Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Facet ponoć zdenerwowany napluł do kuwety i tak doszedł do metody złocenia pocztówek. Ta siateczka to na 100 % tylko osnowa/zbrojenie skaju, ale kto wie, co ma wpływ na dźwięk i jaki. Mi się raczej włącza, żebyś tylko poszukał fajnej sztucznej skóry a temat siateczki, która i tak jest produktem rozkładu olał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdecydowałem i kupuję ja za kilka dni jak tylko kaska wpłynie :) a potem oficjalnie melduję się w tym fanklubie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem raczej oszczędny w zakupach więc nie mam całej kolekcji Sennheiserów, ale od kiedy pamiętam zawsze jakiś model tej firmy mi towarzyszył. HD 589, HD600. Obecnie Momentum M2, które zakupiłem trochę pochopnie nie sprawdzając czy przy moich zastosowaniach się sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja tyż się wpisuje . Od kilku dni wylądowały u mnie IE 800 . I choć to maleństwa do wkanałowe to dźwięk jest ...duży i rasowy :woot:

Da radę te maleństwa napędzić telefonem ? Jestem ciekaw potencjału tych doków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są bardzo skuteczne . Ale telefon nie wyciągnie z nich potencjału . Poza tym są na tyle przejrzyste ,że wyjdą zaraz wady słabej elektroniki i realizacji nagrań .Ale potrafią odwdzięczyć się wspaniałą dynamiką , czystością podzakresów , separacją i ...czystym basem trzymanym za "mordkę ". Ciepło czy zimno ...klinika czy wieczorowy seans przy kominku ...to zależy jaki sprzęt do nich dopasujemy. Bardzo zbliżają się w odbiorze do dużych referencyjnych nauszników ...niesamowity dźwięk zamknięty w małej niepozornej obudowie . Mają jedną jednak dużą wadę ...ale da się ją skorygować -kabel tylko za uszy ,inaczej słychać każde potarcie i stuki . Izolacja bardzo dobra ,ale nie dorównuje trochę słuchom kustomowym . Wygoda ...właściwie ja ich nie czuję ...tylko leżeć na boku nie za bardzo można...choć mi nie sprawia to już problemów . Miały być AKG 3003 -kupiła siostra , także wspaniale grają ,bardziej ciepło lecz...senki je rozbiły i tyle w temacie . Reasumując czy są idealne? ...nie-ale wyjątkowe z pewnością .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pendragon - znaczy, ze mam w domu skarb. No i do tego w takim stanie, ze tylko gabki kwalifikowaly sie na odswiezenie :D

 

A jak HD545 wypadaja w konfrontacji z HD565, HD580 i szescsetkami? Duzo slabiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Panowie...

Miałem kupić M2, pojawiła się okazja do nabycia PSB M4U1, nówki sztuki nieśmigane. Za 499. Więc dla mnie to był nobrainer. I są rewelacyjne. Genialne.

Także członkiem fanklubu sennheisera mogę zostać co najwyżej honorowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pendragon - znaczy, ze mam w domu skarb. No i do tego w takim stanie, ze tylko gabki kwalifikowaly sie na odswiezenie :D

 

A jak HD545 wypadaja w konfrontacji z HD565, HD580 i szescsetkami? Duzo slabiej?

No raczej nie inaczej :D.

 

HD 545 blizej do HD580, bo sa sporo ciemniejsze i gęstsze od HD565. Uwazam, ze HD540 sa duzo atrakcyjnieksze brzmieniowo od HD565, ktore dla mnie sa za analityczne i wyprane z emocji.

Edytowane przez PENDRAGON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Pendragon - znaczy, ze mam w domu skarb. No i do tego w takim stanie, ze tylko gabki kwalifikowaly sie na odswiezenie :D

 

A jak HD545 wypadaja w konfrontacji z HD565, HD580 i szescsetkami? Duzo slabiej?

No raczej nie inaczej :D.

 

HD 545 blizej do HD580, bo sa sporo ciemniejsze i gęstsze od HD565. Uwazam, ze HD540 sa duzo atrakcyjnieksze brzmieniowo od HD565, ktore dla mnie sa za analityczne i wyprane z emocji.

 

A Arnold które woli ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

HD 545 blizej do HD580, bo sa sporo ciemniejsze i gęstsze od HD565.

 

A co ciekawe 545 i 565 różnią się tylko grillem :D

 

Czy możesz rozwinąć swoją myśl, bo mnie zaintrygowałeś? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności