Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki 500-1000zł


aart2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek. Korzystać z nich będę zarówno w domu, do słuchania muzyki, oglądania filmów a może nawet grania w gry, oraz na zewnątrz w związku z czym zdecydowałem się na wybór spośród modeli bezprzewodowych. Chodzi mi o modele naszune (ale nie dookołauszne). Na słuchawki przeznaczyć mogę do ok 1000zł, im taniej tym lepiej jednak na odpowiadający mi model szczędzić nie będę :)

Poważnie zastanawiałem się nad AKG 840K. Co sądzicie też o beats'ach (Wolałbym aby słuchawki łączyły się właśnie przez bluetooth)?

 

 

W skrócie:

bezprzewodowe, nauszne, uniwersalne, cena do 1000zł.

 

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatsy to kupa, a beatsy bezprzewodowe to kupa jeszcze oblana wiadomo czym ..

 

Jedyne co mi wpada do głowy ze słuchawek tylko " oblanych ", to sennheiser px360 BT. Jednak sa wokoluszne, ale akurat w tej kategorii jestem prawie zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do up, to Mikolaj ma wersje normalna i strasznie sobie chwali.

Tak, wiem, ze px360 to klarownie grające slchawki, ale to " oblanie " jak to nazwalem, to minus tego, ze sa Bluetooth. Kompletnie nie rozumiem ludzi którzy do muzyki kupują ten rodzaj słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 100zl kupisz Superluxy HD681 Evo do domu i jakieś dokanalowe na zewnątrz a pewnie jeszcze 600 ci zostanie. Bezprzewodowe słuchawki są krótko mówiąc słabe, jeżeli myślisz ze bez kabla będzie wygodniej to nie - dochodzi ładowanie aku, zapewnie nie ze wszystkim bedą chciały działać itd. ;)

 

 

Sent from my iPod touch 4 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do domu, za 500 zł to możesz mieć prawdziwe HI-FI, nawet któreś superluxy a reszta na porządną kartę dźwiękową. Drugie 500 zł na jakieś fajny odtwarzacz pokroju Clipa i dokanałówki, chociażby Shure SE215 czy Audeo. Zje to każdy zestaw bezprzewodowy bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie 500 zł na jakieś fajny odtwarzacz pokroju Clipa i dokanałówki, chociażby Shure SE215 czy Audeo. Zje to każdy zestaw bezprzewodowy bez problemu.

:)

 

Zresztą nie wiem jak gra Audeo z Clipem więc nic nie mówię :P

Edytowane przez Avantu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bezprzewodowosci to na bluetooths strasznie traci jakosc dzwieku. Ale sa jeszcze takie technologie jak kleer i podobno jest bezstratna transmisja. Maja je tdk wr700, sms audio sync(tak wiem buhaha, ale nie sluchalem-mowie tylko o technologii). Wiecej przykladow niestety nie znam ale wystarczy poszukac w sieci. Kolejna sprawa tak jak koledzy wyzej pisali. Nie bedzie to przydatne ulatwienie, poniewaz wiecej problemow jest z akumulatorem. Trzeba ladowac, coraz krocej trzymaja itp. Przemysl to. Mozesz kupic np nano 6/7g i do tego doki. Odtwarzacz bardzo maly, przypinasz klipsem do spodni czy czegokolwiek innego, kabel pod koszulka i dodatkowo z klipsem i jest to na prawde wygodne, jak nie najwygodniejsze rozwiazanie. Nano 7g+ etui z klipsem to koszt 500zl. Dobre doki np UE700 lub eph100 to koszt 400zl. Masz na prawde super grajacy i wugodny zestawik :)

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za liczne odpowiedzi. Jeżeli chodzi o Kleer to właśnie akg które wymieniłem w pierwszym poście działają na tej zasadzie. Dla mnie bezprzewodowe byłyby o tyle dobre, że kabel nie plątałby mi się od komputera aż po głowe pod biurkiem, nienawidzę tego, kabel od obecnych przytwierdziłem na stałę. Co sądzicie o tych tdk wr700 które wymienił pan powyżej? Myślałem też nad słuchawkami sennheisera z serii RS (160,170,180) oraz nad modelami mm400-x oraz px-210 bt. Możecie mi coś więcej o tych słuchawkach powiedzieć? Przyznam, że preferuję firmę Sennheiser, ponieważ mam do nich zaufania a przy okazji mam możliwość dość łatwego i tańszego niż normalnie zdobycia ich sprzętu.

 

 

Ogólnie "mobilnie" niezbyt często słucham muzyki, jezeli już to zamiast odtwarzacza korzystam z samsunga sgs3, a złucham przez kupione już 3 raz pod rząd sennheisery cx300-II i nie narzekam, chociaż z pewnością nie jest to jakaś super jakość.

Jeszcze raz dziękuję za całą dotychczasową pomoc.

 

PS. A co do odtwarzaczy appla - tego mi nie proponujcie bo nigdy niczego od tej firmy nie kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności