Skocz do zawartości

Poszukuję w miarę dobrego wzmaka


IceMan2991

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz używac O2 + ODAC podłączonego do komputera. Możesz również odtwarzacz mp3 podłączyć do O2 (jeśli odtwarzacz ma lineout to używasz LODa, jeśli nie ma, to podłączasz O2 do zwykłej dziurki).

 

No, i oto chodziło.

 

Dlatego ponowie moje pytanie. Jaki odtwarzacz polecacie? Byleby miał możliwość odtwarzania flaców.

Sorry, że truję tyłek, ale chce nabyć po prostu dobry sprzęt, który będzie mi długo służył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz temat w dziale Co kupic. Chyba więcej odpowiedzi nikt nie wykombinuje ;)

Jak ma być tanio to powtórzę, że Colorfly C3 z Chin - 350zł + ewentualnie 30% cło i vat. Jedynie przeszkadzać Ci może clipping między utworami. Coś z kraju taniego to może iriver B100, a jeśli mogą być używane sprzęty to np. ipod clasic czy taczka 4g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz temat w dziale Co kupic. Chyba więcej odpowiedzi nikt nie wykombinuje ;)

Jak ma być tanio to powtórzę, że Colorfly C3 z Chin - 350zł + ewentualnie 30% cło i vat. Jedynie przeszkadzać Ci może clipping między utworami. Coś z kraju taniego to może iriver B100, a jeśli mogą być używane sprzęty to np. ipod clasic czy taczka 4g.

 

Na toczce ruszą flaki?

A w cowona o2 warto się bawić? Coś w tej półce cenowej jeszcze ciekawego można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ipody nie obsługują. Do taczki bodajże za 10dolców można dokupić aplikację do odtwarzania flaców.. https://itunes.apple.com/us/app/flac-player/id390532592?mt=8

Można tez przekonwertować FLAC na bezstratne ALAC - też daje radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor ma nokie której bardzo nie lubie :P Ja bym ją zmienił na Galaxy S za ~500zł lub Wave, poczuje skok jakościowy i nie będzie chciał wzmaka. Zresztą opinia o Fiio e11 dotyczy podłączonego do tej nokii, więc zdanie o nim po sparowaniu z czymś lepszym może się zmienić. W sumie sflo2 też może być niezłym rozwiązaniem, wtedy można sprzedać Fiio i słuchać k181 bezpośrednio z odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu a video i mini to FLACów nie czyta na RB, no ludzie. Zaraz wyjdzie że ja fany boy starego apple:/

 

Powiem Ci tak jak podłączysz video + o2 i będzie ci nadal cięło górę, to no cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiak też dobrze prawi, ale k181 to też pewnie nie tylko sflo2 uciągnie, chociaż może nie tak dobrze (ale także synergia będzie miała swoje do powiedzenia)

Co do Wave - to dodam, że chodzi o Samsung Wave S8500, inne nie mają dobrej jakości dźwięku (może te nowsze wersje 8500 mają taką samą, ale nie jestem pewien).

 

@retter6

Mi chodziło o te co wymieniłem czyli taczkę i clasica.. nie sprecyzowałem tylko.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności