Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] AKG 518 DJ, czy dobry wybór? Inne opcje?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako, iż moje SLki nie nadają się jako słuchawki portable, szukam czego mobilnego.

Mam moliwość kupna powystawowych AKG 518 DJ za 130 zł. Warto? Słucham głównie metalu, rocka, dubstepu i electro. Eminemem również nie pogardzę. Uwielbiam bas i czytałem, że te słuchawki mają go sporo. Pytanie, czy warto je kupić tej cenie? Czy Sony Xperia U (ST25i) je napędzi? (wkrótce kupuję inny player) Jakaś alternatywa w tej cenie słuchawek dokanałowych?

Proszę o szybką pomoc, dziękuję i pozdrawiam :)

Edytowane przez TheWitcher_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie te powystawowe i do rapu jest git (co do reszty nie wiem bo nie słucham) tylko właśnie z jakimś dobrym playerkiem (chodzi tu o moc i rodzaj jego grani) to potrafią przy niektórych kawałkach skakać na uszach od basu :D tylko, że ja jestem basolubny, i szukam jeszcze lepszego playera więc jeśli jesteś bassheadem to też o tym pomyśl bo co do Xperii to nie wiem jak to będzie gdyż nie słuchałem a na wave 3 to mi tak nie chulało jak sprawdzałem... a SL też posiadam jeżeli mowa o hd681 i porównując je to granie jest trochę inne (większa scena choćby) bo to przecież półotwarte, no i na pewno mają mniej basu od AKG chociaż też dają rady, więc co do k518 w tej cenie to prawda watro

 

Także przemyśl jeszcze temat bo tak jak wspominałem ja słucham Rapu i tylko do tego się odnoszę

Edytowane przez Mulan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rocka mi się bardziej podobają SHL5605, które chodzą nawet taniej. Gitary są niesamowite, a bas nie buczy tak jak w AKG. Za to wokal jest bardziej stłumiony niż na K518. Nie wiem jak wypada porównanie z AKG bez gąbek.

Dokanałowe do rocka BW M1, SM E10, z mniej basowych Proalphy, Awei ES600i. Zależy jak ciepły jest ten telefon.

Edytowane przez rhalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności