Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Niższe modele tanio na alledrogro zakupisz, a jak nie przypadną to sprzedasz, nic nie stracisz, a doświadczenie zyskasz. Tak to się robi :)

 

Domzz doradzał, zdaje się, głównie przez wielkość sceny.

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak :P zarówno hd650 jak i dt990pro grają ciepło, bez ostrości i ogólnie przyjemnie. Dla mnie jest to podobny charakter brzmienia. Ze względu na cenę lepiej kupić dt990pro, bo wcale nie są gorsze od hd650.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój słuch i tylko na swoich uszach sprzęt osądzać ma prawo.

Cokolwiek pokazałby audiogram -

i tak słuchawki dobierać metodą prób i błędów...

...do swoich małżowin, bębenków, młoteczka i kowadełka oraz nerwu słuchowego, być może zszarganego

- jak u mnie -

to tylko swoje uszy magię słuchawek

zdradzać będą!

Edytowane przez matkin
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. podejrzewam, że mam zrąbany słuch bo DT 770 nie miały nawet dla mnie basu w ogóle, a K501 mają go więcej. Kupione kilka dni temu MOE zaś z powodu basu nie dają się słuchać wcale. Boli mnie od nich głowa.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafacio napisał:

Ja np. podejrzewam, że mam zrąbany słuch bo DT 770 nie miały nawet dla mnie basu w ogóle, a K501 mają go więcej. Kupione kilka dni temu MOE zaś z powodu basu nie dają się słuchać wcale. Boli mnie od nich głowa.

:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał:

Ja np. podejrzewam, że mam zrąbany słuch bo DT 770 nie miały nawet dla mnie basu w ogóle, a K501 mają go więcej. Kupione kilka dni temu MOE zaś z powodu basu nie dają się słuchać wcale. Boli mnie od nich głowa.

 

45 minut temu, bakus1233 napisał:

Może masz pady od dt990? Gdzieś czytałem na forum, że dt770 na padach od 990 mają problemy z basem.

 

39 minut temu, Rafacio napisał:

Nie mam już DT 770. A problemy z basem to mają Sennheiser Momentum On Ear.

Koledze chodziło o to, że jeśli miałeś pady od DT990 to mogłeś nie mieć basu. 

Zresztą wydaję mi się, że usiłowałem Ci to wyjaśnić na forum Audiohobby. Dobrze kojarzę? 

Edytowane przez Aulait
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dobrze. Naczytałem się o miażdżącym basie DT 770, a tu okazało się, że K 501 mają go więcej to szukałem rozwiązania. Jednak te domniemania co do padów chyba nie mają sensu bo w momencie sprzedazy słuchałem DT 770 250 na padach skórzanych i tam bas był ledw mocniejszy. Poza tym jak mogłem nie mieć basu gdy często K 701 mają go dla mnie za dużo?

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Aulait napisał:

Tak jak pisałem wariantów DT770 jest mnóstwo i każde grają inaczej. DT770 PRO 250 om faktycznie basem nie zabijają, ale zdecydowanie nie powinny go mieć mniej niż K500, szczególnie na skórkach. Coś tam musiało być nie teges.

Która wersja DT770 będzie najbardziej basowa? :)

 

Potwierdzam różnicę balansu między padami DT990/DT770. Miałem założone komplety padów do AKG M220. Pady z DT990 zdecydowanie rozjaśniały brzmienie, odejmowały basu, dodawały góry. Pady z DT770 dawały więcej basu, ciut mniej góry. Ale nie były tak wygodne jak te z DT990:) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaworrr napisał:

Która wersja DT770 będzie najbardziej basowa? :)

 

Potwierdzam różnicę balansu między padami DT990/DT770. Miałem założone komplety padów do AKG M220. Pady z DT990 zdecydowanie rozjaśniały brzmienie, odejmowały basu, dodawały góry. Pady z DT770 dawały więcej basu, ciut mniej góry. Ale nie były tak wygodne jak te z DT990:) 

Nie słyszałem wszystkich wersji ale pewnie DT770M, których też nie słyszałem. Mają te skórkowe pady bez perforacji przed driverem. Tylko ze zwiększeniem ilości basu zmniejsza się przestrzeń. Ten koszyczek z filcem  w muszli za driverem podobnie działa. 

Edytowane przez Aulait
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 17.04.2017 o 16:15, domzz napisał:

Co powiecie Panowie na takie zamienniki do HD250/HD520/HD530/HD540/HD560/HD560II za $11?  :)

 

Eee.. studnia i klaustrofobiczna przestrzeń? 

Lepiej doradźcie skąd pady dla HD560. Na dniach 560 dotrze. Potrzebuję tanio i pewnie.

Poniżej cuś do odświeżania starych Sennheiserów.

http://www.ebay.pl/itm/262941975301

 

Edytowane przez matkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności