Skocz do zawartości

Cowon I9


Cowon

Rekomendowane odpowiedzi

Cowon I9 to wysokiej jakości odtwarzacz, który stworzony został, aby zadowolić wymagającego odbiorce. Świetnej jakości tworzywa polimerowe, ciekawy design i doskonały wyświetlacz to jego podstawowe zalety. I9 jest bardzo lekki, waży zaledwie 40g. Sprawdzi się więc jako idealne urządzenie dla każdej kobiety. Każdy użytkownik doceni jego wyjątkowo przejrzyste menu i intuicyjną obsługę.

 

Zalety:

  • Niestandardowe efekty dźwiękowe dopasowane do każdego rodzaju muzyki
  • Stylowy kształt pasujący do Twojego stylu
  • Wyjątkowo lekki i bardzo poręczny
  • Wyświetlacz o świetnym kontraście
  • Bardzo intuicyjne menu
  • Prosta komunikacja z komputerem
  • Wiele obsługiwanych rodzajów plików
  • Przystępna cena

 

cowon_10.jpgi9_1.jpgi9_6.jpg

i9_3.jpgi9_4.jpgi9_5.jpg

 

Podstawowe parametry:

  • Wbudowana pamięć flash: (4GB/8GB/16GB)
  • Wyświetlacz: 2" TFT LCD 320x240, QVGA (262tys. kolorów)
  • Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA, FLAC, OGG, APE, WAV
  • Moc wyjściowa: 30mW + 30mW
  • Obsługiwane formaty video: AVI, WMV, ASF
  • Obsługiwane formaty zdjęć: JPG
  • Obsługiwane formaty tekstu: TXT
  • Radio FM
  • Dyktafon
  • Czas pracy: 29h audio, 7h video
  • Czas ładowania: 3h usb, 1.5h zasilacz sieciowy
  • Wyjście TV
  • Wymiary (mm): 43 x 95 x 8,9
  • Waga: 40g

Pełna specyfikacja

 

 

Recenzje:

 

Forum MP3store Cowon i9 (KaszaWspraju)

 

Forum MP3store Cowon i9 (Siekiera)

 

Pclab.pl Cowon i9

 

Portalmedialny.pl Cowon i9

 

Anythingbutipod.com Cowon i9 ENG

 

Whathifi.com Cowon i9 ENG

 

 

Prezentacje video:

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Cowon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych playerków Cowona z ostatnich dwóch lat produkcji. Po niewielkich kłopotach z pierwszym softem, który nie wiedzieć czemu sprawiał że i9 brzmiała słabo, po aktualizacji softu player zdobył moje i również klientów uznanie. Do pełni szczęścia brakuje tylko slotu na kartę pamięci. Faworyt w sprzedaży wśród kobiet. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że przy niesamowicie delikatnym traktowaniu, przenoszeniu w pokrowcu, bez śladów użytkowania pękł mi wyświetlacz i się rozlał. W sumie używam tego grajka jak stacjonarnego sprzętu podłączonego w pracy/samochodzie do wzmacniaczy, bo lubię, jak gra, no i ten pęknięty wyświetlacz mnie po prostu załamał :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderzeniu? Jeśli odbicie się odtwarzacza od ścianki sztywnego pokrowca w torbie/plecaku to jest uderzenie, to może. Nawet nie wiem, kiedy się coś takiego zrobiło. Troszkę jednak zbyt delikatny jest. Na szybce nie ma śladu najmniejszego użytkowania, a wyświetlacz pod spodem pęknięty (chyba, bo są takie ledwo widoczne kreseczki) i rozlany na czarno w dolnej części ... po środku całego grajka. Nie noszę go w kieszeni nawet nigdy (no przecież w końcu to sprzęt portable:) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc nową wersję i9 mogli się bardziej postarać. Po co komu większy głośnik z przodu, zamiast niego mogli dać tam przycisk 'Menu' a po prawej stronie w miejsce Menu dać przyciski fizyczne do przerzucania utworów, pewnie zaślepki USB, której nie da się otworzyć bez wyciągania wtyczki słuchawek też nie poprawili, za slot na kartę też bym się nie obraził. Zawiodłem się jak narazie, gdy SanDisk dodawał "+" do nazwy Clipa to chociaż było widać że coś poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zna ktoś może sposób na przeskakiwanie z kawałka na literę B na inny na literę K? Jak mam tym suwakiem zjeżdżać to zajmuje mi to masę czasu. Da się będąc w folderze z wszystkimi piosenkami przeskakiwać po pierwszych literach, a nie tylko utworach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja Cowona i9 miałem ponad rok i wspominam go BARDZO miło. Żadnych problemów technicznych, sprawował się znakomicie, a brzmienie mnie ujęło. Wizualnie również trzymał się bardzo dobrze, wystarczy trochę szacunku do rzeczy martwych, nie wrzucać do pierwszej lepszej kieszeni z kluczami. ;)

 

Gdyby on jeszcze miał slot na kartę... To nigdy bym go nie sprzedał... O Rockboxie nie wspominam, bo wtedy byłby to dla mnie grajek nad grajkami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, w tej cenie to naprawdę dobrze grający player. Wcześniej posiadałem iaudio 7 i był on troche bardziej szczegółowy, i lepiej brzmiał w nim środek. Zastanawiam się teraz jak by wypadł w porównaniu z nowym FW (1.16) w cowonie i9, bo sporo poprawił w tym playerze. Może ktoś może porownać ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności