników by w pełni zorientować się w przekazie HD660s.

Słuchanie w sklepie, pewnie nie wygrzanych , to nie to samo...i tylko na Dapie...

 

Nie inaczej.

Pewnie gdybym nie nabył ostatnio Akustików to może i zaryzykowałbym z hd660, na dodatek padł mi lewy driver w lcd2 i czekam na odpowiedź z Audeze na temat kosztów wymiany, tak, że mała blokada na koncie;)

Edytowane przez octavarium
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Compton napisał:

U nas kolega @audionanik miał nieprzyjemność wymieniać driver, ale to na gwarancji i rzeczywiście wymienili dwa.

Całe muszle były nowe - poszli po bandzie:D.

No ale i koszt produkcji całych słuchawek nie przekracza pewno 300pln nie czarujmy się ;).

Co śmieszne, pady przekleili stare.

PS Na swoich muszlach miełem tajne znaki szczególne:ph34r:

Edytowane przez audionanik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że poważna sprawa z tymi driverami w audeze. Zanim odeślesz na serwis, to polecam odkręcić dekielek i sprawdzić czy kabel idący od gniazd na kabel do przetwornika nie jest luźny.  Miałem tak w LCD-X, najpierw jedena strona przerywała/grała ciszej w końcu była totalna cisza. Okazało się, że nakrętka była luźna... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

Poznaj niezawodność, solidność i staranność Audeze...a "niebawem" (moje szacunki kosztów produkcji uwzględniają koszty zwolnień lekarskich leniwej załogi:D) również powtarzalność brzmienia;)

Dlatego u nich trzeba kupić najtańszy model i liczyć na udany egzemplarz, albo że ktoś w montowni przez niedbałość wsadził przetworniki od LCD-4. Pewnie na tej samej zasadzie potem LCD-3 grają gorzej od LCD-2, czego zaznałem osobiście - no bo magazyn musi się zgadzać. :lol:

Edytowane przez majkel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności