Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Profesjonalne słuchawki od Sony w MP3store!


mp3storeBDG

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie były nudne. Do bólu poprawne. Po prostu grały. I wypadały z uszu. Napisz do Jackzora, on je dosyć dlugo mial. Do triple.fi spokojnie by mógł je odnieść.

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6 i 7506 generalnie się mówi, że V6 nieco bardziej basowe. Lecz też było porównanie paru, chyba 3 egzemplarzy, gdzie Ci co słuchali stwierdzili, że po prostu (małe) różnice wynikają albo z przebiegu, albo z tego ze słuchawki były produkowane w różnych krajach (na początku w Japonii, potem Chiny i bodajże później Tajlandia)

 

Bardziej jeśli już bym się zainteresował ZX700 (tych nie słuchałem niestety), bo sonicznie to jest poziom 7510, może jakieś niaunse w prezentacji dół/góra mniej/więcej czy coś takiego. No i cenowo te słuchawki są ok (mówię o około 300zł jakie kosztowały jakiś czas temu w Polsce), a 7506 już wg mnie nie.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZX700 grają bardzo dobrze. Lecz nie mają DOŁU, takiego jakbyśmy chcieli ;) grają lekko zduszonym dźwiękiem (zależy też od źródła) ale za to dźwięk jest bardzo szczegółowy, mimo tego że ma w sumie dużo gładkości i słodyczy. Góra delikatna ale szczegółowa. Świetne słuchawki, ale trzeba lubić takie granie.

 

Miałem też 7509HD i były lepsze. Prze wszystkim większą przestrzeń miały. ZXy grały wgłąb a 7509 grają bardziej w szerz. Też specyficzne granie, bez najniższe dołu, ale z impaktem, fajnie perka brzmiała, wyższa srednica podbita, ale góra wysoko nie wchodziła. Też specyficzne, ale dało się je lubić. Sama jakość dźwięku pierwsza klasa.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem 7509HD osobie która chciała je słuchać z Taczki właśnie. Była zadowolona z zakupu. Lecz nie da się ukryć, że grają dużo lepiej pod torem.

 

Ogólnie nie rzucałbym tak jak kiedyś określeniami, które słuchawki grają lepiej a które gorzej. To wszystko jest kwestia gustu, te soniacze mogą wygrać nawet ze słuchawkami do 2000. Ale warunek jest taki, że muszą się spodobać :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności