Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Player do 400 zł pod XB700, do flac'ów z dużą ilością miejsca i dł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Zastanawiam się nad potencjalnym playerkiem mogącym umilić mi życie. Posiadam Irivera T10 512 mb, posiadałem także Sony x1050. I chciałbym w tym miejscu odrazu zaznaczyć żeby mi nie proponować odtwarzaczy tej marki a także marki Apple. Nie chodzi o jakość dźwięku, bo była świetna, po prostu chcę teraz czegoś innego. I grającego mniej kulturalnie niż Sony. Bardziej o charakterystyce wspomnianego Irivera. Potrzebuję czegoś co zagra z wykopem, funem, nie analitycznie. Oczywiście priorytetem pozostaje ciągle jakość dźwięku, wszystko pozostałe mnie nie interesuje. Pozostałe cechy jakie player musi lub powiniem spełniać to:

 

- koniecznie slot na karty min. 32 gb lub baaardzo dużo miejsca w pamięci wewnętrznej

- możliwość odtwarzania FLAC'ów

- długi czas pracy na jednym ładowaniu

- cena +/- do 400 zł

- żebym nie miał problemów z wyjmowaniem go z kieszeni. Czyli może być w miarę duży ale bez przesady

- dobry equalizer

- fun, fun, i jeszcze raz muzyczny fun!

 

Muzyka jakiej słucham to najczęściej progresywny metal jak - Dream Theater, Tool, Opeth, długo by wymieniać, jest tego naprawdę sporo, poza tym trochę muzyki elektronicznej, dubstep.

Player musi się zgrywać ze słuchawkami Sony XB700. Proszę mi także nie proponować innych słuchawek.

Co mi polecicie? Jeżeli o czymś zapomniałem to proszę śmiało pytać ale mam nadzieję że zawarłem wystarczająco dużo informacji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez jenczmionek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności