Skocz do zawartości

Szybkie zamówienie z thomann.de kwiecień 2013 by FlameRunner


FlameRunner

Rekomendowane odpowiedzi

tzn mówisz o dorobieniu nowych wymiennych kabli czy wymiana tego krótkiego bolca ze słuchawki ?

 

Bo tak myślałem nad tym ale... ten krótki wtyk wystający ze słuchawki nawet jeśli jest gorszej jakości, to odcinek jest na tyle krótki iż nie powinien mieć dużych strat - warto pewnie podpiąć do niego lepszy jakiś przewód który będzie wpinany w źródło. Ale to taka moja teoria co nie znaczy, że nie warto "całych" zrekablować :)

 

Ew. możesz napisać na PW ile za taki rekabling i jak to wygląda (czy wymieniasz tą wtyczke która jest przy słuchawce + dorobienie odpinanego odcinka np. 2m. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i nadal nie wiem, jak dużo zachodu byłoby z puszczeniem kabelka między słuchawkami. Musiałbym rozebrać czyjeś słuchawki.

No, chyba że kogoś interesowałaby opcja z wymianą kabelków w środku, ale z zostawieniem sygnału między słuchawkami na bliżej niezidentyfikowanym metalu pałąka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja chyba odpuszczam w takim razie - chyba, ze ktos sie zglasza na ochotnika na rozebranie jego egzemplarza sluchawek - w celach naukowych oczywiscie...

 

@Flame:

 

a jak wyglada ten standardowy kabel? W miare ok/solidnie/gruby? Jak jakosc wtyczek etc? Kabel jest odpinany jeden 1m, a drugi 3m + wtyczka przy sluchawce?

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc.

Słuchawki jak na swoją cenę grają nieźle. Osobiście lubię je bardziej niż HD330 (o ile dobrze pamiętam te drugie).

Kabelki są dwa, ~1m i ~3m. Jak dla mnie wyglądają tragicznie. ;) W każdym razie niewątpliwym ich plusem są przyzwoite odgiętki przy wtyczkach. Kable są rozsądnej grubości, jednak coś mi mówi, że miedzi to tam za wiele nie ma (zarówno jeśli idzie o przekrój przewodników, jak i ich czystość).

 

Jeśli nie ma ochotnika pozwalającego na rozebranie słuchawek, to wysyłam wszystko jak jest. No, chyba że ktoś jest zainteresowany wykonaniem od razu porządnego odpinanego kabelka, to zapraszam na maila: serwis małpa itfans.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samych słuchawkach tych kabelków za dużo nie ma, zdecydowanie większe straty są na tych badziewnych dopinanych kablach.

 

Pady od AKG są minimalnie za małe, ledwo się dają nałożyć. Mają też mniejszą dziurę na ucho.



thomann kwiecien.PNG

 

Należność = EUR*kurs+wysył

Każdy wie, ile wpłacił, także sobie można policzyć, ile zostało. Jak ktoś chce odzyskać pozostałą kasę - zapraszam na PW.

Edytowane przez FlameRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damn, troche niedobrze z tymi padami :/

 

Flame:

 

ale daja sie w ogole te pady zalozyc, czy sa tak wyciagniete, ze lepiej ich nie zakladac na stale? Jesli maja sie popsuc/porwac/whatever od zalozenia, to moze jednak nie zakladaj tych moich, bede mial zapasowe do HD330, albo odsprzedam je komus (btw: moze ktos je chce juz teraz?). Bede jeszcze sie odzywal do Ciebie Flame w tej sprawie: uwazasz, ze lepiej je zalozyc (dlugoterminowo), czy jednak lepiej nie? Ostateczna decyzje i tak podejme pozniej, bo ja akurat mam jeszcze czas ;) - w zaleznosci od tego, co Ty doradzisz, co lepiej z tym zrobic.

 

Teraz troche zaluje, ze wzialem te pady w ciemno w 1. dostawie 681 EVO, jak nie bylo to jeszcze przetestowane :/. Chyba pady od Beyerow bylyby lepsze..

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flame, a czy mógłbyś się pokusić o małe porównanie ich do 330, skoro bardziej ci przypadły do gustu, czy nie da rady, bo jak rozumiem 330 nie słuchasz zbyt często. Wiem, że lepiej byłoby je zestawić z 1 wersją 681, ale skoro już powiedziałeś A to czekam na kontynuacje :-) Oczywiście możesz umieścić swoją opinię w innym temacie, żeby nie zaśmiecać waszego zamówienia, ale jestem ciekaw, bo byłbyś pierwszy któryby takiego porównania dokonał. Pozdrawiam.

Edytowane przez Jimmy Floyd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam również :) dzięki, choć nie umiem welurów założyć, brak wprawy hehe jakaś porada ?

;)

edit: udało się i to bardzo łatwo bez napięcia itp. po prostu tą zakładke którą trzeba założyć najlepiej wywinąć na całej długości na lewą stronę a potem po kolei przewracać i czymś tępym wpychać :) cacy

Edytowane przez agraf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności