Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

2200 to sennheiserowe granie z lekkim kocem. 880ki ni podchodzą 250 ohm.

Ale oczywiście piszesz o oryginalnym graniu, bo te które sprzedajesz (na padach DT990) to kocyka i braków góry to nie mają, raczej jej nadmiar ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2200 to sennheiserowe granie z lekkim kocem. 880ki ni podchodzą 250 ohm.

Ale oczywiście piszesz o oryginalnym graniu, bo te które sprzedajesz (na padach DT990) to kocyka i braków góry to nie mają, raczej jej nadmiar ;) .
Góra tak - tu potwierdzam, dołożyłeś jej po beyerowsku i ładnie cyka.

Ale na przełomie dół/średnica jest lekka buła. Z tymże ta buła może być widoczna dla fanów akg i jaśniejszych beyerów. Bo nie jest drażliwa - fajnie zaoblone brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełom dół/średnica to nie jest "buła" tylko Sennhieserowe, jak widać w tym przypadku (chyba tylko w tym) Ultrasonowe również, dociążenie.

Ja Senki bardzo lubię właśnie za to i za to również nie przepadam za Beyerami (no chyba, że zmodowanymi). AKG są tak po środku między szkołą Sennheisera a Beyera, teoretycznie najbardziej prawdziwe, ale z drugiej strony najmniej emocjonalne.

 

Zastanawiam się jak udało Ci się założyć pady od BD do Ultrasonów, bo o ile kojarzę te drugie mają kołnierz, który należy przekręcić, żeby się trzymały?

Założyłem na zewnątrz muszli w stylu K240/Superlux

 

post-56898-0-69818000-1458724517.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

HD800 to zupełnie inna bajka wizualna jak i brzmieniowa.

a jak HD800s brzmieniowo względem HD600?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reference Gold to jak mnie pamięć nie myli, to chyba wyselekcjonowane HD540 Ref 1 o trochę podciągniętych parametrach?

 

@lolomanolo - poszły za 462,50zł

 

btw: ta jasna część na padach to jest pozostałość po skórkowym obiciu? Cały czas mam te pady, ale kiedyś zastanawiałem się jak mogę je odświeżyć nie rozpruwając ich na części pierwsze jak w jakimś poradniku.

 

edit://

@domzz - Ref 1 były 600ohm, to i Goldy powinny być

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jeśli wierzyć tej instrukcji ze strony Sennheisera:

http://app.sennheiser.com/sennheiser/old_manual.nsf/resources/HD_540_reference_gold_39898_0689_Sp5.pdf/$File/HD_540_reference_gold_39898_0689_Sp5.pdf

to wychodzi na to, że 300ohm, chociaż jak spojrzałem na prospekt dla zwykłego HD540, to też pokazuje 300ohm...

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności