Jump to content

COWON Z2 Firmware Vx.39

Cowon

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Cedrik
      Witajcie,

Mam dwa pytania - w zasadzie jedno to problem, drugie - już ciekawość :]

Posiadam: ZEN MX 16 GB

1. Mam problem z kartą SD, w zasadzie z tworzeniem biblioteki muzycznej - za każdym razem, kiedy włączam odtwarzacz i chcę wysłuchać czegoś z karty, muszę czekać, aż utworzy się biblioteka muzyczna, co trwa 20-40 min. Pobranie ze strony producenta najnowszego oprogramowania, jak mi poradzili w pomocy technicznej - nie pomogło. Na pytanie, co zrobić dalej, dostałem odpowiedź, iż mam pobrać nowe oprogramowanie. A gdy to znów zrobiłem - nie pomogło. Więc na pytanie, co zrobić dalej, dostałem odpowiedź, że mam pobrać nowe oprogramowanie...

2. Czy jest jakiś sposób, by odtwarzacz pokazywał muzykę w folderach, tak, jak sobie to poukładamy w komputerze? Przyznam, że przeszukiwanie standardowych list odtwarzania jest męczące, zaś by stworzyć playlistę, trzeba odznaczać po jednym utworze. No i teraz jak posiadam ich ponad 1000, to mam je segregować po jednym?

Kupiłem odtwarzacz ZEN już dwa razy, pierwszy mi ukradli, drugi raz zakupiłem z powodu (głównie) możliwości rozszerzenia pamięci kartą SD. Druga w kolejności zaleta - kształt, łatwo wpasowujący się w kieszeń. Została tylko zaleta druga... ;/
    • By Cowon
      Pojawiło się nowe oprogramowanie do Cowona X7.

Wszystkie szczegóły w linku:

COWON X7 Firmware V2.11

• By Cowon
      Pojawiło się nowe oprogramowanie do Cowona i9.

COWON I9 Firmware V1.16
    • By Cowon
      Pojawiło się nowe oprogramowanie do Cowon D20.

COWON D20 Firmware V1.03
    • By Cowon
      Informacja nieco na wyrost, ale pojawiło się nowe oprogramowanie do Cowona D20.

Wszystkie szczegóły w linku.

COWON D20 Firmware V1.02
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy