Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Szybkie zamówienie z thomann.de kwiecień 2013 by FlameRunner


FlameRunner

Rekomendowane odpowiedzi

Do rzeczy.

Wszystkich zainteresowanych proszę o dodanie się do nowej listy wg schematu:

[nazwa użytkownika] ([link do profilu]) - {[ilość przedmiotu] x [nazwa przedmiotu] ([link do przedmiotu])}, {...}

 

Nazwę przedmiotu kopiujemy ze strony sklepu.

 

Przykładowo:

FlameRunner - 1 x Epiphone SG G-400 CH, 2 x Harley Benton HBS200 BK

 

Wzór dla nielubiących się z zaawansowanym trybem edycji posta:

[url="http://forum.mp3store.pl/user/30591-flamerunner/"]FlameRunner    [/url] - 1 x [url="http://www.thomann.de/pl/epiphone_sg400_ch.htm"]Epiphone SG G-400 CH    [/url], 2 x [url="http://www.thomann.de/pl/harley_benton_hbs200bk.htm"]Harley Benton HBS200 BK    [/url]

Przykład ma tylko zobrazować schemat, wziąłem randomowe gitary, nie mam zamiaru ich zamawiać, więc proszę tego nie umieszczać na liście.

Patrzcie tylko "dostępność" towaru. Często ten w stanie "Średnim" okazuję się że go nie ma wcale.
I jedna uwaga ode mnie. Przy zamawianiu padów zwracajcie uwagę na opisy. Czasem jest pair (para), czasem single pad (pojedynczy).

 

Zamawiamy tylko to, co jest aktualnie dostępne.

Jak tylko zbliżymy się do 200 EUR, zaczynam zbierać pieniądze.

 

Co do wysyłki.

List polecony priorytetowy - earpady, wtyczki, kilka metrów przewodu i takie tam niewielkie rzeczy, czyli na ogół 7,30 zł + koszt pakowania 0,5 zł.

Kurier UPS (19 zł) - cokolwiek większego od w.w., w tym słuchawki.

Dlaczego tak? Bo nie mam możliwości dostarczenia kilku(nastu) paczek z Superluxami na pocztę.

 

 

1. MusicLieber - 1 x Superlux HD681 EVO White, 1 x Beyerdynamic DT990 Ear Pad (45,70 EUR)

2. all999 - 1 x Superlux HD681 EVO Black - 1 x Beyerdynamic DT990 Ear Pad (45,70 EUR)

 

-----

Razem: 91,40 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - wzialem je jako zamiennik w HD 330

 

wiec jesli, jak pisze Flame, "Średnica muszli podobno taka sama jak mają HD330" to pady od AKG 2xx powinny byc ok tez do tych EVO. Oczywiscie nie mam pojecia, czy pady od Beyerow beda/nie beda pasowac tak samo.

 

czy do HD 330 pady od Beyerow pasowaly? Jesli tak, to i do 681 EVO powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem do swoich HD330,

te pady:

http://www.thomann.de/pl/beyerdynamic_ohrmuschelsatz.htm

 

Sam Flame mi je montował przy rekablingu, pasują idealnie.

Teraz chciałbym dla odmiany welurowe, też się zastanawiam, które brać AKG czy też Bayerki. Póki czas jest jeszcze na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do organizatora - FlameRunner'a: Czy jeżeli w ciągu okresu czasu objętego gwarancją (3 lata) zepsują mi się słuchawki z Thomann'a, to za wysyłkę do nich i powrotną płacę z własnej kieszeni?

 

Mam nadzieję, że wiesz co nieco na ten temat i z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MusicLieber - 1 x Superlux HD681 EVO White, 1 x Beyerdynamic DT990 Ear Pad (45,70 EUR)

2. all999 - 1 x Superlux HD681 EVO Black, 1 x AKG K240 Velour Pad (43,90 EUR)

3. zjazd - 1 x Superlux HD681 EVO Black (27 EUR)

4. piter899 - 1 x Superlux HD681 EVO Black (27 EUR)

 

Razem: 143,60 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos, jakie brzmienie/charakterystyke maja miec 681 EVO? Taka jak zwykle 681, czy 681B/F? Jakies wykresy?

Na headfi 2 tematy są, jest już parę opinii jak patrzyłem z tydzień temu na to. Jedno bezpośrednie porównanie mówi, że 681 evo są lepsze we wszystkim, z pamięci co czytałem to chyba przede wszystkim, że więcej powietrza, a mniej góry. Inne raczej dobre opinie, jednak bezpośrednio nie mieli 681 do porównań oraz jest jedna nieco niepokojąca opinia, że mają znieksztalcenia przy najniższym basie (może sztuka wadliwa czy coś). W każdym bądź razie za mało opinii, żeby rokować coś jeszcze.

 

apropo dyskusję na temat 681 evo proponuję w temacie 681 evo prowadzić, a nie tutaj zaśmiecać.

LINK - http://forum.mp3store.pl/topic/96247-superlux-hd662mkii-i-hd681mkii/page-4

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. MusicLieber - 1 x Superlux HD681 EVO White, 1 x Beyerdynamic DT990 Ear Pad (45,70 EUR)
2. all999 - 1 x Superlux HD681 EVO Black, 1 x AKG K240 Velour Pad (43,90 EUR)
3. zjazd - 1 x Superlux HD681 EVO Black (27 EUR)
4. piter899 - 1 x Superlux HD681 EVO Black (27 EUR)

5. piotrsz - 1 x Superlux HD681 EVO Black (27 EUR)

 

SUMA - 124,90 EUR

 

Niestety muszę się wypisać z zamówienia, przepraszam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to i ja się dołączę, bo widzę, że coś niewielu chętnych jest. Teraz już jest ponad 200 ojro, więc chyba można by powoli robić zbiórkę, a artykuł, który zamawiam dość szybko schodzi, więc za parę dni może sie okazać, że jest już niedostępny.

 

1. all999 - 1 x Superlux HD681 EVO Black, 1 x AKG K240 Velour Pad (43,90 EUR)
2. zjazd - 1 x Superlux HD681 EVO Black (27 EUR)
3. piter899 - 1 x Superlux HD681 EVO Black (27 EUR)
4. piotrsz - 1 x Superlux HD681 EVO Black (27 EUR)
5. daroq - 1 x Studio Projects B1 Bundle (115 EUR)

 

 

SUMA- 239,90 EUR

Edytowane przez daroq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności